Jak naprawić wiadomość błędu "Kurza twarz!" w Google Chrome?

Problem: Dlaczego widzę stronę awarii Google nazwaną „Kurza twarz!”? Czy oznacza ona błąd Chrome'a czy coś? Czy jest coś, co mogę zrobić, by powstrzymać to okno przed pojawieniem się?

Rozwiązany problem

„Kurza twarz!” to okno błędu uniemożliwiające użytkownikom Google Chrome na skorzystanie z wybranej strony internetowej. Pojawienie się tej wiadomości nie jest uzależnione od systemu, na którym działa dane urządzenie. Chociaż większość osób, które zetknęły się z problemem „Kurza twarz!” korzysta z systemów Windows 10, użytkownicy innych wersji systemu także mogą trafić na ten problem.

Systemy Mac OS, iOS, oraz Android także mogą trafić na ten problem. Wiadomość ta znaczy po prostu, że istnieje jakiś konflikt w przeglądarce, przez co nie może ona załadować określonej strony. Inżynierowie Google Chrome mówią także o tym, że powodem wiadomości „Kurza twarz!” mogą być niedobory RAMu. Nie trzeba mówić, że stałe pojawianie się tej strony jest irytujące i niekomfortowe – powiemy więc o kilku sposobach rozwiązania problemu, które pomogły już wielu osobom.

W artykule tym przedstawimy kilka sposobów, których powinieneś spróbować, by naprawić problem błędu „Kurza twarz!” w Google Chrome. Choć większość z nich to rozwiązania prymitywne, czasem ludzie zapominają o tych krokach – przypomnimy więc o tym, co powinno się zrobić, gdy strony w przeglądarce Chrome ulegają awarii.

Zalecamy też skan komputera optymalizatorem systemu typu Fortect. Program ten poinformuje Cię, które elementy komputera sprawiają problemy, wliczając w to przeglądarkę. Dlatego istnieje też wysoka szansa, że po zoptymalizowaniu komputera błąd „Kurza twarz”! zniknie.

Jak rozwiązać problem „Kurza twarz!” w Google Chrome?

Zalecamy też skan komputera optymalizatorem systemu typu Fortect. Program ten poinformuje Cię, które elementy komputera sprawiają problemy, wliczając w to przeglądarkę. Dlatego istnieje też wysoka szansa, że po zoptymalizowaniu komputera błąd „Kurza twarz”! zniknie.

Sposób 1. Odśwież stronę, która ulega awarii

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Na początek, kliknij na zaokrągloną strzałkę, znają jako „Odśwież”. Znajdziesz ją obok paska adresu. Kliknij na nią raz lub dwa razy i sprawdź, czy okienko „Kurza twarz!” pojawiło się ponownie. Jeśli tak, spróbuj kolejnej metody.

Sposób 2. Spróbuj wejść na stronę w trybie Incognito

Tryb Incognito omija historię przeglądarki, cache, i inne rzeczy związane z przeglądarką, które mogą wpływać na błędy „Kurza twarz!”. By wejść w tryb Incognito, musisz kliknąć na pasek Menu (trzy kropki w prawym górnym rogu okna) i wybrać „Nowe okno w trybie incognito”. Następnie, wpisz adres strony, którą chcesz odwiedzić i kliknij Enter. Jeśli strona załadowała się normalnie, oznacza to konieczność wyczyszczenia cache i historii Google Chrome.

Sposób 3. Otwieraj naraz mniej kart

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli masz otwarte dziesiątki kart, gdy pojawia się błąd „Kurza twarz!”, może to oznaczać jedno – problemem jest liczba tych kart. Może to znaczyć, że Google Chrome nie jest w stanie ogarnąć wszystkich tych kart z powodu niewystarczającej liczby zasobów systemowych. Dlatego też zamknij karty i spróbuj otworzyć stronę ponownie.

Sposób 4. Wyłącz rozszerzenia

Jak najpewniej wiesz, istnieją dziesiątki zewnętrznych wtyczek i dodatków, które powodują awarie stron internetowych, spowolnienia i podobne problemy. Zazwyczaj, są one wywoływane przez zewnętrzne rozszerzenia pobierane z podejrzanych źródeł. Dlatego też, tak szybko, jak tylko zobaczysz błąd „Kurza twarz!”, wyłącz rozszerzenia i spróbuj załadować stronę ponownie. W tym celu:

  • Wpisz chrome://plugins/ na pasku adresu Chrome i naciśnij Enter.
  • Zobaczysz wtedy wszystkie aktywne rozszerzenia Chrome'a. By je wyłączyć, kliknij przycisk Wyłącz znajdujący się przy rozszerzeniu.
  • Po wykonaniu czynności, odśwież stronę.

Sposób 5. Uaktualnij Google Chrome do najnowszej dostępnej wersji

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Ponieważ inżynierowie stojący za Google Chrome stale pracują nad błędami typu „Kurza twarz!”, uaktualnienie przeglądarki do jej najnowszej wersji może pomóc pozbyć się tego irytującego okienka na dobre. By tego dokonać, wykonaj następujące kroki:

  • Otwórz Google Chrome i wejdź w Ustawienia.
  • Następnie, wybierz O programie i sprawdź, czy jest dostępna aktualizacja. Jeśli taka się znajduje, kliknij „Zaktualizuj teraz” i uruchom ją automatycznie.
  • Na koniec, uruchom ponownie Chrome i sprawdź, czy strony wciąż ulegają awariom. Jeśli nie – wiesz już, co było ich przyczyną.

Sposób 6. Skorzystaj z innej przeglądarki

Jeśli spróbowałeś już wszystkich wcześniejszych sposobów, lecz żaden nie pomógł, problem może nie być uzależniony od Google Chrome. By to sprawdzić, otwórz inną przeglądarkę (Microsoft Edge, Internet Explorer bądź Mozilla Firefox) i spróbuj wejść na tą stronę. Jeśli dałeś radę na nią wejść, oznacza to problem znajdujący się w Chrome. Jeśli zaś strona nie dała rady się uruchomić – problem leży w witrynie.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić wiadomość błędu "Kurza twarz!" w Google Chrome?"