Jak odinstalować Voicemod?

Pytanie

Problem: Jak odinstalować Voicemod?

Witajcie. Zainstalowałem mikrofon Voicemod i korzystałem z niego przez jakiś czas, ale tak naprawdę jestem trochę rozczarowany, ponieważ jakość dźwięku jest bardzo niska. Słyszę różne hałasy w tle, więc chciałbym odinstalować program. Usunąłem Voicemod poprzez Panel sterowania, ale wciąż widzę niebieską ikonkę obok zegara i słyszę mój własny głos, gdy korzystam z mikrofonu. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób całkowicie odinstalować program?

Rozwiązany problem

Voicemod to aplikacja do zmiany głosu i rezonansu w czasie rzeczywistym dla systemów Windows, Linux i Mac OSx. Jest ona dostępna jako aplikacja na komputer albo usługa online, która może być uruchamiana na Discord, Skype, CSGO, Hangouts, Viber, jak również w grach online, w tym PUBG, Apex Legends, League of Legends, VALORANT, CoD Warzone, Minecraft, GTA V, Fortnite i wielu innych.

Voicemod to wiarygodna aplikacja, która może być pobrana z oficjalnej strony internetowej (voicemod.net). Ludzie mogą pobrać bezpłatną wersję próbną, choć subskrypcja pełnej wersji jest płatna. Ze względu na ogromny sukces wśród użytkowników systemów Windows i Mac OS, aplikacja została rozszerzona i może być teraz używana także na urządzeniach mobilnych. Aplikacja ma ogromną społeczność, która wydaje się rosnąć każdego dnia. Voicemod przyciąga graczy online i miłośników czatów, ponieważ zawiera łatwy w użyciu model i oferuje ponad 40 różnych efektów głosowych.

Aplikacja jest instalowana w folderze Programy i funkcje na Windowsie lub folderze Aplikacje na komputerach Mac i jest powiązana z mikrofonem urządzenia. Następnie Voicemod zaczyna otrzymywać z mikrofonu sygnał audio, który jest przetwarzany w czasie rzeczywistym przy użyciu wybranego efektu. Przetworzony sygnał jest dalej przesyłany do urządzenia wyjściowego, takiego jak głośniki, urządzenia nagrywające czy zestaw słuchawkowy.

Oryginalna aplikacja jest bezpieczna w użyciu i nie wykazuje niepożądanych działań na komputerze, na którym się znajduje. Niemniej jednak Reddit i inne popularne fora są przepełnione pytaniami czy Voicemod to wirus. Niektóre osoby zgłaszały, że instalacja tej aplikacji skutkowała wieloma reklamami podczas przeglądania Internetu. Inni zgłosili, że jednocześnie zainstalowane zostało także nierozpoznane oprogramowanie śledzące.

Co ważne, określanie aplikacji Voicemod mianem wirusa jest nieprawidłowe. Aplikacja pod żadnym pozorem nie jest złośliwa i można z niej korzystać bez żadnych wątpliwości. Nie instaluje ona w systemie żadnego oprogramowania gromadzącego dane ani adware, kiedy zostaje pobrana z oficjalnej strony internetowej. Niemniej jednak istnieje wiele stron internetowych z freeware do pobrania, które zawierają na swojej liście Voicemod i nie ma gwarancji, że w przypadku tych pobrań nie dołączono dodatkowego oprogramowania.

Co więcej, największe ryzyko pobrania oprogramowania reklamowego niesie za sobą instalowanie kluczy licencyjnych i cracków do Voicemod . Takie pobrania są nie tylko nielegalne, ale mogą także być wykorzystane do rozpowszechniania malware. Dlatego też bardzo ważne jest, aby pobierać aplikację z jej bezpośredniej strony internetowej, Sklepu Play lub App Store. Inne źródła nie są monitorowane i mogą pakietować Voicemod z innymi niechcianymi programami.

Oprócz oskarżeń o posiadanie złośliwych cech, program Voicemod nie spełni oczekiwań wszystkich użytkowników. Spotkaliśmy się z wieloma skargami odnośnie jakości głosu. Jak stwierdzono, dźwięki mikrofonu często zawierają irytujące hałasy w tle, niepożądane zmiany wysokości tonu i nienaturalne dźwięki.

Zwykle dźwięki audio można naprawić instalując Voicemod V2 BETA, który posiada wiele ulepszeń i poprawek. Poza tym, aby uporać się z problemem, użytkownicy mogą ustawić redukcję szumów w tle na zero i wyłączyć tryb wyłączności mikrofonu. Niemniej jednak udostępnimy poradnik jak usunąć Voicemod dla tych, którzy i tak zdecydowali się na pozbycie się aplikacji.

