Jak usunąć swoje konto Sarahah?

Pytanie

Problem: Jak usunąć swoje konto Sarahah?

Jestem jedną z osób, która sprawdziła aplikację Sarahah. Nie widzę jej jednak tak interesującej, jak inne. Poza tym, zaskoczyły mnie najnowsze informacje na temat kradzieży informacji. Nie jestem pewien, czy chcę być częścią tej sieci. Czy możecie mi powiedzieć, jak usunąć konto Sarahah?

Rozwiązany problem

Sarahah to popularna, lecz kontrowersyjna aplikacja uruchomionw w Arabii Saudyjskiej w Listopadzie 2016 roku. Tłumacząc z arabskiego nazwę aplikacji, otrzymujemy „szczerość” lub „otwartość”. Orginalnie, aplikacja została stworzona, by pozwolić współpracownikom na wymianę zdań i wzajemną motywację. Jednakże, młodzież zaczęła wykorzystywać to narzędzie dla własnego dobra.

How to delete your Sarahah account?

Obecnie program ten posiada ponad 18 milionów użytkowników na Androidzie i iOS. Popularność tej platformy leży w jej anonimowym systemie wiadomości, który pozwala przesyłać rzeczy znajomym bez ujawniania swoich danych osobowych.

Aplikacja jednak spotyka się z krytyką z powodu bycia medium dla negatywności i internetowego znęcania się. Rodzice zostali więc poinformowani o złym wpływie aplikacji na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Jest to też jedna z powodów, dla których użytkownicy opuszczają platformę.

Inni użytkownicy nie zgadzają się z tymi opiniami, ponieważ doświadczyli czegoś zupełnie innego. Wielu użytkowników mówi, że narzędzie to poprawia samoocenę oraz pozwala anonimowo rozsiewać pozytywną energię. Problemy programu związane z prywatnością mogą jednak przekona ludzi do usunięcia konta Sarahah.

Pod koniec sierpnia 2017 roku odkryto, że aplikacja zbiera informacje o użytkownikach, wliczając w to numery telefonów i adresy email. Co gorsze, dane te były przechowywane na serwerach firmy bez zgody użytkowników. Firma wydała oświadczenie, w którym poinformowła o „usterce technicznej” oraz o usunięciu zebranych danychh; nie wszyscy są jednak zadowoleni z sytuacji.

Jeśli jednak lubisz korzystać z Sarahah, możesz usunąć aplikację tylko ze swojego smartfonu. Wszelkie problemy związane z prywatnością dotyczą internetowej wersji programu. Możesz więc nadal wysyłać i otrzymywać informacje o twoich wadach i zaletach. W przeciwnym wypadku możesz na dobre usuną konto Sarahah z pomocą przygotowanego poniżej poradnika.

Poradnik usuwania konta Sarahah

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Deinstalacja aplikacji z telefonu nie wyłączy konta Sarahah. Usuwa tylko aplikację ze sprzętu. Konto pozostaje więc aktywne – będziesz mógł się zalogować w przeglądarce bądź instalując aplikację ponownie.

By usunąć kompletnie konto Sarahah, musisz zalogować się do sieci korzystając z przeglądarki. Następnie:

  1. Zaloguj się do Sarahah korzystając z przeglądarki.
  2. Po zalogowaniu przejdź w Ustawienia ulokowane w prawym górnym rogu.
    How to delete your Sarahah account?
  3. Powinieneś znaleźć opcję “Usuń konto” w lewym panelu. Kliknij ją.
  4. Pojawi się następujące ostrzeżenie: “Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto? Tej akcji nie można cofnąć!
    How to delete your Sarahah account?
  5. Kliknij na czerwony przycisk “Usuń”, by potwierdzić kasację.
  6. Na zakończenie usuń aplikację Sarahah ze smartfona i zwolnij miejsce w pamięci.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Profesjonalny informatyk

Linas Kiguolis to kwalifikowany ekspert informatyczny, który uwielbia dzielić się swoją niebywałą wiedzą na temat problemów w Windowsie i Macu. Rozeznanie Linasa często pomaga innym członkom zespołu znaleźć szybkie rozwiązania dla użytkowników strony WyleczPC.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak usunąć swoje konto Sarahah?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *