Czy można pobrać Minecraft Java za darmo, jeśli kupiłeś edycję na Windows 10?

Problem: Słyszałem, że można pobrać Minecraft Java za darmo, jeśli posiada się edycję Windows 10. Czy jest tak wtedy, kiedy już masz Windows 10, czy kiedy uaktualnisz system? Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do darmowej kopii wydań Minecraft Java? Czy to w ogóle prawda?

Rozwiązany problem

Minecraft wykupił developera Minecraft, Mojang, w 2014 roku i w tym samym roku wypuścił wersję beta gry dla systemu Windows 10 . Choć wersja Java jest dostępna, wydaje się, że przyszłość gry to Bedrock Edition, która ma funkcję gry międzyplatformowej.

Krótka odpowiedź na pytanie ''Czy można pobrać Minecraft Java za darmo, jeśli kupiłeś edycję Windows 10'' brzmi TAK. Można uzyskać darmową wersję, jeśli kupiłeś już wcześniej grę Minecraft. Jednak nie każdy może to zrobić. I nie polega to tylko na zainstalowaniu rozszerzenia przeglądarki lub sprawdzenia aktualizacji systemu Windows. Gracze, którzy kupili Minecraft: Java Edition przed 19 października 2018 roku mogą bezpłatnie pobrać grę dla systemu Windows.

Pytanie o darmowego Minecrafta Java przy zakupie edycji Windows 10 pojawiało się przez jakiś czas na forach internetowych . Istnieje możliwość odebrania darmowej kopii Minecrafta z wersją Bedrock na Windows 10. Gracze, którzy kupili grę przed październikowymi zmianami, mogą pobrać grę za darmo za pośrednictwem swojego konta Mojang.

Can you get Minecraft Java for free if you purchased Windows 10 edition?

Jeśli kupiłeś grę później, ta konkretna funkcja nie będzie dostępna. Jeśli nie jesteś pewny, kiedy dokonałeś zakupu, musisz sprawdzić, czy jest tam konkretny przycisk. Naciśnięcie go tworzy token i przekierowuje cię na stronę Microsoft.

Jeśli twoje konto jest starszym kontem Minecraft, możesz potrzebować pomocy przy migracji konta . Aby odebrać kod do Minecrafta dla Windows 10, musisz przeprowadzić migrację konta. Aby skorzystać z kodu, musisz być zalogowany do swojego konta i nie możesz przenieść tej licencji po otrzymaniu kodu. Zostaje on zapisany na koncie Mojang.

Pobieranie Minecraft: Bedrock Edition dla systemu Windows 10

 • Otwórz swoją przeglądarkę internetową.
 • Wejdź na www.mojang.com.
 • Kliknij przycisk Konto w prawym górnym rogu.
  Can you get Minecraft Java for free if you purchased Windows 10 edition?
 • Wybierz Zaloguj się.
 • Wypełnij pole E-mail. Can you get Minecraft Java for free if you purchased Windows 10 edition?
 • Wpisz adres e-mail, który jest powiązany z twoim kontem Mojang.
 • Kliknij i wypełnij pole hasło. Can you get Minecraft Java for free if you purchased Windows 10 edition?
 • Kliknij przycisk Zaloguj się, by przejść dalej.
 • Wybierz przycisk Zrealizuj (Redeem) pod Minecraft: Bedrock Edition dla Windows 10. Can you get Minecraft Java for free if you purchased Windows 10 edition?
 • Powinieneś zostać przekierowany do Sklepu Microsoft.
 • Kliknij przycisk Zrealizuj.
 • Idź do Minecraft: Bedrock Edition dla Windows 10.
 • Pobierz grę. Can you get Minecraft Java for free if you purchased Windows 10 edition?
 • Kliknij przycisk Otwórz, by uruchomić grę.
 • Możesz teraz cieszyć się najnowszą wersją gry Minecraft.

Zoptymalizuj system i spraw, że będzie działał lepiej

Zoptymalizuj swój komputer już teraz! Jeśli nie chcesz przeszukiwać swojego komputera ręcznie i mieć problemów z poszykiwaniem przyczyn spowolnienia sprzętu, możesz użyć narzędzi przedstawionych poniżej. Wszystkie te rozwiązania zostały przetestowane przez zespół wyleczpc.pl - mamy tak pewność, że opisane programy pomogą ulepszyć system. By przyspieszyć komputer jednym kliknięciem, skorzystaj z jednego z poniższych narzędzi:

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Twój problem pozostał?
Jeśli wyniki zapewniane przez FortectMac Washing Machine X9 nie dają Tobie satysfakcji i uważasz, że program nie usprawnił twojego sprzętu, skontaktuj się z nami! Dostarcz nam proszę tylko informacje związane z twoim problemem
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Czy można pobrać Minecraft Java za darmo, jeśli kupiłeś edycję na Windows 10?"