Jak usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela?

Pytanie

Problem: Jak usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela?

Cześć, potrzebuję pomocy. Dostałem ostatnio iPhone'a od osoby, która wcześniej używała tego telefonu. Ze względu na ten fakt, nie mogę prawidłowo z niego korzystać, chociaż zrestartowałem urządzenie, a właściciel powiedział, że zostało ono dokładnie wyczyszczone. Jak mogę usunąć blokadę aktywacji ''Znajdź mój iPhone'' bez poprzedniego właściciela i jak zrobić to za darmo?

Rozwiązany problem

Niestety, ten problem, gdy konto iCloud jest zablokowane na zakupionych iPhone'ach, iPad'ach i innych urządzeniach, jest powszechny. Na początku wydaje się to proste, ponieważ musisz usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone. Bez poprzedniego właściciela może to jednak być trudne.

Proces, w którym użytkownik może usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela stanowi ogromny kłopot, ponieważ obejmuje odsprzedawców, poprzedniego właściciela i nową osobę, która zakupiła urządzenie. Sprzedawcy mogą pobierać dodatkową opłatę za niektóre z tych procesów, takie jak odłączenie iPhone'a lub nawet celowo zablokować iCloud, by mieć możliwość zarobienia pieniędzy .

To, jak usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela, ciągle męczy ludzi w 2019 roku. Osobom kierującym się chęcią zarobku naprawa problemu może zająć długie dni lub tygodnie, więc trzymaj się z daleka od takich oszustów i wypróbuj inne metody, które pozwalają usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela i za darmo.

Chociaż ta funkcja została stworzona, by uniknąć użycia skradzionych lub zagubionych urządzeń, usunięcie blokady aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela, a nawet bez identyfikatora Apple ID, jest możliwe, ponieważ ludzie mogą w końcu wymazać własne urządzenia i potrzebować tej opcji odzyskiwania . Istnieją metody, które działają w przypadku iPad'ów, iPhone'ów i Apple Watches.

Jak usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Aby za darmo usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone, możesz spróbować uzyskać pomoc od poprzedniego właściciela i uzyskać jego hasła Apple ID. Jednak w większości przypadków uzyskanie ich nie jest możliwe. To może być najlepsze rozwiązanie kiedy wymazałeś swoje własne urządzenie. Jednak często ludzie, którzy dostali urządzenia już wcześniej używane, nie mogą wiedzieć kto był poprzednim właścicielem, ponieważ to nie odsprzedawca jest osobą, która używała tego iPhone'a lub iPad'a. Możesz wypróbować metody podane niżej, by rozwiązać ten problem i zacząć korzystać z urządzenia, które kupiłeś.

Usuń blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone ze zdalną pomocą właściciela

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Przejdź na oficjalną stronę iCloud i wpisz Apple ID. Lub niech właściciel zrobi to na swoim urządzeniu.

 • Kliknij na aplikację internetową Znajdź mój iPhone i uruchom ją.

 • Kliknij na Wszystkie urządzenia na pasku menu.

 • Ty lub tamta osoba powinniście wybrać urządzenia, które mają zostać usunięte.

 • Wybierz Usuń z konta.

 • Ta metoda działa w przypadku osób, które wymazały swoje własne urządzenia.

Wymaż telefon używając aplikacji Znajdź mój iPhone

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Włącz aplikację Znajdź mój iPhone.

 • Tutaj musisz ponownie wprowadzić Apple ID – swój lub właściciela.

 • Zaznacz urządzenie i wybierz Wymaż iPhone.

Użyj zewnętrznego oprogramowania, by usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Możesz także spróbować odblokowania urządzenia i usunięcia konta iCloud. Istnieje kilka narzędzi, które na to pozwalają. Twój iPhone powinien być aktywowany, a dane zapisane jako kopie zapasowe, jeśli chcesz odzyskać coś z urządzenia.

Obejście blokady aktywacji Znajdź mój iPhone

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Dotknij przycisk Strona główna i wybierz Ustawienia Wi-Fi.

 • Dotknij tam na liście przycisk i.

 • Przejdź do ustawień tej sieci i wprowadź nowy DNS zgodnie z twoją lokalizacją:

  Dla USA/Ameryki Północnej, wprowadź nowy DNS 104.154.51.7

  Dla Europy, wprowadź nowy DNS 104.155.28.90

  Dla Azji, wprowadź nowy DNS 104.155.220.58

  Dla innych obszarów, wprowadź nowy DNS 78.109.17.60

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Ekspert ds. napraw komputerów i Mac'ów

Olivia Morelli to młoda, lecz bystra ekspertka IT będąca rok of tytułu magistra systemów oprogramowania. Jej główną pasją jest jednak cyber-bezpieczeństwo - dzięki jej szczegółowemu zrozumieniu sieci komputerowych, systemów operacyjnych i sprzętu, może ona znaleźć rozwiązanie na każdy problem peceta bącż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak usunąć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone bez poprzedniego właściciela?"