Ujawnienie

Zaaktualizowany

Federalna Komisja Handlowa(Federal Trade Commision, FTC) wyraża aprobatę oraz wytyczne dowodowe pytające o ujawnienie koneksji materiału pomiędzy aprobującym i reklamującym. Użytkownicy WyleczPC są poinformowani, że strona jest powiązane z kilkoma programami zapewniającymi bezpieczeństwo i optymaizację.

WyleczPC to strona informacyjna założona w 2015 roku, prezentująca sposoby na naprawę komputera. Strona ta została założona przez eksperta ds. cyberbezpieczeństwa Ugniusa Kiguolisa oraz jest zarządzana przez JSC “Elektroniniai sprendimai.” Twórca, wraz z innymi pasjonatami bezpieczeństwa komputerowego, od momentu powstania strony pracują, aby zapewnić użytkownikom jasne i proste instrukcje związane z naprawą różnych problemów i błędów związanych z komputerami.

WyleczPC jest powiązany z kilkoma programami optymalizacyjnymi, anty-malware oraz do odzyskiwania danych, przeznaczonymi na systemy operacyjne Windows i Mac. Firma działa we współpracy z deweloperami następujących aplikacji: Reimage, RegCure Pro, SpeedyPC, MacCleanse, MacKeeper, MacBooster, Perfect Uninstaller, CleanMyMac, Smart Driver Updater, Smart Privacy Cleaner, oraz Data Recovery Pro.

Sugerowany jest zakup oraz wykorzystanie podanych programów do naprrawy komputerów. Kiedy użytkownik zakupi jedną z tych aplikacji poprzez stronę WyleczPC, powyżej wymienieni twórcy płacą specjalną prowizję.

Strona nie publikuje żadnych materiałów sponsorowanych. Zawarte artykuły i instrukcje zostały napisane przez doświadczonych ekspertów z WyleczPC.pl Wszystkie instrukcje oraz programy zostały ostrożnie sprwdzone i przzetestowane przed publikacją posta.

Odniesienia i linki zawarte w artykułach i instrukcjach są zamieszczone tylko w celach informacyjnych. Przy klikaniu podanych linków i odwiedzaniu innych stron, użytkownik bierze na siebie pełną odpowiedzialność za dalsze akcje. Po wyjściu ze strony, WyleczPC nie bierze żadnej odpowiedzielności za zawartość zewnętrznej witryny

Możesz przeczytać więcej na temat WyleczPC w dziale O Nas. Przed skorzystaniem ze strony upewnij się, że przeczytałeś Warunki użytkowania, Politykę prywatności, oraz wyłączenie z odpowiedzialności. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas korzystając z formularza Skontaktuj się.