Jak zostać odblokowanym na Omegle?

Pytanie

Problem: Jak zostać odblokowanym na Omegle?

Cześć, mam problem z Omegle. Uwielbiam czat za pośrednictwem tej strony i używam także aplikacji mobilnej. Jednak ostatnio otrzymałem powiadomienie, że moje konto Omegle zostało zablokowane. Nie zrobiłem nic niezwykłego, więc nie rozumiem dlaczego zostałem zablokowany. Czy jest jakiś sposób, by zostać odblokowanym na Omegle?

Rozwiązany problem

Omegle to innowacyjna usługa czatu online, która po raz pierwszy została przedstawiona w 2009 roku przez 18-latka i pozwala dwóm losowo sparowanym nieznajomym rozmawiać ze sobą. Od momentu uruchomienia tej witryny, jej popularność gwałtownie rośnie i obecnie korzystają z niej tysiące użytkowników na całym świecie. Jednak usługa otrzymała krytykę za kwestie prywatności, jak również narażanie nieletnich na nieodpowiednie treści za pośrednictwem czatu wideo Omegle.

Podczas gdy wszystkie inne tematy są przedmiotem gorących dyskusji, istnieje jedna kwestia, która szczególnie irytuje większość użytkowników Omegle – nieoczekiwane bany, które wydają się pojawiać nie wiadomo skąd. Co więcej, użytkownicy nie mogą się z nikim skontaktować, by cofnąć lub zakwestionować tę blokadę. W ten sposób nie ma możliwości odwieszenia konta Omegle, jeśli ban nie był uzasadniony. Jednakże, jest kilka innych metod, by zostać odblokowanym na Omegle w 2020 bez kontaktowania się z obsługą.

Niemniej jednak musimy pamiętać, że bany od Omegle mogą być również uzasadnione ze względu na naruszenie wybranych polityk, na które użytkownik zgadza się korzystając z witryny. Choć niektórzy mogą myśleć, że nie zrobili nic złego, sugerujemy przeczytanie regulaminu usługi, by upewnić się, że nie doszło do naruszeń. Pamiętaj, że Omegle monitoruje komunikację na czacie przy pomocy zautomatyzowanych technologii, a także dedykowanych moderatorów.

Innym powodem zablokowania na Omegle jest to czy inni użytkownicy często szybko kończą czat (np. ''opuszczają'' cię). Jeśli dzieje się tak zbyt często, czat oznacza twój adres IP z podejrzeniem, że nie jesteś tam, by używać czatu zgodnie z przeznaczeniem i spamujesz użytkowników niechcianymi treściami – innymi słowy, jesteś internetowym trollem.

Na koniec, inni mogli zgłosić cię z różnych powodów. Na czacie Omegle są tysiące ludzi i każdy z nich mógł poczuć się urażony pewnymi wyrażeniami, które według ciebie są nieszkodliwe. W innych przypadkach, używanie rasistowskich komentarzy i innych form mowy nienawiści może skończyć się dla ciebie banem nie tylko na Omegle, ale także w innych serwisach online, więc raczej się od tego powstrzymuj.

Poniżej znajdziesz metody, by z łatwością zostać odblokowanym w czacie Omegle.

Rozwiązanie 1. Poczekaj aż ban zostanie zniesiony

Przywróć już teraz! Przywróć już teraz!
By odzyskać potrzebne funkcje systemu, zakup licenjonowaną wersję narzędzia Fortect Mac Washing Machine X9.

Omegle banuje swoich użytkowników na okresy o różnej długości, a ich czas trwania może się różnić od 7 dni do sześciu miesięcy, w zależności od wagi naruszenia. W niektórych przypadkach Omegle może zablokować użytkowników na stałe, uniemożliwiając im korzystanie ze swoich usług już na zawsze.

Tak więc, jeśli naruszenie nie było aż tak poważne, możesz zostać odblokowany na Omegle już po kilku dniach lub w przeciągu tygodnia. Jeśli nie chcesz czekać, kontynuuj wykorzystując następne rozwiązania.

Rozwiązanie 2. Skorzystaj z VPN

Przywróć już teraz! Przywróć już teraz!
By odzyskać potrzebne funkcje systemu, zakup licenjonowaną wersję narzędzia Fortect Mac Washing Machine X9.

VPN – lub wirtualna sieć prywatna – to prywatna sieć, zwykle konfigurowana przez dostawcę. To doskonały wybór dla tych osób, które cenią sobie anonimowość, ponieważ sieci VPN używają szyfrowanych połączeń, aby osoba korzystająca z usługi pozostawała anonimowa. Możesz łączyć się z wieloma różnymi lokalizacjami na całym świecie zmieniając w ten sposób adres IP urządzenia. Ostatecznie może to odblokować konto Omegle przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Na rynku dostępna jest niezliczona ilość sieci VPN i choć niektórzy twierdzą, że są one całkowicie darmowe, w większości przypadków tak nie jest. Większość osób po prostu korzysta z miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, po którym użytkownicy proszeni są o subskrypcję na różnych warunkach. Dodatkowo te z nich, które są całkowicie darmowe, mogą wykorzystywać niepożądane aktywności śledząc cię i/lub wyświetlać natrętne reklamy na wszystkich przeglądarkach. Dlatego też, chociaż VPN jest szybkim sposobem na zmianę twojego IP i pozostanie niewykrytym online, będzie to wymagać od ciebie wydania pieniędzy, jeśli chcesz stabilnej i bezpiecznej usługi. Oto kilka sieci VPN, które mogą sprawdzić się w twoim przypadku:

