Zamieść artykuł

Zaaktualizowany

WyleczPC wita Wasze artykuły!

Submit article on Ugetfix

WyleczPC to strona internetowa ciesząca się dobrą reputacją przeznaczona dla użytkowników komputerów Windows i Mac. Naszym celem jest pomagać ludziom w naprawie bądź optymalizacji ich sprzętu oraz informować o najnowszych wiadomościach, trendach i zagrożeniach związanych z cyberbezpieczeństwem. Z otwartymi ramionami witamy wpisy pokrywające podane tematy.

Chcemy zwrócić uwagę na to, że WyleczPC nie korzysta z formatu serwisu społecznościowego. Z tego powodu wszelka zawartość stworzona przez użytkowników, jaką otrzymujemy, jest przeglądana przez nasz zespół edycyjny. Nasi edytorzy mają prawo do edycji, zmiany, sformatowania, rozwinięcia lub skrócenia otrzymanej zawartości na podstawie naszych zasad i reguł.

Wymagania artykułu

Requirements for the article

Opublikujemy artykuł tylko, jeśli tekst spełni nasze wymagania. Mamy kilka zasad związanych z zawartością artykułu, jakośią tekstu, jego strukturą oraz grafikami. Prosimy o trzymanie się tych zasad, jeśli chcesz, by artykuł znalazł się na WyleczPC.

1. Kryteria tematu

Po pierwsze, sprawdź naszą stronę internetową i upewnij się, że wybrany przez Ciebie temat nie został jeszcze opublikowany na naszej stronie. Po drugie, zbadaj temat i wybierz wiarygodne źródła do podparcia swojego tekstuu. Unikaj fałszywych newsów, ponieważ artykuły bazujące na nich nie będą opublikowane.

WAŻNE. Akceptujemy tylko orginalny materiał:

  • Plagiaty lub tekst zmanipulowany w jakikolwiek inny sposób zostanie odrzucony.
  • Jeśli cytujesz inne prace lub korzystasz z cytatów, zamieść zewnętrzne odniesienie do autorów i tytułów (zamieść 5 odniesień).
  • Ten sam artykuł nie powienien zostać zamieszczony lub wyróżniony na innych stronach lub dziennikach.
  • Odnośniki są dozwolone tylko a artykułach najwyższej jakości.

2. Regulacje tekstu

Sposób, w jaki przedstawiasz temat, także ma znaczenie. Artykuł powinien mieć conajmniej 500 słów. Upewnij się też, że tekst jest napisany w formie płynnej i przystępnej dla użytkownika.

Zamieszczony przez Ciebie artykuł nie powinien zawierać żadnych błęgów lub pomyłek. Zalecamy sprawdzenie tekstu programem analizującym pisownię przed jego wysyłką. Narzędzia te upewnią się, że nie pozostały w tekście żadne błędy gramatyczne, semantyczne lub składniowe.

3. Struktura artykułu

Twój artykuł powinien zawierać krótkie akapity i być ustrukturyzowany tak, by był on latwy w czytaniu. Zalecamy też trzymanie się podstawowej struktury artykułu: wstępu, rozwinięcia i zakończenia

4. Zasady dotyczące obrazków

Zalecamy ilustorwania artykułów reprezentacyjnymi i unikalnymi obrazkami. Nie akceptujemy obrazków objętych prawami autorskimi lub ilustracji nie pasującymi do proporcji obrazu 16:9.

Dodatkowo, możesz dodać infografiki, które zwizualizują lub wyjaśnią temat głębiej.

Zamieszczanie artykułu

Po napisaniu, sprawdzeniu i zilustrowaniu artykułu, wyślij go na adres [email protected]. Sprawdzenie rtykułu zajmuje do 10 dni roboczych. Wyślemy pemail potwierdzający, jeśli artykuł został wybrany do opublikowanie. Jednak, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu dwóch tygodni, możesz zamieścić swoje działo na innych witrynach.

Polityka obserwacji

Posiadamy surową politykę obserwacji. Linki są akceptowane tylko w artykułach najwyższej jakości napisanych przez aktywnych autorów. Znaczy to, że musisz napisać conajmniej dwa unikalne artykuły w miesiącu jeśli chcesz zamieszczać linki do Twoich źródeł.

Jeśli staniesz się nieaktywny (znaczy, że przestaniesz zamieszczać conajmniej dwa artykuły w miesiącu), linki te zostaną automatycznie wyłączone. To samo stanie się, jeśli zamieścisz plagiat bądź materiał zmanipulowany w inny sposób jako Twój.