Jak znaleźć ukryte wiadomości na Facebooku?

Problem: Kilka osób pytało się mnie, czy otrzymałem od nich wiadomości na Facebooku. Niestety, nie otrzymuję od nich wiadomości mimo ich zapewniania, że to robią. Nike poza mną nie ma dostępu do mojego konta. Czy to możliwe, że wiadomości gdzieś zaginęły?

Rozwiązany problem

Facebook Messenger to niezwykle popularna aplikacja do wysyłania wiadomości, pozwalająca się kontaktować ze znajomymi bezpośrednio poprzez sieć społecznościową. Platforma ta zyskała popularność dzięki prostocie, szybkości i dostępie za darmo. Z Messengerem Facebooka, nawiązanie kontaktu ze znajomymi – zarówno z Facebooka, jak i nie – to pestka.

Wygląda jednak na to, że aplikacja może nakładać filtr na skrzynkę odbiorczą, by nie pokazywać niektórych wiadomości od okreslonych ludzi

How to Find Hidden Messages and Filtered Message Requests in Facebook?

Jak to możliwe? Facebook ma algorytm zaprogramowany na sortowanie ludzi i sprawdzanie ich relacji z Tobą. Jeśli algorytm nie zidentyfikuje powiązania między tobą, a tą osobą, jej wiadomości będą automatycznie przenoszone do folderu Innych wiadomości.

Pomysł, powiedzmy, „filtra spamu Facebook Messengera” może być dobry dla niektórych. Nie należy jecnak chwalić informacji o tym, że Facebook nie informuje ludzi o przenoszeniu wiadomości. W taki sposób użytkownicy moga nie mieć pojęcia, że ktoś próbuje się z nimi skontaktować. Mało pewne jest też znalezienie tych wiadomości – niemożliwe jest przypadkowe wejście na folder odfiltrowanych wiadomości.

Bez względu na to, można łatwo dostać się do rzeczonego folderu. W tym poście przedstawimy, jak dostać się do folderu uktytych wiadomości w Messengerze, zięcki czemu będziesz mógł sprawdzić czy są jakieś ważne wiadomości od osób nie będących Twoimi znajomymi.

Dostań się do ukrytych wiadomości Messengera (Windows)

 1. Zaloguj się na swoje konto Facebook i kliknij na ikonę „Wiadomości” (na górze ekranu).
 2. Otwórz „Prośby o połączenie”, by zobaczyć wiadomości od ludzi nie będących na Twojej liście znajomych.
 3. Kliknij na „Zobacz filtrowane prośby.”
  How to Find Hidden Messages and Filtered Message Requests in Facebook?
 4. Jeśli chcesz, by wiadomości z tych folderów przeniosły się do normalnej skrzynki Facebooka, kliknij „Akceptuj”.

Znajdź folder odfiltrowanych wiadomości w Messengerze (iPhone and iPad)

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 1. Otwórz ekran główny iPhone'a.
 2. Uruchom aplikację „Messenger” i naciśnij przycisk „Ja” (prawy dolny róg).
 3. Otwórz „Ustawienia” i znajdź „Ludzie”.
 4. Na stronie Ludzi znajdź i wybierz „Prośby o kontakt”.
 5. Tapnij następnie na „Zobacz filtrowane prośby”, by zobaczyć kolejny folder ukrytych wiadomości
  How to Find Hidden Messages and Filtered Message Requests in Facebook?
 6. By otworzyć zawartość tych folderów musisz na nie kliknąć. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości od nadawców tychże na normalną skrzynkę Facebook, wciśnij „Akceptuj”.

Otwórz folder ukrytych wiadomości na Messengerze (Android)

 1. Otwórz ekran główny i uruchom aplikację „Messenger”.
 2. Wejdź w „Ustawienia” (prawy górny róg) i wybierz „Ludzie”.
 3. W oknie Ludzi wybierz „Prośby o kontakt”.
 4. Tapnij na „Zobacz filtrowane prośby”, by otworzyć kolejny folder ukrytych wiadomości.
 5. By otworzyć zawartość folderu, musisz na nią tapnąć. Jeśli chcesz, by wiadomości od danego użytkownika przychodziły na normalną skrzynkę Facebooka, tapnij „Akceptuj”.

Zoptymalizuj system i spraw, że będzie działał lepiej

Zoptymalizuj swój komputer już teraz! Jeśli nie chcesz przeszukiwać swojego komputera ręcznie i mieć problemów z poszykiwaniem przyczyn spowolnienia sprzętu, możesz użyć narzędzi przedstawionych poniżej. Wszystkie te rozwiązania zostały przetestowane przez zespół wyleczpc.pl - mamy tak pewność, że opisane programy pomogą ulepszyć system. By przyspieszyć komputer jednym kliknięciem, skorzystaj z jednego z poniższych narzędzi:

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Twój problem pozostał?
Jeśli wyniki zapewniane przez FortectMac Washing Machine X9 nie dają Tobie satysfakcji i uważasz, że program nie usprawnił twojego sprzętu, skontaktuj się z nami! Dostarcz nam proszę tylko informacje związane z twoim problemem
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods - Dzieli się wiedzą o ochronie komputerów

Alice Woods jest ekspertem specjalizującym się w analizie i badaniu cyberzagrożeń. Jej zadaniem na WyleczPC jest szerzenie wiedzy i niesienie wsparcia użytkownikom potrzebującym ochrony ich komputerów przed złośliwymi aplikacjami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak znaleźć ukryte wiadomości na Facebooku?"