 • NordVPN – $3.49/miesiąc, plan na 3 lata
 • ExpressVPN – $8.32/miesiąc, plan na 12 miesięcy
 • StrongVPN – $5.83/miesiąc, plan na 12 miesięcy
 • PrivateVPN – $4.15/miesiąc, plan na 12 miesięcy
 • PureVPN – $1.32/miesiąc, plan na 5 lat
 • Windscribe – $4.08/miesiąc, plan na 12 miesięcy

Zauważ, że wymienione wyżej ceny mogą się znacząco różnić (w zależności od dostępności). Ponadto sugerujemy, by nie kierować się wyłącznie ceną, gdyż każda usługa VPN ma swoje wady i zalety, więc wybierz taką, która najbardziej ci odpowiada.

Rozwiązanie 3. Użyj proxy

Przywróć już teraz! Przywróć już teraz!
By odzyskać potrzebne funkcje systemu, zakup licenjonowaną wersję narzędzia Fortect Mac Washing Machine X9.

Proxy to świetna alternatywa dla VPN, chociaż jest znacznie bardziej ''ręczna'', jak również mniej bezpieczna. Dodatkowo, serwery proxy mogą być ekstremalnie wolne, chociaż w dużej mierze zależy to od źródła. Aby korzystać z proxy, użytkownicy muszą najpierw go znaleźć, a następnie zastosować w ustawieniach systemu lub przeglądarki.

Istnieje kilka stron z bezpłatnym proxy, które mogą się sprawdzić, gdy próbujesz zostać odblokowany na Omegle. Powinieneś wpisać zapytanie w Google i otrzymasz setki wyników. Jednak powinieneś mieć również świadomość, że niektóre serwery proxy mogą być oznaczone jako ''transparentne'' – nigdy ich nie używaj, ponieważ mogą one ujawnić twój prawdziwy adres IP.

Gdy masz już informacje niezbędne do zastosowana proxy, wykonaj następujące kroki:

 • Naciśnij jednocześnie klawisze Win + R

 • Wpisz inetcpl.cpl i wciśnij Enter

 • Przejdź do karty Połączenia i wybierz ustawienia LAN na dole

 • Zaznacz opcję Użyj serwera proxy dla sieci LAN (te ustawienia nie są stosowane dla połączeń telefonicznych lub VPN)

 • Teraz wprowadź adres IP i numer Portu w wymaganych polach i naciśnij OK

Nie zapominaj, że serwery proxy często przestają działać po jakimś czasie, więc powinieneś zastosować inny lub wyłączyć go, by znów móc korzystać z Internetu.

Rozwiązanie 4. Skorzystaj z dynamicznego adresu IP

Przywróć już teraz! Przywróć już teraz!
By odzyskać potrzebne funkcje systemu, zakup licenjonowaną wersję narzędzia Fortect Mac Washing Machine X9.

Większość lokalnych dostawców Internetu (ISP) korzysta z dynamicznego adresu IP dla gospodarstw domowych – nie jest on przypisany i zmienia się w różnych okolicznościach. W większości przypadków użytkownicy, którzy chcą mieć statyczny adres IP, muszą osobno za niego zapłacić. Jeśli należysz do poprzedniej kategorii użytkowników, możesz odblokować konto Omegle korzystając z tej funkcji.

 • Wpisz ''jaki jest mój adres IP'' w Google lub innym wyszukiwaniu

 • Zapisz adres IP, który zostanie ci wyświetlony

 • Uruchom ponownie swój router lub modem (pamiętaj: nie używaj przycisku Reset, ponieważ ryzykujesz zresetowaniem urządzenia do ustawień fabrycznych. Zamiast tego odłącz je na kilka minut i ponownie podłącz kabel)

 • Wróć z powrotem do przeglądarki i ponownie wpisz jaki jest mój adres IP

 • Jeśli twoje IP się zmieniło, możesz ponownie korzystać z Omegle

Odzyskaj pliki i inne kompunenty systemu automatycznie

By odzyskać pliki i inne elementy systemu możesz użyć darmowych poradników zapewnianych przez zespół ekspertów wyleczpc.pl. Jeśli jednak czujesz, że nie jesteś na tyle doświadczony, by wykonać cały proces przywracania samemu, zalecamy skorzystać z poniższych rozwiązań. Przetestowaliśmy każdy z tych programów wraz z ich efektywnością. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić tym programom na pracę.

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do przywracania danych Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do przywracania danych Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Czy masz jakieś problemy?
Jeśli FortectMac Washing Machine X9 to źródło Twoich problemów, zwróć się o pomoc do naszych ekspertów. Im więcej informacji zapewnisz, tym lepsze rozwiązanie będą w stanie Tobie zapewnić.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Julie Splinters - Specjalista ds. optymalizacji komputerów.

Jeśli chodzi o optymalizację komputerów, Julie Splinters jest w tym ekspertem. Nie ważne, czy chodzi o powolny smartfon, system Windows, Mac czy Linux - znajdzie ona rozwiązanie w parę minut.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak zostać odblokowanym na Omegle?"