Jak usunąć znak wodny kopii ewaluacyjnej z systemu Windows 11?

Pytanie

Problem: Jak usunąć znak wodny kopii ewaluacyjnej z systemu Windows 11?

Cześć, zaktualizowałem mój PC z Windows 11 i na pulpicie pojawił się znak wodny ''Windows 11 Home Single Language. Evaluation copy. Build 22581.ini_release.220318- 1623'' – dlaczego to tam jest i jak się tego pozbyć?

Rozwiązany problem

Ostatnio niektórzy użytkownicy Windows 11 zauważyli, że na pulpicie nad paskiem zadań pojawił się mały tekst. To znak wodny kopii ewaluacyjnej i może być następującej treści:

Windows 11 Home Single Language. Evaluation copy. Build 22581.ini_release.220318- 1623

Znak wodny jest wyświetlany w tych systemach, które są zarejestrowane w programie Insider i mają zainstalowaną najnowszą aktualizację funkcji. Osoby biorące udział w programie mogą otrzymać kompilacje Beta i Dev, które pozwalają ludziom przetestować funkcje przed wydaniem kolejnej stabilnej wersji. Podczas rejestracji użytkownicy zgadzają się, że w oprogramowaniu mogą występować jakieś błędy- zgodnie z umową dotyczącą Windows Insider:

Rozumiesz, że korzystanie z eksperymentalnej i wczesnej wersji wstępnej oprogramowania oznacza, że możesz doświadczać sporadycznych awarii i utraty danych. Uczestnicząc potwierdzasz, że to Twoim obowiązkiem jest częste tworzenie kopii zapasowych danych i przywracanie ich w przypadku utraty danych.

Jednak niektórzy mogli dołączyć do programu Insider bez zdawania sobie z tego sprawy. Wiele osób jest teraz zdziwionych komunikatem wyświetlającym się w prawym rogu ekranu. Znak wodny nie wpływa w żaden sposób na działanie, więc użytkownicy nie powinni się tym martwić. Jednak wiele osób wciąż uważa, że jest irytujący i szuka sposobów, by go usunąć.

W tym przewodniku podamy 6 sugestii jak rozwiązać ten problem. Jeśli nie jesteś testerem Windows 11 Beta, ale w dalszym ciągu występują u ciebie częste błędy i awarie, zalecamy skorzystanie z narzędzia do konserwacji, takiego jak FortectMac Washing Machine X9. Może naprawić większość błędów systemowych, BSOD , uszkodzonych plików i problemów z rejestrem . W przeciwnym razie wykonaj kroki podane poniżej.

Rozwiązanie 1. Odczekaj kilka dni

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Znak wodny automatycznie zniknie po kilku dniach od instalacji aktualizacji funkcji. Nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonalność, więc możesz usiąść i poczekać.

Rozwiązanie 2. Odinstaluj aktualizację funkcji

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wciśnij przycisk Windows + I, by otworzyć Ustawienia
 • Wybierz Windows Update i kliknij opcję historia Aktualizacji
 • Historia aktualizacji zostanie wyświetlona na ekranie
 • Kliknij odinstaluj Aktualizacje, by rozpocząć proces dezinstalacji

 • Otworzy się nowe okno dialogowe z listą aktualizacji zainstalowanych w Twojej kopii systemu Windows
 • Wybierz aktualizacje, których chcesz się pozbyć i kliknij Odinstaluj
 • Kliknij Tak, by kontynuować dezinstalację

Rozwiązanie 3. Użyj przywracania systemu

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli masz skonfigurowany punkt przywracania systemu, możesz go użyć, by wrócić do punktu sprzed pojawienia się znaku wodnego.

 • Uruchom urządzenie
 • Gdy tylko na ekranie pojawi się logo Windows, wciśnij przycisk zasilania, by przerwać sekwencję rozruchową
 • Powtórz te kroki jeszcze dwa razy, aż urządzenie uruchomi się w Środowisku odzyskiwania systemu Windows
 • Kliknij przycisk opcje Zaawansowane i wybierz Rozwiązywanie problemów
 • Kliknij opcje Zaawansowane i przejdź do Przywracana systemu

 • Kliknij przycisk Dalej
 • Wybierz punkt przywracania, by odwrócić zmiany
 • Kliknij przycisk Dalej
 • Kliknij przycisk Zakończ

Rozwiązanie 4. Opuść program Insider

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli nie chcesz już otrzymywać wstępnych kompilacji Insider, musisz wyrejestrować swoje urządzenie:

 • Idź do Ustawienia i wybierz Aktualizacja i zabezpieczenia
 • Kliknij Program Windows Insider oraz Zatrzymaj podglądy kompilacji, by zobaczyć dostępne opcje

 • Jeśli jesteś w kanale wersji beta lub kanale podglądu wersji, możesz przesunąć przełącznik, by przestać otrzymywać podgląd kompilacji na swoim urządzeniu, kiedy wypuszczona zostanie kolejna główna wersja systemu Windows.
 • Jeśli jesteś w kanale dla developerów lub chcesz natychmiast przestać otrzymywać kompilacje w wersji wstępnej, powinieneś wykonać czystą instalację systemu Windows

Rozwiązanie 5. Zainstaluj ponownie system Windows 11, korzystając z nośnika instalacyjnego

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Idź na oficjalną stronę Microsoft
 • Rozwiń menu Wybierz pobieranie, wybierz Windows 11 i wciśnij przycisk Pobierz

 • Wybierz język produktu z menu Wybierz jeden, wciśnij Potwierdź, a następnie kliknij pobieranie 64-bitowe
 • Po zakończeniu pobierania pliku .ISO kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Otwórz za pomocą > Eksplorator Windows, by zamontować dysk wirtualny, a następnie kliknij dwukrotnie plik instalacyjny, aby rozpocząć instalację
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie

Rozwiązanie 6. Wróć do systemu Windows 10

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli chcesz całkowicie zrezygnować z systemu Windows 11, możesz przeczytać nasz szczegółowy poradnik Jak przejść z systemu Windows 11 na Windows 10?

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak usunąć znak wodny kopii ewaluacyjnej z systemu Windows 11?"