Jak wyłączyć powiadomienia Feedback Hubu w systemie Windows 10?

Pytanie

Problem: Jak wyłączyć powiadomienia Feedback Hubu w systemie Windows 10?

Cześć. Zastanawiam się, czy możliwe jest powstrzymania Microsoftu przed wysyłaniem próśb o feedback? Chodzi mi o wyskakujące okienko w prawym dolnym rogu ekranu.

Rozwiązany problem

Feedback Hub to aplikacja, która pojawiła się wraz ze wszystkimi nowymi funkcjami systemu Windows 10. Twórcy systemu operacyjnego umieścili w najnowszej wersji wiele nowych funkcji. Ponieważ Windows 10 działa na większości komputerów użytkowników od paru lat, nie będziemy tłumaczyć wszystkich nowinek znajdujących się w systemie.

Do tego momentu wielu ludzi nie jest w pełni świadomych celu i działania niektórych z aplikacji w systemie. W tym krótkim artykule odniesiemy się do aplikacji Feedback Hub – okiem użytkowników wydaje się ona bardziej irytująca, niż pożyteczna.

Aplikacja Feedback (znana też jako Feedback Hub) to aplikacja stworzona przez Microfost. Jak sugeruje jej nazwa, jej zadaniem jest zbieranie opinii na temat systemu Windows 10, aplikacji na nim działających, cech i problemów.

W jej myśl, użytkownicy mają za zadanie dzielić się pomysłami i zgłoszeniami na temat najnowszych błędów. Feedback Hub jest wykorzystywany przez ludzi korzystających z Windows Insidera i aktywnie biorących udział w ocenie buildów, dostarczających opinie bądź zbierających odznaki.

Głównym problemem, jaki użytkownicy mają z Feedback Hubem jest zbieranie przez aplikację nie tylko danych na temat aplikacji, ale także informacji osobistych Dodatkowo, każdego dnia ludzi irytują powiadomienia tworzone przez tą aplikację.

Aplikacja często staje się zbyt irytująca z powodu stale pojawiających się próśb o opinie, pojawiających się losowo w prawym dolnym rogu ekranu. Jeśli użytkownik zamknie okienko bez dzielenia się opinią, te pojawi się ponownie po jakimś czasie.

Naprawa niechcianych powiadomień Feedback Hubu

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9

Jeśli Microsoft dalej wysyła Tobie powiadomienia przez Feedback Hub, możesz spróbować usunąć problemy związane z aplikacją poprzez zewnętrzne narzędzie takie, jak Reimage. Możesz też usunąć aplikację samemu. Metoda ta pomaga też w wypadku uszkodzonych bądź potencjalnie zainfekowanych programów. Ręczne wyłączenie aplikacji może być efektywniejsze – sprawdź więc poniższe porady.

Wyłączanie powiadomień Feedback Hub

Optymalizuj teraz! Optymalizuj teraz!
By przywrócić twój komputer do szczytowej formy, zakup licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9

Jeśli stałe przekierowania działają Ci już na nerwy, możesz wyłączyć Feedback Huba i pozbyć się powiadomień. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 1. Naciśnij przyciski Windows key + I, by otworzyć aplikację Ustawienia.
 2. Otwórz Prywatność i wybierz Diagnostyka i opinie z lewego panelu.
  Feedback Hub app
 3. Na samej górze strony powinieneś zobaczyć opcję System powinien pytać się o moją opinię. Kliknij na strzałkę i otwórz rozwijane menu.
 4. Zaznacz Nigdy, jeśli chcesz na stałe wyłączyć powiadomienia.
 5. Dodatkowo, wyłącz wszystkie powiadomienia powiązane z Feedback Hubem poprzez System.
  Feedback Hub Notifications can be shut down
 6. Otwórz Ustawienia i wybierz System.
 7. Sprawdź Powiadomienia i Akcje i znajdź Pokaż powiadomienia następujących aplikacji.
 8. Znajdź i wyłącz Windows Feedback.
  Disabling notifications from apps

Jak już najpewniej wiesz, większość takich ustawień jest modyfikowana po przywróceniu systemu Windows 10, utworzeniu Punktu Przywracania systemu, a czasem nawet po instalacji aktualizacji. Dlatego, powiadomienia Feedback Hubu mogą zostać ponownie aktywowane. By temu zapobiec, powinieneś zmienić też nazwę folderu aplikacji Feedback:

 1. Kliknij drugim przyciskiem na Windows i wybierz Eksplorator plików.
 2. Przejdź do C:\\Windows\\SystemApps i znajdź folder WindowsFeedback_cw5n1h2txyewy.
 3. Kliknij na nią drugim przyciskiem i wybierz Zmień nazwę.
 4. Zmień nazwę folderu dodając do niej cokolwiek i zapisz ją.

Zoptymalizuj system i spraw, że będzie działał lepiej

Zoptymalizuj swój komputer już teraz! Jeśli nie chcesz przeszukiwać swojego komputera ręcznie i mieć problemów z poszykiwaniem przyczyn spowolnienia sprzętu, możesz użyć narzędzi przedstawionych poniżej. Wszystkie te rozwiązania zostały przetestowane przez zespół wyleczpc.pl - mamy tak pewność, że opisane programy pomogą ulepszyć system. By przyspieszyć komputer jednym kliknięciem, skorzystaj z jednego z poniższych narzędzi:

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Twój problem pozostał?
Jeśli wyniki zapewniane przez Fortect nie dają Tobie satysfakcji i uważasz, że program nie usprawnił twojego sprzętu, skontaktuj się z nami! Dostarcz nam proszę tylko informacje związane z twoim problemem
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak wyłączyć powiadomienia Feedback Hubu w systemie Windows 10?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *