Jak usunąć profil Badoo?

Pytanie

Problem: Jak usunąć profil Badoo?

Cześć. Mam profil na Badoo, który chcę usunąć. Nie potrzebuję już tego profllu. Poza tym, portal jest zbyt skomplikowany. 

Mam za sobą już próbę usunięcia aplikacji, lecz najpewniej nie usunąłem wszystkiego odpowiednio. Czy możecie zapewnić instrukcje usuwania Badoo? Dzięki z góry!

Rozwiązany problem

Badoo to bazująca na randkowaniu platforma społecznościowa założona w 2006 roku. PO ponad 10 latach, strona ta ma około 370 milionów użytkowników w 190 krajach, mówiących 47 językami. Aplikacja ta jest dostępna za darmo na iOS, Androida i w sieci – oddani użytkownicy mogą jednak zakupić usługę premium, by uczynić profil dużo bogatszym.

Mimo bycia popularną stroną, usuwanie Badoo jest drugim najczęściej wyszukiwanym hasłem pojawiającym się w Google po wpisaniu Badoo. Niektórzy użytkownicy usuwają swoje konta Badoo na życzenie swojego partnera, innych odtrąca skomplikowany design i interfejs strony. Poza tym, istnieją tysiące fałszywych profili. Według ekspertów cyberbezpieczeństwa, niektóre z nich mogą być wykorzystywane przez oszustów w celu zbierania numerów telefonów i innych danych, jakie użytkownicy Badoo mogą udostępniać na swoich kontach. Jednym z ostatnich powodów, dla których użytkownicy masowo opuszczają portal, jest wyciek danych, przez który ucierpiało 127 milionów kont.

Niestety, usunięcie konta Badoo może przysporzyć problemów z powodu trudnej nawigacji strony oraz sztuczek dewelopera powstrzymujących przed usunięciem konta. Gdy próbowaliśmy usunąć konto testowe z Badoo, zauważyliśmy, że strona ta cały czas nakłania użytkownika do zmiany zdania i pozostania na portalu. Znaleźliśmy jednak sposób na szybką kasację konta Badoo – pełny poradnik, jak tego dokonać, znajdziesz poniżej.

Instrukcja usuwania profilu Badoo

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

WAŻNE: Badoo nie jest powiązana z plikiem BADOO HACK TOOL.EXE. Eksperci ostrzegają, że hakerzy mogą korzystać z nazwy Badoo do rozpowszechniania malware. Dlatego też nie instaluj plików powiązanych z tą siecią, gdyż możesz skończyć posiadając malware na komputerze. Jeśli zauważyłeś taki plik działający w systemie, zalecamy skan systemu programem Fortect.

Ci, którzy nie mogą znaleźć sposobu na usunięcie profilu Badoo, powinni wykonać następujące kroki:

  1. Uruchom przeglądarkę i otwórz stronę Badoo.
  2. Wpisz swój login i hasło, by wejść na swój profil.
  3. Na stronie Spotkania, zobaczysz swoją nazwę profilu. Kliknij na nią. Zaprowadzi Cię ona na stronę profilu.
  4. W prawym górnym rogu strony wybierz przycisk z ikoną koła zębatego. Kliknij na niego i otwórz Ustawienia.
  5. Przewiń na sam dół strony i znajdź przycisk Usuń moje konto.
  6. Po pojawieniu się okienka “Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?”, wybierz opcję Usuń moje konto.
  7. Następnie kliknij na mały napis Kontynuuj pod opcją Pozostań na Badoo.
  8. Badoo może oferować promocje i gratisy, jeśli zdecydujesz się pozostać. Jeśli chcesz kontynuować, kliknij na Usuń moje konto.
  9. Badoo następnie zapyta się o powód usuwania konta. Wybierz odpowiadającą opcję i kliknij na Kontynuuj.
  10. By ukończyć procedurę usuwania Badoo, wpisz hasło oraz przepisz podane symbole. Kliknij Usuń moje konto jeszcze raz.

To wyłączy twoje konto Badoo na 30 dni. Otrzymasz wtedy emaila z linkiem do konta – jeśli zdecydujesz się na powrót do portalu, wystarczy kliknąć na link i zalogować się. Jeśli nie zalogujesz się w ciągu 30 dni, konto zostanie bezpowrotnie usunięte.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak usunąć profil Badoo?"