Jak zaktualizować system do Windows 11, kiedy procesor nie jest obsługiwany?

Problem: Cześć. Próbowałem zainstalować Windows 11, ale otrzymuję komunikat ''Procesor nie jest obsługiwany w tej wersji systemu Windows''. Czy mogę coś zrobić, by się tego pozbyć?

Rozwiązany problem

Firma Microsoft wydała nową wersję systemu Windows ze zaktualizowanym wyglądem, nowymi funkcjami, zmodernizowanym interfejsem użytkownika i nie tylko. Jednak ta wersja nie jest gotowa dla wszystkich. W zależności od tego, kiedy twój komputer został zbudowany, jakie masz komponenty i jak został skonfigurowany, istnieje spora szansa, że Microsoft będzie próbować odstraszyć cię od zainstalowania tej darmowej aktualizacji.

Aktualne podstawowe wymagania systemowe , by otrzymać aktualizację Windows 11 za darmo, to:

 • dwurdzeniowy procesor 1GHz, 4GB RAM, 64GB pamięci, płyta główna UEFI, TPM 2.0, grafika DX12, wyświetlacz 720p
 • UEFI musi być włączona
 • TPM musi być włączony
 • bezpieczny rozruch musi być włączony
 • procesor musi znajdować się na zatwierdzonej liście Microsoft
 • 64GB wolnego miejsca, jeśli chcesz wykonać podwójny rozruch z Windows 11

Windows 11 jest obecnie dostępny jako aktualizacja dla kwalifikujących się komputerów z systemem Windows 10. Jeśli nie spełniasz co najmniej jednego z tych wymagań, otrzymasz komunikat ''Ten komputer nie spełnia obecnie wymagań systemowych Windows 11''. To oznacza, że nie każdemu aktualizacja oferowana jest od razu. Gdy twój komputer będzie gotowy, w Windows Update pojawi się duże okno, które umożliwi ci rozpoczęcie procesu pobierania i instalacji.

Powinieneś ocenić, czy naprawdę potrzebujesz aktualizacji w tym momencie, gdy nie jest ona gotowa dla twojego sprzętu. Jeśli spróbujesz obejść wymagania na tym etapie, może to spowodować błędy i awarie. Więcej o wszystkich znanych problemach możesz przeczytać w artykule, który niedawno napisaliśmy – Windows 11: czy warto aktualizować?

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz zaktualizować system i wziąłeś pod uwagę całe ryzyko, mamy sposób na obejście komunikatu ''procesor nie jest obsługiwany'' w systemie Windows. Wykonaj uważnie poniższe kroki:

1. Edytuj rejestr Windows

 • Naciśnij Start i wpisz regedit
 • Wciśnij Enter, by uruchomić Edytor rejestru
 • Przejdź do Computer\\HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\Setup\\MoSetup albo kopiując i wklejając cały adres w polu pod Plik, Edycja, Widok, Ulubione, Pomoc lub przechodząc przez foldery HKEY_LOCAL_MACHINE i System i Ustawienia i MoSetup

 • W prawym oknie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Nowy > Wartość DWORD (32-bitowa)
 • Nazwij wartość AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU
 • Dwukrotnie kliknij nową wartość, którą utworzyłeś i wprowadź 1 w Danych wartości
 • Naciśnij OK i zamknij edytor rejestru

2. Pobierz plik ISO systemu Windows 11

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wejdź na oficjalną stronę Microsoft.
 • Otwórz rozwijane menu Wybierz pobieranie, wybierz Windows 11 i naciśnij przycisk Pobierz.
 • Wybierz język produktu z rozwijanego menu Wybierz jeden, naciśnij Potwierdź, a następnie kliknij Pobierz wersję 64-bit.

 • Po zakończeniu pobierania pliku .ISO kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz Otwórz za pomocą > Eksplorator Windows, by zamontować wirtualny dysk, a następnie kliknij dwukrotnie plik instalacyjny, aby rozpocząć instalację.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Jeśli spotkasz się z awariami i błędami, możesz spróbować użyć narzędzia naprawczego FortectMac Washing Machine X9, które specjalizuje się właśnie w tym. To zaawansowane oprogramowanie może zająć się uszkodzonymi plikami, problemami z rejestrem, błędami systemowymi i BSOD .

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak zaktualizować system do Windows 11, kiedy procesor nie jest obsługiwany?"