Jak dezaktywować Facebook Messengera?

Pytanie

Problem: Jak dezaktywować Facebook Messengera?

Cześć. Ostatnio zdecydowałem się na opuszczenie Facebooka na dobre. Usunąłem konto, ale wciąż otrzymuję wiadomości poprzez Messengera. Czy nie usunąłem poprawnie konta? Co się dzieje?

Rozwiązany problem

Przedyskutowaliśmy już sposoby na usunięcie konta Facebook w tym artykule. Nie trzeba mówić, że te dwie opcje skutkują dwoma różnymi wynikami. Dlatego, zapoznaj się z tym artykułem, jeśli nie usunąłeś poprawnie swojego konta z Facebooka.

Bez względu na to, większość użytkowników zapomina o tym, że deaktywacja lub usunięcie konta na Facebooku nie zatrzymuje działania Messengera. Są to dwie oddzielne aplikacje i powinno się je traktować jako odrębne. Pamiętaj o tym, że zanim wyłączysz aplikację Messengera, musisz deaktywować konto Facebooka.

Wraz ze wzrostem popularności social media, aplikacje do wysyłania wiadomości stały się bardzo powszechne i niemal każda osoba korzysta z nich regularnie. Jednakże z powodu dominacji social media w chwili obecnej, tworzy to wiele miejsca na rywalizację – ponadto, niektórzy użytkownicy preferują inne aplikacje, takie jak Skype, Viber i inne.

Niektórzy użytkownicy mogą być też krytyczni wobec Facebooka, z powodu ostatniego skandalu związanego z Cambridge Analytica. Dane ponad 80 milionów użytkowników Facebooka wyciekły i zostały nielegalnie rozpowszechnione. Z tego powodu popularność Facebooka zaczęła spadać. Bez względu na to, Facebook zaktualizował swoją politykę prywatności po skandalu.

Niektóre osoby mogą też chcieć usunąć Messengera z powodu stałych zagrożeń wirusowych. Złoczyńcy są znani z powodu dostarczania zainfekowanych załączników lub złośliwych linków, które mogą poskutkować wyciekiem danych lub startą pieniędzy. W takim wypadku, usunięcie Messengera nie jest wymagane – wirus może zostać usunięty oddzielnie. Możesz w tym celu skorzystać z Fortect.

Bez względu na to, jak oceniasz prywatność Facebooka, poniżej przedstawiamy kilka prostych metod na wyłączenie Messengera bądź też całkowicie usunąć konwersację z aplikacji.

Opcja 1. Wyłącz powiadomienia Facebook Messengera

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Najprostszym sposobem na wyłączenie Messengera jest wykonanie tego na telefonie lub tablecie. Jeśli dezaktywujesz opcję wysyłania wiadomości w taki sposób, nie zablokuje to możliwości wysłania wiadomości do Ciebie. Zablokuje jednak powiadomienia.

 1. Wejdź do Menu a następnie w Ustawienia aplikacji
 2. W menu Messengera, wyłącz Facebook chat

Opcja 2. Wycisz konserwację

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

How to deactivate Facebook Messenger?

Możesz też wyciszyć Facebook Messengera i uniknąć irytujących konwersacji grupowych, które stale spamują twoje urządzenie. Po prostu wykonaj te kroki:

 1. Wybierz konwersację, którą chcesz usunąć
 2. Naciśnij na przycisk Informacje
 3. Wybierzt Wycisz

Opcja 3. Dezaktywuj Facebook Messengera

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

How to deactivate Facebook Messenger?

Nie zapomnij, że najpierw będziesz musiał wyłączyć konto Facebook przed tą procedurą.

 1. Weź swoje urządzenie i otwórz Messenger
 2. Wybierz swój profil w prawym górnym rogu
 3. Przewiń i znajdź Politykę prywatności
 4. Następnie, wybierz Deaktywuj Messengera
 5. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie hasła
 6. Następnie, naciśnij ponownie Deaktywuj

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak dezaktywować Facebook Messengera?"