Jak odinstalować COMODO Internet Security 2017?

Pytanie

Problem: Jak odinstalować COMODO Internet Security 2017?

Korzystałem z COMODO Internet Security 2017 od momentu jego wydania, ale zauważyłem, że często nie daje sobie rady z wykrywaniem malware. Poza tym, jego losowe reklamy są dość irytujące.

Próbowałem go usunąć, jednak program wciąż wraca na system. Widzę go w folderach Plików programów i Danych użytkownika. Próbowałem nawet usunąć do w Trybie Awaryjnym, ale wciąż nie mogę się go pozbyć. Co robię źle?

Rozwiązany problem

COMODO Internet Security 2017 to antywirus tworzony przez Comodo CA Limited, Comodo Group, Inc., Comodo Security Solutions, Inc, oraz Comodo Communications, Inc. Jest przedstawiany jako wielowarstwowa aplikacja od bezpieczeństwa łącząca ochronę antywirusową, zaporę firewall, zaawansowaną ochronę komputera przed intruzami i sandboksing nieznanych plików.

Pełna wersja antywirusa – z usuwaniem i ochroną – może zostać pobrana z oficjalnej strony za darmo. Ludzie zakupują też wersję Pro za 27,99$ za rok i otrzymują dodatkowo Gwarancję Bezwirusowości i całodobowe wsparcie ekspertów.

Na podstawie opinii związanych z COMODO Internet Security, narzędzie zwykle spełnia wymagania użytkowników. Osoby, które chcą jednak usunąć program, mogą natknąć się na problemy.

Istnieje wiele antywirusów, przez co ludzie nturalnie przechodzą z korzystania z jednego do innego, by sprawdzić nowe funkcje oraz znaleźć odpowiedni antywirus do potrzeb. Niestety, często ludzie nie są w stanie szybko odinstalować COMODO Internet Security 2017 – program samoczynnie się reinstaluje.

Usuwanie tego narzędzie nie różni się jednak od usuwania innych aplikcji. Powodem problemów związanych z deinstalacją COMODO Internet Security 2017 mogą być nieusunięte rejestry czy programy powiązane z Comodo. Tutaj wyjaśnimy, jak w pełni usunąć program.

Usuwanie COMODO Internet Security 2017

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Krok 1. Wyłącz COMODO w Menedżerze Zadań

 1. Wciśnij Ctrl + Shift + Del, by uruhomić Menedżera Zadań.
 2. Znajdź proces COMODO Internet Security Complete 2017 i kliknij na niego.
 3. Wybierz opcję Zakończ zadanie.

Krok 2. Usuń program z pomocą Programów i Funkcji

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Przysick Windows i wybierz Panel sterowania.
 2. Otwórz aplet Programy i Funkcje i znajdź COMODO Internet Security Complete.
 3. Kliknij na program i wciśnij Odinstaluj.
 4. Powinieneś także sprawdzić programy Acronis Backup Agent, COMODO Secure Shopping, GeekBuddy i Internet Security Essentials. Prrogramy te są zwykle domyślnie zabundlowane z COMODO Internet Security 2017.
 5. Kliknij na kazdy z nich i wybierz Odinstaluj.

Krok 3. Usuń pozostałości

 1. Wciśnij przyciski Windows key + R, wpisz regedit, i wciśnij Enter.
 2. Przejdź do folderu HKEY_CURRENT_USER\\Software\\ComodoGroup\\ i usuń cały folder.
 3. Uczyń to samo z folderem Then do the same with the HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\COMODO\\ folder.
 4. Wejdź w menu Edycja na górze okna i wybierz Wyszukaj.
 5. Wpisz COMODO i usuń wszystkie znalezione wpisy.
 6. Na koniec, uruchom komputer ponownie.

Możesz też użyć programu takiego, jak Perfect Uninstaller. Aplikacja ta usunie COMODO wraz ze wszystkimi powiązanymi plikami

Jeśli już usunąłeś ręcznie tą aplikację, zalecamy sprawdzenie systemu programem typu Fortect – czyli zaawansowanym programem do optymalizacji systemu. Sprawdzi on, czy komputer jest w pełni zoptymalizowany, zaktualizowany i wolny od wirusów.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odinstalować COMODO Internet Security 2017?"