Jak zreinstalować Realtek HD Audio Managera?

Pytanie

Problem: Jak zreinstalować Realtek HD Audio Managera?

Cześć, po ostatniej aktualizacji systemu mam problemy z panelem sterowania Realtek HD Audio. Próbowałem reinstalować sterowniki, lecz nic to nie zmieniło. Pobrałem nawet sterownik z oficjalnej strony Realteka. Ostatnio zauważyłem też, że moje słuchawki nie działają. Czy możecie mi z tym pomóc?

Rozwiązany problem

Różne problemy z Realtek HD Audio Managerem są zgłaszane każdego dnia przez użytkowników na forach online i podobnych usługach, Niestety, są tony różnych problemów z tym menedżerem dźwięku: od awarii sterowników po niedziałające aplikacje czy urządzenia.

Realtek jest jednym z największych dostawców tworzących unikalne i innowacyjne rozwiązania do szerokiej gamy aplikacji. Realtek HD Audio Manager to narzędzie wykorzystywane do kontrolowania dźwięku odtwarzanego w systemie Windows. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych sterowników, ponieważ zapewnia on wysoką jakość dźwięku. Sterownik zostaje zainstalowany w systemie, gdy instalujesz Realtek Audio Driver.

Może się jednak pojawić wyskakujące okienko z określonym kodem błędu lub wiadomością informującą o awarii instalacji, gdy Realtek HD Audio Manager powoduje problemy na komputerze. Ponieważ istnieje więcej niż jedna przyczyna problemów, użytkownik powinien spróbować kilku sztuczek, by rozwiązać problem całkowicie.

Najnowsza aktualizacja systemu Windows może być naprawiona i wolna od błędów, lecz poprzednie wersje spowodowały już wiele problemów z komputerami. Bez względu na to, system operacyjny, programy i aplikacje mogą powodować określoną frustrację z powodu reinstalacji Realtek HD Audio Managera.

Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że problemy sprzętowe stoją za niesprawnością Realtek HD Audio Managera. Powinieneś sprawdzić wszystkie urządzenia audio, m.in. głośniki, by upewnić się, że nie jest to przyczyną problemu.

Jak zreinstalować Realtek HD Audio Managera?

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9

Gdy nie możesz wejść do panelu kontrolnego narzędzia bądź nie posiadasz sterownika audio, musisz sprawdzić Realtek HD Audio Managera i inne prawdopodobne przyczyny problemów. W tym celu zaopatrz się w Fortect i uruchom skan systemu, by zobaczyć, czy problem może zostać rozwiązany zanim przejdziesz do rozwiązań manualnych. Jest możliwe, że twój komputer ma malware powodujące te błędy z wydajnością. Dokładny skan systemu powinien w tym pomóc.

Odinstaluj obecny sterownik audio

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 1. Naciśnij i przytrzymaj Windows key + R i wyszukaj plik devmgmt.msc
 2. Znajdź Realtek Audio Driver w sekcji Kontrolery dźwięku, wideo i gier.
 3. Kliknij drugim przyciskiem myszy i wybierz z menu Odinstaluj.
 4. Zastosuj się do instrukcji i uruchom ponownie urządzenie.
 5. Możesz też wybrać Akcja w pasku narzędzi, a następnie Wyszukaj zmian sprzętu z menu.
 6. W taki sposób pozwolisz Windowsowi zainstalować i uaktualnić sterowniki.

Pobierz sterownik Realtek HD Audio Manager driver ręcznie

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 1. Pobierz sterownik z oficjalnej strony Realtek
 2. Otwórz instalator i rozpocznij instalację

LUB

 1. Znajdź Menedżer urządzeń.
 2. Rozwiń Kontrolery dźwięku, wideo i gier

 3. Wybierz sterownik i Zaktualizuj w rozwijanym menu
 4. Wybierz opcję Automatycznego wyszukiwania aktualizacji.

Przywróć system do wcześniejszego punktu

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 1. Przejdź do okna Uruchom
 2. Wpisz rstrui.exe i naciśnij OK
 3. Zastosuj się do poleceń w oknie Przywracania Systemu
 4. Wybierz Pokaż więcej punktów przywracania i wybierz z listy
 5. Wybierz datę sprzed awarii Realtek HD Audio Managera
 6. Potwierdź punkt przywracania i przejdź do procesu.

Zoptymalizuj system i spraw, że będzie działał lepiej

Zoptymalizuj swój komputer już teraz! Jeśli nie chcesz przeszukiwać swojego komputera ręcznie i mieć problemów z poszykiwaniem przyczyn spowolnienia sprzętu, możesz użyć narzędzi przedstawionych poniżej. Wszystkie te rozwiązania zostały przetestowane przez zespół wyleczpc.pl - mamy tak pewność, że opisane programy pomogą ulepszyć system. By przyspieszyć komputer jednym kliknięciem, skorzystaj z jednego z poniższych narzędzi:

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Twój problem pozostał?
Jeśli wyniki zapewniane przez FortectMac Washing Machine X9 nie dają Tobie satysfakcji i uważasz, że program nie usprawnił twojego sprzętu, skontaktuj się z nami! Dostarcz nam proszę tylko informacje związane z twoim problemem
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Julie Splinters - Specjalista ds. optymalizacji komputerów.

Jeśli chodzi o optymalizację komputerów, Julie Splinters jest w tym ekspertem. Nie ważne, czy chodzi o powolny smartfon, system Windows, Mac czy Linux - znajdzie ona rozwiązanie w parę minut.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak zreinstalować Realtek HD Audio Managera?"