Jak naprawić błąd "This site is not secure" z kodem błędu DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd "This site is not secure" z kodem błędu DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?

Cześć wszystkim. Od wczoraj rana zaczęły mi się pokazywać wiadomości w stylu „Ta strona jest niebezpieczne”. Chciałbym zrozumieć ten błąd i pozostawić tą stronę. Zamieszczam poniżej screenshota. Proszę o pomoc.

Rozwiązany problem

„Ta strona nie jest bezpieczna“ to wiadomość błędu wyświetlająca się na przeglądarkach Microsoft Edge, Google Chrome czy Mozilla Firefox. Może się pojawić na każdej wersji systemu, ale najczęściej na ten błąd natykają się użytkownicy Windows 10.

How to Fix „This site is not secure” pop-up with an error code DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?

Błąd „Ta strona nie jest bezpieczna” w języku technicznym jest określona jako DLG_FLAGS_INVALID_CA lub DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID. Pojawia się w momencie, gdy ludzie próbują wejść na określone witryny. Jeśli bezpieczeństwo witryny pozostawia wiele do życzenia, odradzamy wchodzenia na tą witrynę.

Jeśli jednak odwiedzałeś tą stronę wcześniej i twoja przeglądarka nie blokowała witryny, możeszkontynuować korzystanie jeśli wiadomość błędu „Ta strona nie jest bezpieczna” zawiera przycisk Wejdź na stronę (Niezalecane).

Czemu widzę błędy „Ta strona nie jest bezpieczna”?

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

W niektórych rzadkich przypadkach błąd DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID może pojawić się z powodu cache przeglądarki. Może na to pomóc czyszczenie cache, reset ustawień i uruchomienie przeglądarki ponownie. Jednakże, zwykle sprawcą zamieszania jest certyfikat bezpieczeństwa strony – zwykle niepoprawnie zainstalowany bądź też wygasły.

Poza tym, może brakować certyfikatu z zaufanego Urzędu Certyfikacji (CA) na stronie, na któą chcesz się dostać. Jeśli zaś otrzymujesz taką i podobne wiadomości na Chromr, powinieneś przestać zaglądać na zabblokowaną witrynę – może ona zawierać złośliwe reklamy, linki i ciasteczka.

Jak ogłosili twórcy Chrome, przeglądarka zaczęła wyświelać takie informacje, by zapobiec wejściom ludzi na strony posiadające pola wpisania hasła bądź szczegółów karty kredytowej.

Naprawa błędu DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INV

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Przed zmianą ważnych ustawień systemu spróbuj naprawić błąd „Ta strona nie jest bezpieczna” poprzez wyczyszczenie cache, skasowanie historii przeglądaki oraz jej ponowne uruchomienie.

1. Jeśli widzisz na stronie informację o problemie z certyfikatem, zamknij obecną kartę oraz przeglądarkę.
2. Uruchom Google Chrome i wejdź w jej Menu.
3. Otwórz Więcej Narzędzi i kliknij Historię.
4. Wybierz Wyczyść Dane Przeglądania.

How to Fix „This site is not secure” pop-up with an error code DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?

Nazwy te są zbliżone w innych przeglądarkach. Mogą się troszkę różnić, lecz nie będziesz mieć trudności z ich znalezieniem w Firefoksie, Edge'u czy IE. Upewnij się, że usunąłeś dane na przeglądarce, której dotyczy problem. Po tym przywróć jej ustawienia fabryczne. Jeśli te opcje niezbyt pomogły, skontaktuj się z twórcą lub menedżerem strony zablokowanej przez błąd i poczekaj na jego/jej odpowiedź. Przed tym proponujemy następujące sposoby:

Sposób 1. Instalacja brakują certyfikatów

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Kiedy wyskakuje błąd, kliknij na opcję Kontynuuj przeglądanie strony (niezalecane) znajdującą się na dole komunikatu.

 • Wybierz opcję Błąd certyfikatu znajdującą się obok paska adresu.
 • Kliknij w nowym oknie Zobacz certyfikaty.
  How to Fix „This site is not secure” pop-up with an error code DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?
 • Wybierz z dostępnych opcji Zainstaluj certyfikat.
 • Kliknij Tak by kontynuować.

WAŻNE: ręczna instalacja certyfikatów NIE jest zalecaną opcją dla stron nieznanych bądź o złej reputacji.

Sposób 2. Wyłączenie opcji „Ostrzegaj o problemach związanych z certyfikatami”

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Błąd związany z certyfikatami może być wywołany przez włączoną opcję ostrzegania o problemach z nimi. By sprawdzić, czy opcja jest włączona:

 • Wejdź w Panel sterowania.
 • Otwórz Opcje internetowe i wybierz zakładkę Zaawansowane.
 • Odnajdź sekcję Bezpieczeństwo.
 • Znajdż opcję „Ostrzegaj o błędnych cetyfikatach stron“ .
  How to Fix „This site is not secure” pop-up with an error code DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?
 • Jeśli pole obok jest zaznaczone, odznacz je by wyłączyć opcję.
 • Kliknij Zatwierdź oraz OK, by zapisać zmiany i zamknąć okna.

By zapewnić bezpieczeństwo systemu nawet po przypadkowym wejściu na niebezpiezną stronę, zainstaluj mocny program anty-malware – na przykład Fortect – i trzymaj go w pełni zaktualizowanego.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Alice Woods
Alice Woods - Dzieli się wiedzą o ochronie komputerów

Alice Woods jest ekspertem specjalizującym się w analizie i badaniu cyberzagrożeń. Jej zadaniem na WyleczPC jest szerzenie wiedzy i niesienie wsparcia użytkownikom potrzebującym ochrony ich komputerów przed złośliwymi aplikacjami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd "This site is not secure" z kodem błędu DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID?"