Jak odinstalować AccuWeather?

Pytanie

Problem: Jak odinstalować AccuWeather?

W jaki sposób mogę usunąć AccuWeather z telefonu? Korzystam z Androida. Straciłem jednak zaufanie do tej aplikacji z powodu problemów z utrzymywaniem prywatności.

Rozwiązany problem

AccuWeather to jedna z najpopularniejszych aplikacji poświęconych pogodzie. Jest ona kompatybilna z systemami iOS, Android oraz Windows. Aplikacja ta dostarcza lokalną prognozę pogody na jeden dzień, jak również na cały tydzień. Jest wię przydatnym narzędziem, jeśli potrzebujesz wiedzieć, czy potrzebujesz parasola, czy też nie.

Posiadanie aktualnej co do minuty prognozy pogody jest bardzo przydatne. Niektórzy użytkowniy zauważyli jednak, że aplikacja ta do działania sporo energii. Z tego powodu decydują się na pozbycie się aplikacji – by zwiększyć żywotność baterii. Niektórzy użytkownicy podają też w wątpliwość trafność podawanych prognóz i mówią, że aplikacja często nie daje rady dostarczyć prawdziwej prognozy pogody.

Największe jednak problemy związane z AccuWeather nastąpiły, gdy zauwazona, jak aplikacja udostępnia dane użytkowników mobilnej sieci reklamowe. Użytkowniy nie byli informowani o tej aktywności. Poza tym, forma obiecała zakończyć ten ciemny proceder, jednak nie dała rady dotrzymać słowa.

Bez względu na to, że problemy związane z prywatnością występują tylko w wersji na iPhone, inni użytkownicy także zacząli się niepokoić o swoją prywatność. Nie zauważzono jednak żadnej aktywności związanej ze śledzeniem i handlem danych w wersji aplikacji na Androida czy też na systemy Windows. Z tego powodu użytkownicy tych wersji nie powinni się niepokoić.

Jeśli jednak zachowanie firmy nie podoba się Tobie i chcesz pozbyć się aplikacji na dobre, poniższe poradniki pomogą Ci to zrobić.

Instrukcje usuwania AccuWeather

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Poniżez znajdziesz instrukcje, jak usunąć AccuWeather z iPhone'ów, telefonów z systemem Android oraz z systemu Windows.

Usuwanie AccuWeather weather z iPhone

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 1. Znajdź aplikację na telefonie.
 2. Naciśnij i przytrzymaj ikonę aplikacji.
 3. Gdy ikona się poruszy, zobaczysz znak X przy je lewym górnym rogu.
 4. Wciśnij X.
 5. Może pojawić się zapytanie, czy na pewno chcesz usunąć aplikację. Potwierdź.
  How to Uninstall AccuWeather?

Usuwanie AccuWeather z Androida

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 1. Wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami.
 2. Znajdź aplikację i wybierz opcję Odinstaluj.

Smartfony Samsunga i kilku innych producentów mogą mieć jednak wstepnie zainstalowane AccuWeather. Z tego powodu możesz nie być w stanie tak łatwo usunąć tej aplikacji. Istnieją jednak programy, które pozwolą wejść w root twojego telefonu, gdzie będziesz mógł pozbyć się tej aplikacji.

Możesz też po prostu dezaktywować aplikację na Twoim telefonie. W tym celu:

 1. Wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami.
 2. Znajdź aplikacje i kliknij na nią.
 3. Kliknij na przycisk Wyłącz, który powinien być dostępny w następnym oknie.

Deinstalacja AccuWeather z systemu Windows

Odinstaluj Teraz! Odinstaluj Teraz!
By je usunąć, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Użytkownicy Windowsa 8 lub 10 mogą łatwo się pozbyć aplikacji z pomocą następujących kroków:

 1. Otwórz ekran.
 2. liknij drugim przyciskiem na aplikację.
 3. Wybierz opcję Usuń.

Co więcej, musisz odinstalować AccuWeather z Panelu Sterowania. Użytkownicy, którzy zainstalowali tą aplikację na Windowsie 7, XP czy starszym, powinni też zastosować się do tego.

 1. Wejdź w Panel sterowania.
 2. Otwórz Programy i Funkcje (albo Odinstaluj program).
 3. Na liście aplikacji znajdź Accueather.com Desktop.
 4. Kliknij przycisk Odinstaluj i skorzystaj z przewodnika.
  How to Uninstall AccuWeather?

Pozbądź się programów jednym kliknięciem

Możesz usuwać programy z pomocą poradników dostarczanych przez nasz zespół ekspertów wyleczpc.pl. By zaoszczędzić na czasie, wybraliśmy też parę narzędzi, które pomogą w automatycznym usuwaniu aplikacji. Jeśli nie jesteś na tyle doświadczony by usuwać programy samemu, nie krempuj się korzystać z tycch opcji

Oferta
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
removal software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Wywołało to problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie pomóc w deinstalacji programów, daj znać naszemu zespołowi o twoich kłopotach. Upewnij się, że dostarczysz nam tak wiele informacji, jak tylko w stanie.
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak odinstalować AccuWeather?"