Jak naprawić błąd amdkmdag.sys w systemie Windows 10?

Problem: Cześć. Za każdym razem, gdy uruchamiam mój PC z systemem Windows 10, kilka minut później ulega on awarii i pojawia się BSOD amdkmdag.sys. Czy da się to jakoś naprawić?

Rozwiązany problem

Wielu użytkowników skarżyło się na otrzymywanie błędu Niebieskiego ekranu, amdkmdag.sys, w różnych okolicznościach na komputerach z systemem Windows 10. Zgodnie z tym, czego można byłoby oczekiwać po błędzie BSOD, całkowicie wyłącza on komputer, natychmiast przerywając wszystko i wymusza ponowne uruchomienie. W tym momencie system Windows powinien zostać odzyskany bez żadnych dalszych problemów.

Jednak nie zawsze tak się dzieje, ponieważ wielu użytkowników twierdzi, że problem się utrzymuje. Zgodnie z licznymi zgłoszeniami na różnych forach informatycznych , ten BSOD najczęściej pojawia się zaraz po uruchomieniu komputera, chociaż inni twierdzili, że może pojawić się po zakończeniu stanu uśpienia, jak również w przypadkowych momentach, podczas przeglądania sieci czy oglądania filmów.

W innych przypadkach użytkownicy spotykali się z czarnym ekranem z kursorem, bez wyświetlania standardowego komunikatu o błędzie niebieskiego ekranu, co może utrudnić zdiagnozowanie problemu. Niemniej jednak ludzie mówili, że w którymś momencie kod błędu z opisem pliku w końcu zostaje wyświetlony.

Błąd awarii amdkmdag.sys jest powszechny i może mieć różne kody błędów, w tym:

Kody błędów zazwyczaj wskazują kiedy i jak doszło do awarii systemu , a plik wyświetlany w komunikacie wskazuje, że to on był odpowiedzialny za awarię.

How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

W przypadku BSOD amdkmdag.sys przyczyn może być wiele (podobnie jak w przypadku każdego innego błędu zatrzymania). W dużej mierze zależy to od podanego kodu błędu. Najczęściej awarie są powiązane z uszkodzonymi plikami systemowymi, uszkodzonymi sterownikami, uszkodzonymi plikami rejestru i nie tylko.

Dlatego, aby naprawić BSOD amdkmdag.sys, będziesz musiał skorzystać z różnych form rozwiązywania problemów. Poniżej znajdziesz rozwiązania, które mogą pomóc ci na dobre pozbyć się tego błędu – zacznij od pierwszego i zobacz, które rozwiązanie zadziała w twoim przypadku.

Rozwiązanie 1. Uruchom skanowanie za pomocą narzędzia do naprawy komputera

Jak wspomniano powyżej, ten konkretny Niebieski ekran może być powiązany z wieloma różnymi kodami błędu. Z tego względu znalezienie sprawcy problemu może być dość ciężkie, a rozwiązywanie problemów może zająć trochę czasu. Jeśli chcesz szybszego rozwiązania, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą narzędzia do diagnostyki i naprawy, FortectMac Washing Machine X9.

How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

To oprogramowanie zostało specjalnie zaprojektowane, by automatycznie znaleźć i zastąpić uszkodzone sektory i komponenty systemu operacyjnego Windows. W ten sposób może szybko naprawić BSOD, brakujące biblioteki DLL, błędy rejestru i nie tylko. Poza tym może też usunąć złośliwe oprogramowanie, czyścić przeglądarki internetowe i pozbyć się różnych śmieci z twojego PC.

Rozwiązanie 1. Uruchom Kontroler plików systemowych i DISM

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wpisz cmd w wyszukiwarce Windows.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na wynik Wiersz polecenia i wybierz Uruchom jako administrator.

 • Jeśli pojawi się komunikat Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.

 • Wklej w tym oknie następujące polecenie:
  sfc /scannow How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

 • Wciśnij Enter i poczekaj na ukończenie skanu.

 • Uruchom ponownie swój PC, jeśli błędy zostały naprawione.

Jeśli skanowanie SFC zakończyło się błędem (nie mogło naprawić plików systemowych), powinieneś spróbować naprawić obraz systemu Windows, uruchamiając DISM:

 • Otwórz Wiersz polecenia (Administrator)

 • Skopiuj i wklej następujące polecenia, wciskając Enter po każdym z nich:
  Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

 • Po zakończeniu uruchom ponownie swój PC.

Rozwiązanie 3. Zainstaluj ponownie sterowniki graficzne

Błąd amdkmdag.sys jest najczęściej powiązany ze sterownikami AMD, choć nie jest to regułą. Powinieneś spróbować w następujący sposób ponownie zainstalować sterowniki graficzne:

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na Start i wybierz Menedżer urządzeń.

 • Rozwiń sekcję Karty graficzne.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na swoją kartę graficzną i wybierz Odinstaluj urządzenie.

 • Gdy pojawi się ostrzeżenie, zaznacz Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia i wciśnij Odinstaluj.

 • Uruchom ponownie swój komputer. How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

To powinno całkowicie usunąć wszystkie sterowniki GPU. Instalacja nowych sterowników za pomocą Menedżera urządzeń nie jest zalecana, ponieważ często nie można znaleźć konkretnego oprogramowania. Zamiast tego skorzystaj z automatycznych narzędzi, takich jak DriverFix lub pobierz najnowszy sterownik ze strony producenta.

Rozwiązanie 4. Wypróbuj czysty rozruch

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wpisz msconfig w wyszukiwaniu Windows i wciśnij Enter.

 • Przejdź do karty Usługi.

 • Zaznacz Ukryj wszystkie usługi Microsoft i wybierz Wyłącz wszystkie.

 • Przejdź na kartę Uruchamianie i kliknij Otwórz Menedżera zadań. How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

 • W Menedżerze zadań kliknij prawym przyciskiem myszy na każdy element i wybierz Wyłącz, a następnie zamknij Menedżera zadań.

 • Przejdź na kartę Rozruch, zaznacz Bezpieczny rozruch, a następnie kliknij Zastosuj i OK.

Jeśli problem ustąpi w tym trybie, oznacza to, że istnieje konflikt oprogramowania. Aby rozwiązać problem, powinieneś odinstalować ostatnio zainstalowane aplikacje.

Rozwiązanie 5. Sprawdź swój dysk pod kątem błędów

 • Ponownie otwórz Wiersz polecenia jako administrator.

 • Wklej następujące polecenie i wciśnij Enter:

 • chkdsk /x /f /r

 • Jeśli sprawdzanie się nie rozpocznie, a zamiast tego zobaczysz błąd, wpisz Y i wciśnij Enter. How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

 • Uruchom ponownie komputer, by rozpocząć proces sprawdzania dysku.

Fix 6. Użyj przywracania systemu

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Możesz spróbować przywracania systemu – przywróciłoby to twój komputer do poprzedniej konfiguracji, gdy problem nie istniał:

 • Wpisz Utwórz punkt przywracania w wyszukiwaniu Windows i wciśnij Enter.

 • Wybierz Przywracanie systemu.

 • Wybierz Wybierz inny punkt przywracania i kliknij Dalej.

 • Zaznacz opcję Pokaż więcej punktów przywracania i wybierz odpowiedni punkt przywracania. How to fix amdkmdag.sys error in Windows 10?

 • Kliknij Dalej i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, by zakończyć proces. Twój komputer uruchomi się ponownie.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd amdkmdag.sys w systemie Windows 10?"