Jak odinstalować Advanced Mac Cleaner?

stworzone przez Jake Doe - -

Pytanie

Problem: Jak odinstalować Advanced Mac Cleaner?

Witajie. Od jakiegoś czasu mam problem z aplikacją, która nie chce opuścić mojego sprzętu bez względu na to, co robię (używam Maca). Nie potrafię jej nazwać inaczej niż  wirus Advanced Mac Cleaner. Cały czas widzę ją działającą na monitorze aktywności.

Nawet po ręcznym jej zamknięciu nie trwa zbyt długo zanim aplikacja pojawi się na liście działających ponownie. Jak mogę usunąć Advanced Mac Cleanera na dobre?

Rozwiązany problem

Technicznie, Advanced Mac Cleaner nie jest wirusem. Bez względu na to, jest to wątpliwa aplikcja, która pojawia się na komputerze wraz z innymi programami freeware bdź shareware. Innymi słowy, zabundlowany probram instaluje się w systemie bez pytania się o zgodę od użytkowników.

Taki sposób dystrybucji jest niecodzienny wśród aplikacji cieszących się dobrą opinią. Dlatego progray z niego korzystające są często określane mianem złośliwych. Sposób rozpowszechniania się ne jest jednak jedynym problemem nurtujących ekspertów na temat Advanced Mac Cleanera.

How to uninstall Advanced Mac Cleaner?

To narzędzie optymalizacyjne przygotowane na Mac OS X twierdzi, że uruchamia wyszukaną diagnostykę, naprawia znalezione błędy i podnosi wydajność systemu. Użytkownicy programu zgłaszają, że wyniki skanów są podejrzane i, najpewniej, napompowane w celu przerażenia użytkowników twierdzeniem, że ich komputer znajduje się już w stanie krytycznym.

Mac Cleaner jednak nie poradzi sobie z naprawą żadnych błędów, bez względu na ich istnienie. Nie podniesie też szybkości komputera. Wyskakujące raporty są tylko i wyłącznie sposobem na przekonanie użytkowników do zakupienia płatnej wersji Mac Cleanera.

Okienka wyskakujące po zaplanowanym skanie systemu to kolejna sztuczka, którą stosuje program w celu nakłonienia użytkowników do zakupu wersji premium. Takie informacje mogą pojawić się niespodziewanie oraz wyświetlać się na innych aplikacjach, ograniczając powierzchnię roboczą sprzętu.

Nikt nie spodziewał się tego po programie, który w teorii optymalizuje system.

Oczywiście, twórcy mogą naprawić takie nisenaski w przyszłości. Na chwilę obecną jednak istnieją dużo lepsze programy, które możesz wykorzystać zamiast Advanced Mac Cleanera. Dlatego zalecamy pozbyć się tego programu od siebie korzystając z poniżej przedstawionej metody.

Jak usunąć Advanced Mac Cleaner z Maca?

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Intego Intego.

Najlepszym sposobem na przeprowadzenie każdej eliminacji wirusa jest skan systemu potężnym narzędziem bezpieczeństwa, takim jak m.in. MacKeeper.

Zresztą, wspomnieliśmy już o tym, że Advanced Mac Cleaner nie jest wirusem – narzędzia antywirusowe mogą mieć problem z jego znalezieniem i usunięciem. W takim wypadku musisz przeprowadzi ręczną deinstalację.

  1. Wyjdź z aplikacji Advanced Mac Cleaner application wybierając “Menu” i “Quit.”
  2. Otwórz menu Findera znajdujące się na górze ekranu, przejdź do katalogu biblioteki. Jeśli opcja się nie pokazuje, wiśnij przycisk opcji(Alt).
  3. W bibliotece znajdź folder Cache i usuń z niego wszystkie foldery powiązane z Advanced Mac Cleanerem.
  4. Cofnij się do biblioteki i otwórz folder Aplikacji.
  5. Znajdź katalog Advanced Mac Cleaner i usuń go, przenosząc do kosza na dole ekranu.
  6. Następnie otwórz ponownie menu Findera i wybierz opcję „Bezpieczne opróżnianie kosza”.
  7. Na koniec, zrestartuj Maca.

Chcemy podkreślić, że w celu usunięcia Advanced Mac Cleanera z komputera w nalezyty sposób, musisz upewnić się, że wszystkie pliki tego programu zostały usunięte z komputera. Może się też zdarzyć, że aplikacja zamieni Twą stronę główną na oficjalną witrynę Advanced Mac Cleanera.

Jeśli to się wydarzy, sprawdź każdą z przeglądarek w celu znalezienia potencjalnie niechcianych elementów, usuń je oraz zresetuj przeglądarkę korzystając z oficjalnych poradników.

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
- opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy. - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware
O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odinstalować Advanced Mac Cleaner?"

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *