Jak naprawić błąd System Windows nie mógł znaleźć „wt.exe” w systemie Windows 11?

Problem: Cześć. Mam problem z terminalem Windows i niedziałającym wt.exe. Komunikat o błędzie mówi o nieprawidłowej nazwie pliku. Próbuję w kółko. Myślę, że problem dotyczy samego systemu Windows 11. Czy możecie pomóc mi z tym problemem?

Rozwiązany problem

Błąd System Windows nie może znaleźć ''wt.exe'' w systemie Windows 11 często pojawia się po określonej aktualizacji. Najnowsza wersja systemu operacyjnego może zawierać błędy i problemy. To całkowicie normalne, ponieważ wydanie jest kompletnie nowe. Możesz spotkać się z różnymi problemami instalując system Windows 11 lub uaktualniając do niego swój system . Ten problem często pojawia się przy uaktualnianiu z Windows 10 do Windows 11 .

Błąd ''Nie znaleziono pliku'' może wskazywać na to, że problem pojawił się podczas instalacji aktualizacji i plik nie został poprawnie dodany lub został uszkodzony. To powszechny problem, jeśli chodzi o błędy związane z uaktualnieniami i ulepszeniami systemu operacyjnego lub instalacjami oprogramowania. Takie problemy można rozwiązać, naprawiając problemy z plikami lub cofając uaktualnienie i ponownie aktualizując urządzenie, jeśli to możliwe.

Ponowna instalacja systemu operacyjnego może naprawić błąd System Windows nie może znaleźć ''wt.exe'' w systemie Windows 11 – lub ponowna instalacja terminala. Uruchom takie narzędzie jak FortectMac Washing Machine X9 i automatycznie sprawdź, czy nie ma zmienionych lub uszkodzonych plików. Ta aplikacja może pomóc w poprawie wydajności i przy problemach z plikami związanych z uszkodzonymi danymi.

Malware może być odpowiedzialne za uszkodzenia w folderach systemowych i innych częściach urządzenia, w których problemy powodują awarię funkcji i takie problemy jak błąd System Windows nie może znaleźć ''wt.exe''. Problem pojawia się u osób, które nie korzystają z terminala Windows, ale na ekranie pojawia się błąd informujący o brakującym pliku. To dlatego, że pliki EXE są potrzebne do różnych procesów i funkcji komputera.

How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

Metoda 1. Wyłącz i włącz terminal

 • Otwórz Ustawienia systemu Windows, wciskając klawisze Windows + I.

 • Przejdź do Aplikacji.

 • Znajdź Aplikacje i funkcje.

 • Kliknij aliasy Wykonywania aplikacji.
  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

 • Na tej liście znajdziesz wpis Terminal.

 • Znajdź przełącznik z jego prawej strony. Jeśli jest ustawiony na Wł., wyłącz go i włącz ponownie. Jeśli jest ustawiony na Wył., po prostu go włącz.
  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

 • Wyjdź z ustawień.

 • Spróbuj uzyskać dostęp do poniższej ścieżki za pomocą okna Uruchamianie (Windows + R):
  %USERPROFILE%\\AppData\\Local\\Microsoft\\WindowsApps\\wt.exe
  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

Metoda 2. Uruchom sprawdzanie plików systemowych

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Otwórz Wiersz polecenia jako administrator.

  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

 • Wpisz polecenie: sfc /scannow.

  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

 • Pozwól narzędziu do sprawdzania plików systemowych wykryć i przywrócić brakujące pliki systemowe.

 • Uruchom ponownie komputer.

Metoda 3. Zainstaluj ponownie Terminal Windows

By rozwiązać problem, możesz ponownie zainstalować Terminal Windows w całości, korzystając z oficjalnego źródła, takiego jak Sklep Microsoft. Kliknij link i wykonaj proces instalacji.

Metoda 4. Jeśli to możliwe, zaktualizuj system operacyjny Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wpisz Windows Update w wyszukiwaniu systemu Windows i wciśnij Enter.

 • Lub idź do ustawień i Aktualizacji i zabezpieczeń, by uzyskać dostęp do aktualizacji systemu Windows.
  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

 • Kliknij Sprawdź aktualizacje i poczekaj, aż aktualizacje zostaną zainstalowane.

  How to fix Windows cannot find '”wt.exe” error in Windows 11?

 • Uruchom ponownie swój komputer i zobacz, czy problem nadal występuje.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd System Windows nie mógł znaleźć „wt.exe” w systemie Windows 11?"