Jak wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google?

Pytanie

Problem: Jak wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google?

Cześć. Dostałem na urodziny nowy telefon z Androidem i niedawno zacząłem z niego w pełni korzystać. Niesamowicie denerwuje mnie funkcja podpowiedzi/wyszukiwań zyskujących popularność w wyszukiwarce Google (Trending searches). Lista tych popularnych tematów pojawia się za każdym razem, kiedy próbuję wybrać pasek wyszukiwania Google na ekranie głównym lub przejść bezpośrednio do aplikacji Google. Próbowałem ją wyłączyć, ale się nie udało. Co mogę zrobić, by wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google?

Rozwiązany problem

To funkcja Google Trending Searches. Aby naprawić problemy z niechcianymi listami, system autouzupełniania musi zostać wyłączony. Wydaje się to być powszechnym, popularnym od lat problemem , więc zmiana jednego ustawienia może nie zadziałać prawidłowo. Ta opcja pojawiła się w 2016 roku, a wyszukiwania zyskujące popularność w autouzupełnianym polu wyszukiwania wyszukiwarki Google zaczęły dokuczać wszystkim.

Nie zawsze są to istotne informacje, a wiele wyszukiwań opartych jest na rzeczach z całego świata, więc nie zawsze chcesz je widzieć. Wiele osób zaczęło narzekać na tę funkcję zaraz po tym, jak się pojawiła, ale nawet gdy Google wypuściło funkcję rezygnacji, to funkcja ta nie działała i ludzie wciąż twierdzą, że przełączenie funkcji autouzupełniania nie pozwala im wyłączyć ''Wyszukiwań zyskujących popularność'' w wyszukiwarce Google.

Przede wszystkim należy zauważyć, że musisz wyłączyć Wyszukiwania zyskujące popularność w samej wyszukiwarce. Nie jest to wirus, ani żaden inny scam czy problem z malware. Te podpowiedzi wyszukiwania są tam, by zaoferować ci terminy, których prawdopodobnie szukasz i pokazać ci, czego ludzie już szukali. Google wykorzystuje wiele czynników do ich tworzenia.

Powinieneś być w stanie z łatwością wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google, zmieniając preferencje lub niektóre ustawienia, ale są z tym związane pewne problemy, ponieważ ludzie twierdzą, że należy zrobić dodatkowe rzeczy, by zmienić tę funkcję raz na zawsze.

Jak wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9

Możesz wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google wybierając określone ustawienia wyszukiwarki lub ogólnie Google. To zależy od niektórych wersji systemu operacyjnego, ale możesz odznaczyć tę opcję na Androidzie i w iOS. Pomocne może również okazać się wyczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie w przeglądarce. Nie jest konieczne przywracanie ustawień fabrycznych, ale z całą pewnością możesz uruchomić oprogramowanie do optymalizacji lub ogólną aplikację czyszczącą, jeśli uważasz, że w tle są jakieś potencjalnie niechciane programy lub malware.

Wyłącz w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 • Otwórz aplikację Google i dotknij menu.
 • Przejdź do Ustawień.
 • Wybierz Ogólne.
 • Wyłącz przełącznik obok Automatycznie uzupełniaj wyszukiwaniami zyskującymi popularność. Google Trending Searches autocompleted

Przejdź do trybu Incognito, by uniknąć Wyszukiwań zyskujących popularność w Google w wyszukiwarce

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 • Wystarczy wybrać menu i włączyć tryb incognito.
 • Jest to sposób na uniknięcie wszystkich automatycznych ustawień i frustrujących opcji, których nie potrzebujesz.
 • Choć to tylko tymczasowe. Enter the incognito mode

Wyłącz karty Wyszukiwania zyskujące popularność w Google

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9
 • Jeśli widzisz te popularne karty, które ci się nie podobają,

  Trending Google cards

 • dotknij trzech kropek na karcie, a następnie Nie interesuje mnie to.

Zoptymalizuj system i spraw, że będzie działał lepiej

Zoptymalizuj swój komputer już teraz! Jeśli nie chcesz przeszukiwać swojego komputera ręcznie i mieć problemów z poszykiwaniem przyczyn spowolnienia sprzętu, możesz użyć narzędzi przedstawionych poniżej. Wszystkie te rozwiązania zostały przetestowane przez zespół wyleczpc.pl - mamy tak pewność, że opisane programy pomogą ulepszyć system. By przyspieszyć komputer jednym kliknięciem, skorzystaj z jednego z poniższych narzędzi:

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Twój problem pozostał?
Jeśli wyniki zapewniane przez Fortect nie dają Tobie satysfakcji i uważasz, że program nie usprawnił twojego sprzętu, skontaktuj się z nami! Dostarcz nam proszę tylko informacje związane z twoim problemem
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak wyłączyć w wyszukiwarce Wyszukiwania zyskujące popularność w Google?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *