Jak wyłączyć Tryb Dziecka bądź odinstalować aplikację Kods Mode na Samsungu Galaxy?

Pytanie

Problem: Jak wyłączyć Tryb Dziecka bądź odinstalować aplikację Kods Mode na Samsungu Galaxy?

Witajcie. Dałem swój Samsung Galaxy Tab A dzieciom – te zdołały zablokować go w Trybie dziecka. Wszystko, co widzę, to żółte tło z krokodylem i kilkoma grami dla dzieci. Próbowałem wyłączyć ten tryb, jednak bezskutecznie. Czy ktoś może mi pomóc – zaczynam już nienawidzić krokodyle…

Rozwiązany problem

W 2015 roku, Samsung Electronics Co wprowadził Tryb Dziecka na tablety i smartfony. Tryb ten został zaadaptowany przez miliony rodziców chcących umożliwić swoim dzieciom zabawę z urządzeniami. Tryb ten chroni dzieci przed wejściem na zwodnicze bądź szkodliwe strony i pozwala rodzicom na ustawianie ograniczeń..

W tym samym czasie pozwala dzieciom na więcej zabawy. Przykładowo, pozwala na stworzenie interaktywnej postaci, jaką można potem dopasować do dziecięcych upodobań. Poza tym, zapewnia dostęp do różnych, przeznaczonych dla dzieci gier (około 2500), zarówno darmowych i płatnych, które pozwalają dzieciom poznawać język, uczyć się matematyki, itd.

Dlaczego więc ktoś chciałby odinstalować Tryb Dziecka z tableta Samsung? Aplikacja Kids Mode nie jest instalowana w tabletach Samsung domyślnie. Problem pojawia się więc, jeśli dziecko samo pobierze i ustawi tą aplikację. W taki sposób może ono ustawić losowe hasło i zmienić tryb, przez co rodzice będą mieć spory problem z wyłączeniem tego trybu.

Taki sam problem może nastąpić, jeśli rodzice zapomną hasła do trybu Dziecka i nie mogą normalnie go wyłączyć. W takim wypadku tablet lub smartfon zostaje z żółtym ekranem z zielonym krokodylem. By obejść ten problem, powinieneś uruchomić urządzenie w Trybie Awaryjnym, a następnie zresetować hasło do Trybu Dziecka na inny numer PIN bądź też odinstalować tą aplikację całkowicie. Jeśli to nie pomoże, będziesz musiał zresetować urządzenie.

Zreinstaluj lub zresetuj aplikację Kids Mode

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli utknąłeś w tym trybie, ponieważ zapomniałeś, zgubiłeś lub nigdy nie znałeś do niego kodu PIN, jednym z rozwiązań będzie reinstalacja i reset aplikacji.

WAŻNE: robiąc to utracisz zapisane profile i ustawienia tej aplikacji.

1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Zasilania na kilka sekund i wybierz opcję Wyłącz.
2. Naciśnij Wyłącz w oknie potwierdzenia.
3. Gdy urządzenie się wyłączy, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, by włączyć.
4. Gdy pojawi się logo Samsunga, naciśnij i przytrzymaj przycisk ściszenia, by zacząć w Trybie Awaryjnym.

enable safe mode

5. Otwóz teraz Aplikacje z ekranu głównego i wybierz Więcej opcji.
6. Zaznacz Odinstaluj/wyłącz aplikacje i znajdź aplikację Kids Mode.
7. Kliknij na nią i wybierz Odinstaluj. (Opcje te mogą nieco się różnić w wypadku innych modeli).

uninstall Kids Mode app

8. Następnie, aby wyjść z Trybu Awaryjnego, przytrzymaj przycisk zasilania i wybierz Uruchom ponownie.
9. W oknie potwierdzenia wybierz Uruchom ponownie.

Zresetuj urządzenie kluczami hardware

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli Tryb Dziecięcy nie chce zniknąć po przejściu na Tryb Awaryjne, innym rozwiązaniem będzie zresetowanie urządzenia. Ta opcja jednak usunie wszelkie dane osobiste oraz ustawienia internetowe. Dane na kartach SIM i SD nie zostaną na szczęście usunięte.

1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania i wybierz Wyłącz.
2. Kliknij OK lub Wyłącz w oknie potwierdzenia, by wyłączyć urządzenie.
3. Gdy pojawi się logo Samsunga, puść przyciski.
4. Teraz pojawi się okno menu. Naciśnij przycisk ściszania, by wejść w opcję resetu fabrycznego.

reset device

5. Naciśnij przycisk zasilania, by wybrać opcję.
6. Następnie, naciśnij przycisk ściszania, by wybrać opcję Tak, aby potwierdzić usunięcie danych użytkownika.
7. Potwierdź przyciskiem zasilania.
8. Na koniec, naciśnij przycisk zasilania, by uruchomić urządzenie ponownie.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Julie Splinters - Specjalista ds. optymalizacji komputerów.

Jeśli chodzi o optymalizację komputerów, Julie Splinters jest w tym ekspertem. Nie ważne, czy chodzi o powolny smartfon, system Windows, Mac czy Linux - znajdzie ona rozwiązanie w parę minut.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak wyłączyć Tryb Dziecka bądź odinstalować aplikację Kods Mode na Samsungu Galaxy?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *