Jak odinstalować ByteFence Anti-Malware z systemu Windows?

Pytanie

Problem: Jak odinstalować ByteFence Anti-Malware z systemu Windows?

Wydaje mi się, że aktualizacja Javy zainstalowała mi na komputerze ByteFence. Problem tkwi w tym, że nie mogę usunąć tego programu z pomocą funkcji Dodaj/Usuń Programy. Czy moglibyście mi pomóc?

Rozwiązany problem

ByteFence to program antywirusowy tworzony przez Byte Technologies. Jeśli zastanawiasz się nad instalacją antywirusa i zdecydujesz się na ByteFence, może by on dobrą opcją na zabezpieczenie komputera przed spyware, ransomware, trojamami, adware itd.

Jednakze, jeśli twój system operacyjny zaczął generować wyniki skanów ByteFence z nikąd – znaczy to, że zainstalowałeś paczkę oprogramowania z trzeciego źródła (np. Cnetu bądź Softonic).

Ze względu na podejrzane metody dystrybucji, wielu ekspertów określega tego antywirusa jako aplikację potencjalnie niepożądaną i zaleca jego usunięcie z systemu.

Podczas oddzielnej instalacji, ByteFence zapyta się o instalację wyszukiwarki Search.ByteFence.com dołączonej do programu.

Z tego powodu powinieneś zachować ostrożność podczas instalacji oraz odznaczyć wszelkie niechciane programy. Jednak jeśli instalujesz zewnętrzne narzędzie, takie jak aktualizacja Javy czy Adobe Flasha, dodatkowe instalatory antywirusa ByteFence oraz porywacza Search.ByteFence.com będą ukryte w instalacji Szybkiej/Podstawowej – w taki sposób dostają się one do komputera za Twoimi plecami.

Jak odinstalować ByteFence?

Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Mimo, że ByteFence jest uznawany za poprawny rogram, promowana przez niego wyszukiwarka takim nie jest. Wyszukiwanie poprzez Search.ByteFence.com może:

 • Zmienić ustawienia systemu. ByteFence instaluje Search.ByteFence.com, który następnie zostaje domyślną stroną startową oraz wyszukiwarką. Dodatkowo, może zainstalować rozszerzenia blokujące usunięcie wyszukiwarki.
 • Być powiązane z wirusem Trojan/Win32.AGeneric.
 • Uruchamiać przekierowania na strony wątpliwej reputacji.
 • Instalować ciasteczka i śledzić aktywność użytkowników.

Jeśli wię zainstalowałeś ByteFence bundled wraz z zewnętrznym oprogramowaniem (wliczając w to porywacza Search.ByteFence.com, nie czekaj z jego deinstalacją.

Sposób 1. Automatyczna deinstalacja ByteFence

Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Wiele osób zgłasza, że nie mogą odinstalować ByteFence z pomocą opcji Dodaj/Usuń Programy z powodu braku programu na liście.

W takim wypadku zalecamy przejść na Tryb Awaryjny (z pomocą poniższego poradnika) i zainstalować program do usuwania aplikacji, taki jak Fortect. Uruchom go i każ mu usunąć ByteFence.

Chociaż oprogramowanie to wyeliminuje antywirusa i pozostałe po nim rejestry, wciąż będziesz musiał ręcznie usunąć wirusa Search.ByteFence.com virus oraz zresetować każdą z przeglądarek. Po wykonaniu tego uruchom system ponownie, by zapisać zmiany.

Sposób 2. Ręczna deinstalacja ByteFence

Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.
 1. Na początek wciśnij Ctrl + Shift + Esc i uruchom Menedżer Zadań.
 2. Znjdź proces bytefence.exe i wyłącz go. UWAGA – może być kilka procesów powiązanych z ByteFence.
 3. Następnie, kliknij Start – wybierz Ustawienia – Kliknij na SystemProgramy i Funkcje.
 4. Znajdź ByteFence, kliknij na niego i wybierz Odinstaluj. (Windows 8)
 5. Kliknij przycisk Windows – naciśnij strzałkę w dół.
 6. Znajdź ByteFence, kliknij na niego i wybierz Odinstaluj.
 7. Kliknij na ByteFence podwójnie, by zacząć deinstalację. (Windows 10)
 8. Następnie wciśnij Start lub przycisk Windows (w zależności od systemu), wpisz regedit i wciśnij Enter.
 9. Znajdź i usuń wszystkie wpisy rejestru powiązane z ByteFence. Szukaj w następujących folderach:
  HKEY_CURRENT_USER\\Software\\ ByteFence
  HKEY_LOCAL_MACHINE\\Software\\ ByteFence
  HKEY_LOCAL_MACHINE\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run\\eg ui
 10. Następnie usuń wszystkie pliki związane z ByteFence znajdujące się w poniższych folderach:
  C:\\Program Files\\ ByteFence
  C:\\Document and Settings\\All Users\\Application Data\\ ByteFence
  C:\\Documents and Settings\\%USER%\\Application Data\\ ByteFence
 11. Na konice, usuń wtyczkę Search.ByteFence.com z przegladarki i przywróć jej ustawienia fabryczne.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Fortect

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odinstalować ByteFence Anti-Malware z systemu Windows?"