Zazwyczaj usunięcie Voicemod nie wymaga żadnych dodatkowych kroków poza przejściem do Panelu sterowania i wybraniem opcji Odinstaluj obok instalatora aplikacji. Jednak czasami wyeliminowanie tej aplikacji powoduje problemy z mikrofonem z powodu zmian w ustawieniach domyślnych. W takim przypadku może by konieczne wykorzystanie procesu mmsys.cpl i ustawienie go jako domyślnego dla mikrofonu.

Krok 1. Zatrzymaj procesy związane z Voicemod

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Usunięcie Voicemod może okazać się niemożliwe, jeśli którykolwiek z powiązanych procesów nadal działa w tle. Aby pozbyć się wszystkich komponentów, wykonaj te kroki:

 • Wciśnij na klawiaturze Ctrl + Shift + Esc, by otworzyć okno Menedżera zadań.

 • Kliknij na Więcej szczegółów na dole, aby rozwinąć całe okno.

 • Zlokalizuj VoicemodDesktop.exe, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz Zakończ zadanie w prawym dolnym rogu.

 • Sprawdź ponownie czy nie ma innych procesów związanych z aplikacją.

Krok 2. Odinstaluj aplikację Voicemod poprzez Panel sterowania

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Domyślną lokalizacją wszystkich prawidłowych aplikacji systemu Windows jest folder Dodaj lub usuń programy. Dlatego, po zakończeniu procesów, powinieneś przejść do wspomnianej lokalizacji i odinstalować instalator Voicemod:

 • Otwórz Wyszukiwanie systemu Windows wciskając jednocześnie klawisz Windows i S, aby otworzyć wyszukiwanie.

 • Wpisz Panel sterowania i naciśnij Enter.

 • Przejdź do Programy > Odinstaluj program.

 • Znajdź Voicemod na liście i dwukrotnie kliknij wpis.

 • Kliknij Dalej w oknie konfiguracji instalacji.

 • W następnym oknie kliknij Usuń i naciśnij Dalej.

 • Na koniec zatwierdź usunięcie, klikając Usuń.

Krok 3. Ustaw swój zestaw słuchawkowy jako domyślne urządzenie audio systemu Windows

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Aby zakończyć usuwanie Voicemod, ustaw swój zestaw słuchawkowy i mikrofon jako domyślne urządzenie audio systemu Windows. W przeciwnym razie mikrofon może nie działać:

 • Wciśnij klawisz Windows + R, by otworzyć okno dialogowe Uruchamianie.

 • Wpisz mmsys.cpl w oknie Uruchamianie i wciśnij Enter.

 • Kliknij na pozycję Zestawy słuchawkowe i kliknij przycisk Ustaw domyślne w prawym dolnym rogu okna.

 • Następnie przejdź do karty Nagrywanie i kliknij opcję Mikrofonu.

 • Wybierz przycisk Ustaw domyślne.

 • Na koniec kliknij Zastosuj i zamknij okno.

Na koniec, jeśli chcesz sprawdzić jeszcze raz czy udało się pomyślnie przeprowadzić proces odinstalowania Voicemod, kliknij na małą strzałkę na dolnym pasku narzędzi ekranu startowego obok zegara. Jeśli nie ma niebieskiej ikonki powiązanej z Voicemod, to aplikacja została pomyślnie usunięta.

Jeśli pobrałeś tę aplikację ze strony pobierania podmiotu zewnętrznego, strony z torrentami albo użyłeś crack, by nielegalnie korzystać z oprogramowania za darmo, to istnieje duże ryzyko, że pobrałeś równocześnie jakiś potencjalnie niechciany program (PUP) lub wirus. Jeśli widzisz wiele reklam podczas przeglądania Internetu, przekierowania do podejrzanych stron internetowych, system działa bardzo wolno, występują awarie oprogramowania lub dzieją się inne, podobne rzeczy, to zalecamy uruchomienie systemu w trybie awaryjnym i przeskanowanie komputera za pomocą renomowanego programu anty-malware.

WSKAZÓWKA: Aby wyczyścić wpisy rejestru, które mogła zainstalować niechciana aplikacja i ogólnie zoptymalizować wydajność systemu, zalecamy przeprowadzenie skanu za pomocą FortectMac Washing Machine X9.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Ekspert ds. napraw komputerów i Mac'ów

Olivia Morelli to młoda, lecz bystra ekspertka IT będąca rok of tytułu magistra systemów oprogramowania. Jej główną pasją jest jednak cyber-bezpieczeństwo - dzięki jej szczegółowemu zrozumieniu sieci komputerowych, systemów operacyjnych i sprzętu, może ona znaleźć rozwiązanie na każdy problem peceta bącż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odinstalować Voicemod?"