Jak naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe?

stworzone przez Jake Doe - -

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe?

Cześć. Nie mogę uzyskać dostępu do zasobów współdzielonych w sieci, komputerów w tej samej sieci, ponieważ cały czas napotykam na okno dialogowe ''Wprowadź poświadczenia sieciowe''. Ono cały czas mówi, że moje dane nie są prawidłowe – ''Nazwa użytkownika lub hasło jest niepoprawne''. Za każdym razem wprowadzam swoje informacje poprawnie. Czy możecie powiedzieć co mogę zrobić, by to naprawić i normalnie uzyskać dostęp do sieci?

Rozwiązany problem

Zazwyczaj dostęp do danych na innych komputerach w tej samej sieci jest łatwym zadaniem, ponieważ musisz dołączyć do grupy domowej i wybrać potrzebny komputer. Niestety otrzymaliśmy skargi i znaleźliśmy w Internecie więcej użytkowników , którzy mają problemy z usługą Zabezpieczenia Windows i konkretnym błędem Wprowadź poświadczenia sieciowe, który uniemożliwia im połączenie się z innymi urządzeniami.

Może to przyprawić o ból głowy osoby, które chcą naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe, ponieważ komunikat wyskakuje, gdy użytkownicy chcą skorzystać z pewnych programów zainstalowanych na komputerze. Czasem osoba nie ma pojęcia jakie poświadczenia są tam wymagane lub za każdym razem, gdy informacje są wprowadzane, okno dialogowe stwierdza, że są niepoprawne.

Nie jest to błąd krytyczny, ani nic, co mogłoby uszkodzić komputer. Istnieją sposoby na rozwiązanie problemu błędu Wprowadź poświadczenia sieciowe. Istnieją pewne podobne problemy dotyczące tego błędu, które mogą pomóc w jego naprawieniu. Poświadczenia, których wymaga system, to login i hasło do konta Microsoft. Spróbuj je wprowadzić i spróbuj zrobić to poprawnie, gdy wystąpi błąd.

Komunikat może również pojawić się w dowolnej, wciąż obsługiwanej wersji systemu Windows . Jednak możliwe jest, że niepoprawne komunikaty odnośnie poświadczeń sieciowych w Windows 10 pojawią się z powodu polityki zabezpieczeń lub błędnych aktualizacji. Ten problem może być powiązany z kontem użytkownika. Spróbuj utworzyć nowe i zaloguj się przy użyciu tych danych logowania.

Fix Enter Network Credentials error

Jak naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.

Istnieją pewne procesy, które są potencjalnie związane z błędem Wprowadź poświadczenia sieciowe, więc pierwszym rozwiązaniem może być sprawdzenie systemu pod kątem zmienionych plików lub uszkodzonych aplikacji za pomocą Reimage oraz sprawdzenie polityki zabezpieczeń, wyłączenie niektórych usług i dostępu do folderów lub ustawień konta. Niektóre ustawienia udostępniania mogą nie być włączone, więc sprawdź wszystko przed przejściem do zmian ręcznych. Następnie spróbuj wykonać poniższe kroki, by naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe. Spróbuj przynajmniej kilku metod zanim się poddasz.

Zmień zaawansowane ustawienia udostępniania

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.
 • Wpisz Centrum sieci i udostępniania w wyszukiwaniu, by znaleźć ustawienia.

 • Wybierz Zmień zaawansowane ustawienia udostępniania z lewej strony i przewiń na dół, by znaleźć sekcję Prywatne i zmienić opcje.
  Advanced sharing settings

 • Znajdź połączenia Grupy domowej, by zobaczyć co jest włączone i włącz Zezwalaj systemowi Windows na zarządzanie połączeniami grupy domowej.

 • Przejdź do Wszystkie sieci i znajdź w menu Udostępnianie chronione hasłem. Pamiętaj, by wyłączyć udostępnianie chronione hasłem. Kliknij Zapisz zmiany, by zastosować wszystkie zmiany.
  Turn off password protection

Sprawdź swoje adresy IP

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.
 • Przejdź do Połączenia sieciowe.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na sieć i wybierz Właściwości.

 • Zaznacz Protokół internetowy w wersji 4 i wybierz Właściwości.

 • Upewnij się, że obie opcje Uzyskaj adres IP automatycznie i Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie są zaznaczone.

 • Kliknij OK, by zapisać zmiany.

Zmień ustawienia w Menedżerze poświadczeń, by naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.
 • Znajdź Menedżera poświadczeń.

 • Zaznacz Poświadczenia systemu Windows i kliknij Dodaj poświadczenie systemu Windows.

 • Wpisz adres, nazwę użytkownika, hasło związane z komputerem.

 • Naciśnij OK.
  Credential alterations

Zmień politykę zabezpieczeń, by naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe 

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Reimage Reimage.
 • Otwórz okno Uruchom i wpisz tam secpol.msc.

 • W lewym panelu w oknie Zabezpieczenia lokalne wybierz Zasady lokalne, a następnie Opcje zabezpieczeń.

 • Dwukrotnie kliknij na Konta: ogranicz używanie pustych haseł przez konta lokalne tylko do logowania do konsoli.

 • Wyłącz opcję i Zastosuj zmiany. Security Policies

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja Reimage nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Reimage - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Reimage - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Reimage
O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd Wprowadź poświadczenia sieciowe?"

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *