Jak odzyskać usunięte pliki po opróżnieniu Kosza?

stworzone przez Olivia Morelli - -

Pytanie

Problem: Jak odzyskać usunięte pliki po opróżnieniu Kosza?

Proszę was o pomoc!! Przypadkowo usunąłem kilka ważnych plików z kosza i potrzebuję je szybko odzyskać? Czy jest to możliwe? Korzystam z systemu Windows 7.

Rozwiązany problem

files after emptying Recycle Bin snapshot

Wiadomo, że gdy kasuwasz plik, ten ląduje w koszu i jego przywróenie jest bardzo prostw. Co można jednak zrobić, gdy opróżnisz Kosz bądź, gdy usuwany plik nie był przeniesiony do Kosza? W tym artykule odpowiemy na te pytanie i zaoferujemy rozwiązanie na odzyskanie plików. Najpierw jednak warto wiedzieć, jak działa Kosz.

Czym jest Kosz i jak on działa?

Przywróć już teraz! Przywróć już teraz!
By odzyskać potrzebne funkcje systemu, zakup licenjonowaną wersję narzędzia Reimage Reimage.

Usuwanie pliku z komputera z Windowsem 8/7/Vista/XP przeniesie go do Kosza. Jednak, jeśli usuwasz plik z nośnika zewnętrznego – np. z pendrive'a – nie skończy on w Koszu i zostanie bezpośrednio usunięty. Co więcej, Kosz ma ograniczony rozmiar – jeśli plik, który chcesz usunąć, jest zbyt duży, by się w nim zmieścić – zostanie on usunięty bez wcześniejszego przenoszenia do Kosza.

Jak odzyskać usunięte pliki i foldery z Kosza?

Przywróć już teraz! Przywróć już teraz!
By odzyskać potrzebne funkcje systemu, zakup licenjonowaną wersję narzędzia Reimage Reimage.

Po pierwsze powinieneś wiedzieć, że gdy pliki i foldery zostają usuwane z kosza, pozostają wciąż na dysku twardym. Windows tylko zaznacza to miejsce jako wolne, byś miał wystarczająco miejsca do wypełnienia nowymi plikami. Istnieje przez to szansa na ich odzyskanie, jeśli nie zostały one nadpisane nowymi plikami. Nie powinieneś więc korzystać z komputera po usunięciu informacji Tobie potrzebnych, by uniknąć zmian kończących się nadpisaniem plików, które chciałeś odzyskać. Jeśli to się zdarzy, usunięte informacje zostaną nieodwracalnie utracone.

Opcje odzyskania usuniętych plików są raczej ograniczone. Jest jednak wciąż możliwość tego dokonania. Po pierwsze sprawdź, czy nie masz kopii tych plików. Oszczędzi Ci to wielu problemów i pozwoli cieszyć się zagubionymi plikami. Jeśli nie stworzyłeś ich kopii zapasowej (czyli rzeczy, jaką powinieneś zrobić zawsze przy zapisywaniu czegoś na komputerze), możesz odzyskać pliki z pomocą specjalistycznego narzędzia, jakim jest Data Recovery Pro, które zrobi to za Ciebie. Jeśli masz tą aplikację zainstalowaną na komputerze, skorzystaj z poniższych instrukcji. Dzięki nim będziesz w stanie odzyskać pliki, które usunąłeś z Kosza.

Odzyskaj pliki i inne kompunenty systemu automatycznie

By odzyskać pliki i inne elementy systemu możesz użyć darmowych poradników zapewnianych przez zespół ekspertów wyleczpc.pl. Jeśli jednak czujesz, że nie jesteś na tyle doświadczony, by wykonać cały proces przywracania samemu, zalecamy skorzystać z poniższych rozwiązań. Przetestowaliśmy każdy z tych programów wraz z ich efektywnością. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić tym programom na pracę.

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do przywracania danych Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do przywracania danych Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Czy masz jakieś problemy?
Jeśli Reimage to źródło Twoich problemów, zwróć się o pomoc do naszych ekspertów. Im więcej informacji zapewnisz, tym lepsze rozwiązanie będą w stanie Tobie zapewnić.
Oprogramowanie Reimage Reimage jest polecanym oprogramowaniem do naprawy aplikacji files after emptying Recycle Bin
Reimage - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Reimage - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Reimage
O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Ekspert ds. napraw komputerów i Mac'ów

Olivia Morelli to młoda, lecz bystra ekspertka IT będąca rok of tytułu magistra systemów oprogramowania. Jej główną pasją jest jednak cyber-bezpieczeństwo - dzięki jej szczegółowemu zrozumieniu sieci komputerowych, systemów operacyjnych i sprzętu, może ona znaleźć rozwiązanie na każdy problem peceta bącż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odzyskać usunięte pliki po opróżnieniu Kosza?"

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *