Jak odinstalować BitLorda z systemu Windows?

Pytanie

Problem: Jak odinstalować BitLorda z systemu Windows?

Mam problem z usunięciem BitLorda. Myślę, że usunąłem część plików powiązanych z tym programem, lecz nie wszystkie i teraz nie wiem, co robić. Czy możecie zapewni szczegółowy poradnik, jak usunąć BitLorda? Bardzo proszę.

Rozwiązany problem

BitLord to łatwy w użyciu program do pobierania torrentów. Możesz z jego pomocą łatwo przeszukać bazę plików .torrent, wliczając w to wideo, audio, teksty i podobne torrenty. Poza tym, możesz oglądać wideo z pomocą odtwarzacza zintegrowanego do BitLorda, jak również korzystać z Apple TV podczas pobierania plików.

Na koniec, program ten pozwala Ci zdobyć napisy w Twoim języku, co pomaga użytkownikom chcącym zdobyć film dostępny tylko w okreslonych językach. Jeśli jednak chcesz usunąć całkowicie oprogramowanie BitLord, spieszymy Ci z pomocą.

How to Uninstall BitLord on Windows?

Po pierwsze, warto wiedzieć o dwóch sposobach usunięcia programu – utomatycznym i ręcznym. Automatyczne usunięcie wymaga posiadania specjalnego programu znanego jako Perfect Uninstaller. Jest to pożyteczne narzędzie, które może pomóc Ci szybko usunąć różne niepotrzebne programy z systemu.

Sposób 1. Jak odinstalować BitLord z systemu Windows?

Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Nim zaczniesz proces deinstalacji BitLord upewnij się, że logujesz się na komputer z uprawnieniami Administratora. W przeciwnym razie będziesz musiał podać hasło administratorskie przy wielu czynnościach (takich, jak usunięcie lub deinstalacja programów/plików z systemu).

 1. Po zalogowaniu się z uprawnieniami administratorskimi, znajdź ikonę BitLord. Kliknij na nią prawym przyciskiem i wybierz opcję „Wyjdź”.
 2. Po zrobieniu tego wejdź w Menedżer Zadań (wciśnij jednocześnie Ctrl+Shift+Esc). Otwórz następnie zakładkę Procesy, znajdź wszystikie procesy powiązane z BitLordem i powyłączaj je. Musisz to zrobić pojedynczo, wybierając proces i klikając na „Zakończ zadanie”.
 3. Kliknij prawy przyciskiem w menu Start i przejdź na Panel Sterowania. Przejdź tam do sekcji Programy > Programy i Funkcje. Pojawi się lista zainstalowanych aplikacji.
 4. Tam, znajdź i odinstaluj programy (jeden na raz!): BitLord, REACHit oraz Foxit PhantomPDF Business. Po protu wybierz jedną z nich i kliknij „Odinstaluj”. Po tym, jak pojawi się okienko, potwierdź decyzję.
 5. Następnie musisz usunąć wpisy Rejestru powiązane z usuwanym programem. WcNow you will have to delete Registry entries associated with the programs you just removed. W oknie Uruchom wpisz regedit i wciśnij Enter. W świeżo otwartym Edytorze Rejestru, znajdź i usuń następujące foldery:
  1. HKEY_CURRENT_USER/Software/bitlord.com,
  2. HKEY_CURRENT_USER/Software/Lenovo,
  3. HKEY_CURRENT_USER/Software/Foxit Software,
  4. HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Foxit Software.
 6. Po ukończeniu tego kroku, wyszukaj BitLord i usuń wszystkie wpisy powiązane z tą nazwą.
 7. Uruchom komputer ponownie.

Sposób 2. Usuń BitLord automatycznie

Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Może być ciężko usuwać programy ręcznie. Mimo, że usunięcie BitLorda nie jest tak skomplikowane, nie warto ręcznie wprowadzać zmian w Rejestrze systemu Windows. Błędn modyfikacja w tym oknie może spowodować problemy ze stabilnością systemu.

Podczas, gdy problemy ze stbilnością mogą zotać naprawione z pomocą Fortect, zalecamy deinstalować niepotrzebne programy z pomoą takich narzędzi, jak Perfect Uninstaller.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Fortect

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odinstalować BitLorda z systemu Windows?"