Jak naprawić błąd 0x000001F7 w Sklepie Windows?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd 0x000001F7 w Sklepie Windows?

Cześć, ostatnio natknąłem się na problem ze Sklepem Windows i zastanawiam się czy moglibyście mi pomóc. Za każdym razem gdy uruchamiam Sklep Windows pojawia się kod błędu: 0x000001F7. Przez to nie mogę do niego wejść i pobrać nowych aplikacji. Pomóżcie!

Rozwiązany problem

Błąd 0x000001F7 Sklepu Windows to zakłócenie wpływające wyłącznie na systemy operacyjne Windows 10. Ten bug uniemożliwia użytkownikom dostęp i pobieranie nowych aplikacji, jak również aktualizowanie tych już pobranych.

Niektórzy użytkownicy zgłosili, że nie byli w stanie w ogóle uzyskać dostępu do Sklepu Windows, podczas gdy inni ten dostęp mieli. Jednak czasy ładowania były długie, a użytkownicy byli później rozczarowywani błędem 0x80131505, kiedy próbowali wyszukać aplikacje.

Nie wiadomo jeszcze co wywołuje tego rodzaju błędy. Przyczyn może być wiele, w tym przestoje serwera, nieprawidłowo działające aplikacje, błędy systemowe czy nawet infekcja malware. Aby upewnić się, że nie chodzi o tę ostatnią, zalecamy zainstalowanie Reimage i wykorzystanie go do przeprowadzenia pełnego skanu. Nie zapominaj, że wirusy mogą spowodować nieprawidłowe działanie wielu aplikacji, włączając w to Sklep Windows.

Aby pomóc w naprawie błędu 0x000001F7, stworzyliśmy zestawienie różnych metod, które mogą okazać się przydatne. Zanim do nich przejdziesz, zalecamy ponowne uruchomienie komputera i sprawdzenie czy działa. Innym prostym rozwiązaniem może być odczekanie chwili, gdyż problem może naprawić się sam. Jeśli nie chcesz czekać – przejdź do następujących rozwiązań.

Dla twojej wygody przygotowaliśmy wideo:

Wskazówka 1. Zmień datę i godzinę

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Czasami tego typu problemy mogą zostać naprawione poprzez cofnięcie daty o kilka dni. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Znajdź datę i godzinę w prawym dolnym rogu ekranu i kliknij na nie prawym przyciskiem myszy

 2. Gdy pojawi się wyskakujące okienko, kliknij na Ustaw datę/godzinę

 3. Otworzy się okno Data i godzina

 4. Kliknij na Zmień datę i godzinę

 5. W ustawieniach daty i godziny ustaw datę z przeszłości i naciśnij OK, by zapisać zmiany

 6. Uruchom ponownie komputer i sprawdź czy Sklep Windows działa

Windows Store error change date

Wskazówka 2. Uruchom narzędzie Windows do rozwiązywania problemów

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeżeli coś na twoim komputerze nie działa prawidłowo, narzędzie do rozwiązywania problemów może znaleźć błąd i naprawić go automatycznie. Dlatego powinieneś uruchomić je dla aplikacji Sklepu Windows i zobaczyć czy to naprawi problem.

 1. Kliknij na Start i wybierz Ustawienia

 2. Znajdź Rozwiązywanie problemów z prawej strony ekranu

 3. Wybierz Rozwiązywanie problemów ze Sklepem Windows i kliknij Uruchom rozwiązywanie problemów

Wskazówka 3. Zresetuj lub zainstaluj ponownie swoje aplikacje

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Możesz najpierw spróbować zresetować swoje aplikacje i zobaczyć czy doprowadzi to do naprawy błędu 0x000001F7:

 1. Kliknij Start i wybierz Ustawienia

 2. Wybierz Aplikacje i zaznacz wybraną aplikację

 3. Po rozwinięciu będziesz mógł zobaczyć Opcje zaawansowane, kliknij na nie

 4. Wyskoczy nowe okno. Kliknij przycisk Resetuj

W przeciwnym razie możesz wykonać te same kroki, ale zamiast przechodzić do Opcji zaawansowanych, wybierz przycisk Odinstaluj i podążaj za instrukcjami na ekranie.

Windows Store error elimination by reinstalling apps

Wskazówka 4. Zainstaluj Sklep Windows ponownie przy użyciu PowerShell

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

PowerShell pozwala użytkownikom modyfikować wbudowane aplikacje. Dlatego też wykonaj następujące kroki, by zresetować Windows Store:

 1. Kliknij Start i wpisz PowerShell w polu wyszukiwania

 2. Znajdź na liście Windows PowerShell, kliknij na tę pozycję prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom jako administrator

 3. Kiedy PowerShell się otworzy, wpisz następującą komendę: Get-AppxPackage -allusers Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml”}

Windows Store error fix by resetting app

Wskazówka 5. Wyczyść i zresetuj pamięć podręczną Sklepu Windows używając WSReset.exe

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli masz problemy z instalacją lub aktualizacją aplikacji, problem może być spowodowany przez pamięć podręczną Sklepu. Aby ją wyczyścić, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz okno wyszukiwania z poziomu przycisku Start

 2. Wpisz WSReset.exe

 3. Otworzy się nowe okno. Wybierz Uruchom jako administrator

 4. Sklep Windows powinien otworzyć się z następującym komunikatem: Pamięć podręczna Sklepu została wyczyszczona. Możesz teraz przeglądać sklep w poszukiwaniu aplikacji.

Windows Store error use wsreset

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Badacz ds. bezpieczeństwa

Lucia Danes jest edytorem newsów na WyleczPC. Jest zawsze w ruchu, gdyż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd 0x000001F7 w Sklepie Windows?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *