Subskrybuj

Zaaktualizowany

Chcesz poznać najnowsze informacje o bezpieczeństwie oraz wskazówki, jak naprawić lub zoptymalizować komputer?Zapisz się do newslettera WyleczPC!

Subscribe to Ugetfix newsletter

WyleczPC jest zaufaną stroną informacyjną dostarczającą wskazówki na temat podnoszenia wydajności komutera oraz naprawy różnorakich błędów. Profesjonaliści z branży informatycznej dzielą się prostymi poradnikami na komputery Windows i Mac oraz informują o najnowszych informacjach.

Technologia odgrywa ważną rolę w naszym społeczeństwie. Komputery, laptopy, smartphony i inne gadżety stały się nieodłączną częścią naszego życia. Ciężko jest jednak podążać za nowoczesnymi trendami czy też dbać o wydajność sprzętu, gdyż wszystko zmienia się zbyt szybko. Zespół WyleczPC chce by jednak Twoim przewodnikiem oraz chce dostarczać Ci najważniejsze poradniki prosto do skrzynki mailowej.

Podobne problemy związane z komputerem irytują użytkowników na całym świecie. Możesz na przykład mierzyć się z irytującym kodem błędu zapobiegającym instalacji z iTunes lub błędem połączenia na laptopie z Windowsem.

Możesz być jednym z tysięcy użytkowników, którzy przypadkowo zainstalowali potencjalnie niepożądaną aplikację i nie mogą się jej pozbyć. Aktualizacje systemu i oprogramowania również wywołują problemy i uniemożliwiają użytkownikom normalnie korzystać ze sprzętu – możesz teraz znaleźć wszystkie takie informacje w jednym miejscu.

Dodatkowo, cyberprzestępcy tworzą nowe strategie na oszukanie niedoświadczonych użytkowników komputerów i kradzież ich pieniędzy, ich danych osobowych lub instalację złośliwego oprogramowania. Zespół WyleczPC chce Ci pomóc w identyfikacji ostatnich oszustw, ochronie mediów społecznościowych, emaili czy kont bankowych przed groźnym atakiem ransomware.

Zespół WyleczPC wybiera najważniejsze tematy do działów Naprawa, Usuwanie, Optymalizacja i Newsy oraz dzieli się najnowszymi informacjami i wskazówkami w zrozumiałym języku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych informacjach związanych z bezpieczeństwem, poznać najczęstsze błędy komputerowe, zoptymalizować wydajność swojego sprzętu i być świadom najnowszych aplikacji niepożądanych, Dołącz do newslettera WyleczPC i odbieraj te informcje w skrzynce mailowej.

Szerz wieści o najnowszych cyberzagrożeniach i malware

Spread the news about latest cyber threats and malware

Cyberataki na skalę globalną przekonały do zwracania więcej uwagi na bezpieczeństwo i powiększyły świadomość na temat najnowszych wirusów. Wiele porywaczy przeglądarek, trojanów, ransomware'ów i innych niebezpiecznych aplikacji pojawia się każdego dnia – użytkownicy powinni wiedzieć, co złego czai się w zakamarkach sieci.

Zespół WyleczPC proponuje webmasterom szerzyć świadomość na temat najnowszych ataków poprzez instalację wtyczki Virus Activity na ich stronach. Widżet zapewnia informację o najnowszych wirusach oraz zagrożeniach, które wznowiły swoją aktywność. Szerzenie wiedzy na temat malware gra zaś ogromną rolę w walce z cyberprzestępstwami.

Wielojęzyczny plugin Virus Activity pomoże odwiedzającym Twoją stronę dowiedzieć się o najnowszych wirusach w ich lokalnym języku. Dodatek sam jest elastyczny i może dopasować się do każdej strony internetowej.

Pomóż swoim użytkownikom łatwo pozbyć się wirusów

Screenshot of Virus Activity plugin

Webmasterzy mogą dodać wtyczkę Virus Activity do panelu bocznego lub stopki swojej strony. Widżet jest stworzony, bo dopasować się automatycznie do designu strony – możesz go jednak dopasować ręcznie i np. skonfigurować liczbę informacji o ostatnich cyberatakach.

Odwiedzający stronę zobaczą aktualne informacje na temat najgroźniejszych wirusów szyfrujących pliki, irytujących porywaczach przeglądarki, trojanach wykradających dane i innych złośliwych aplikacjach powodujących problemy z komputerami bądź stawiających prywatność użytkowników w stan ryzyka. Goście będą mieć również szansę dowiedzieć się, jak usuwać cyberzagrożenia  szybko i efektywnie z pomoc wtyczki Virus Activity.