[Naprawa] Błąd 1053: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie

Problem: Cześć, zainstalowałem usługę i przez jakiś czas działała dobrze. Teraz przestała działać i pojawia się błąd 1053. Twierdzi, że usługa nie odpowiedziała. Nie mam pojęcia na czym polega problem i jak to rozwiązać. Pomóżcie, proszę!

Rozwiązany problem

Błąd 1053: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie to problem spowodowany przekroczeniem limitu czasu po określonym żądaniu. Ten błąd ma wiele wariantów, a użytkownicy zgłaszają je online. Problemy mogą pojawić się, gdy usługi Windows nie są w stanie się uruchomić. Tworzenie niestandardowego oprogramowania również może być procesem, przy którym pojawia się ten problem.

Konkretne przyczyny problemu mogą określić, jakie rozwiązanie może być w stanie poradzić sobie z tym problemem. Ustawienia limitu czasu mają wartości domyślne, ale aplikacje mogą nie sprostać tym preferencjom i powodować awarię usługi. Jeśli odpowiedź na żądanie trwa zbyt długo, aplikacja zostaje zamknięta. Zmiany w rejestrze mogą zmienić ustawienia limitu czasu.

Brakujące pliki w systemie zawsze mogą prowadzić do problemów. Mogą to być pliki DLL, dane systemowe wymagane przez różne aplikacje. Komunikaty o błędach często wywoływane są przez uszkodzone, zmienione pliki lub gdy wymagane elementy w ogóle nie są obecne. Złośliwe oprogramowanie może czasami być przyczyną zmiany lub uszkodzenia niektórych z nich.

Problemy często występują z powodu dotkniętych plików systemowych, więc uruchomienie narzędzia stworzonego do wskazywania i naprawy tych elementów może pomóc naprawić Błąd 1053: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie. FortectMac Washing Machine X9 to jedno z wielu rozwiązań dla typowych problemów z brakującymi/uszkodzonymi plikami. Jest to tak powszechne, jak wadliwe aktualizacje systemu Windows, które powodują problemy z działaniem komputera .

Developerzy również mogą spotkać się z tym błędem. W takich przypadkach brakujące struktury, usługi lub problemy z kompilacją mogą wywołać błąd. Jeśli to są powody, dla których dana osoba otrzymuje błąd ''Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie'', należy naprawić problemy z niezgodnością, by można było przywrócić funkcje oraz by uruchomione usługi nie powodowały żadnych problemów.

Dodatkowe przyczyny błędu mogą obejmować złe konfiguracje, pytania o dostęp administratora lub uszkodzone instalacje wybranych aplikacji. Ponowna instalacja niektórych programów może pomóc w rozwiązaniu problemu i skonfigurowaniu ustawień. Wykonaj poniższe kroki i upewnij się, że wypróbujesz kilka z nich, by urządzenie mogło działać poprawnie i bez żadnych błędów.

1. Zmień ustawienia limitu czasu poprzez edytor rejestru

 • Wciśnij Windows + R, by otworzyć pole Uruchamianie.
 • Wpisz regedit w oknie dialogowym i naciśnij Enter.
 • Będąc w edytorze rejestru, przejdź do następującej ścieżki pliku:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Control\\

 • Wyszukaj klucz ServicesPipeTimeout.
 • Jeśli znajdziesz go już tam, możesz edytować klucz bezpośrednio.
 • Jeśli nie znajdziesz wpisu, wybierz Sterowanie.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na dowolne miejsce znajdujące się po prawej stronie ekranu i wybierz Nowy > DWORD.
 • ServicesPipeTimeout i ustaw wartość na 180000.
 • Zapisz zmiany i wyjdź.
 • Zrestartuj swój komputer.

2. Sprawdź problemy z plikami systemowymi

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 1. Wpisz CMD w wyszukiwaniu i wybierz z wyników Uruchom jako administrator.
 2. W wierszu polecenia wykonaj po kolei następujące polecenia i upewnij się, że zostały zakończone:
  sfc /scannow
  DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
 3. Wciśnij Enter po każdym z nich.
 4. Zrestartuj swój komputer.

3. Uzyskaj własność aplikacji

 • Zlokalizuj folder aplikacji, która powoduje problemy.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.
 • Idź do karty Zabezpieczenia i kliknij na dole na Zaawansowane.
 • Kliknij Zmień.
 • Teraz wpisz nazwę swojego konta użytkownika i kliknij Sprawdź nazwy.
 • Kliknij Zaawansowane, a kiedy pojawi się nowe okno, kliknij Znajdź teraz.
 • Wybierz swoje konto i naciśnij OK.
 • Zaznacz wiersz Zastąp właściciela w podkontenerach i obiektach.
 • Włącz opcję Zastąp wszystkie wpisy uprawnień obiektu podrzędnego dziedziczonymi wpisami uprawnień z tego obiektu.
 • Zamknij okno Właściwości po kliknięciu Zastosuj, a następnie otwórz je ponownie.
 • Przejdź na kartę Zabezpieczenia i kliknij Zaawansowane.
 • Kliknij Dodaj u dołu ekranu.
 • Wybierz Wybierz zasadę.
 • Wpisz nazwę konta.
 • Teraz zaznacz wszystkie uprawnienia (dając pełną kontrolę) i wciśnij OK.
 • Zaznacz opcję Zastąp wszystkie wpisy uprawnień obiektu podrzędnego dziedziczonymi wpisami uprawnień z tego obiektu i wciśnij Zastosuj.
 • Zamknij pliki i uruchom ponownie komputer.

4. Zaktualizuj Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Idź do Ustawień, naciskając przycisk gwiazdki i odnajdując ikonę koła zębatego.
 • W oknie Ustawień kliknij Aktualizacja i zabezpieczenia.
 • Kliknij Sprawdź dostępność aktualizacji i poczekaj aż zostaną sprawdzone.
 • Zainstaluj oczekujące aktualizacje.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "[Naprawa] Błąd 1053: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie"