Jak naprawić problemy z rozłączaniem się Magic Mouse na Macu?

Pytanie

Problem: Jak naprawić problemy z rozłączaniem się Magic Mouse na Macu?

Moja mysz Magic Mouse rozłącza się w losowych momentach bez żadnego powodu. Zazwyczaj ponowne jej podłączenie zajmuje dużo czasu, a ja nie jestem pewien, co ją „naprawia”. Wygląda to tak, jakby po prostu sama się rozłączała i łączyła ponownie. Jak mogę naprawić ten błąd? Korzystam z Magic Mouse. Próbowałem wyłączać i włączać urządzenie ponownie, lecz nie pomaga to w rozwiązaniu problemu.

Rozwiązany problem

Obydwie wersje Magic Mouse są do siebie podobne. Będziesz mógł zobaczyć różnicę między nimi tylko odwracając urządzenia. Pierwsza wersja ma usuwalne baterie – druga zaś posiada wbudowana bateria litowo-jonowa. W większości przypadków, problemem jest pojemnik na baterie w pierwszym modelu myszy – użytkownicy narzekają jednak też na kolejną generacje urządzenia. Istnieje też rozwiązanie problemu, tak samo, jak zwykłe problemy z Bluetooth, zazwyczaj powiązane z drugim modelem myszy.

Jest wiele powodów, dla których Magic Mouse generuje problemy i zrywa połączenie Bluetooth. Najczęstszym jednak powodem problemu jest połączenie znajdujące się w samym Magic Mouse. Można to zbadać przyglądając się baterii. Problemem też może być wada w designie miejsca na baterię i często jest rozwiązaniem problemów użytkowników.

Przygotowaliśmy rozwiązania, które pomogą z problemami z połączeniem Magic Mouse, niespodziewanymi rozłączeniami i innymi problemami uniemożliwiającymi korzystanie z myszy na twoim komputerze Mac.

Jak naprawić problemy z rozłączaniem się Magic Mouse na systemie Mac?

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Czasami ciężko zidentyfikować problem samemu. Możesz więc skorzystać z jednego z programów konserwujących system Mac OS, które pomogą zidentyfikować problemy w systemie operacyjnym oraz w urządzeniach podłączonych do komputera. Zalecamy skorzystać z programu Fortect Narzędzie to działa jednocześnie jako program ochronny i optymalizacyjny. Dzięki temu pozwala zwiększyć wydajność komputera.

Metoda 1. Szybka naprawa problemu z połączeniem w Magic Mouse pierwszej generacji

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Jest to szybka i prosta metoda naprawy problemu z połączeniem Magic Mouse, który następuje, gdy myszka zderzy się z klawiaturą bądź przedmiotem. Baterie tej myszy mogą się poruszać z powodu słabego systemu je podtrzymującego, który wygląda na niedokładnie dopasowany. Dlatego też baterie mogą wypadać przy uderzeniach myszy. By to naprawić, potrzebujesz folii aluminiowej i papieru. Oto, co należy zrobić:

 1. Odwróć mysz i usuń baterie.
 2. Weź folię lauminiową i wytnij jej mały kawałek (najlepiej w kształcie kwadratu) o rozmiarze około pół cala. Powinieneś mieć wystarczająco folii, by zakryć „minus” baterii.
 3. Owiń folię wokół ujemnego wejścia i umieść baterie ponownie.
 4. Załóż pokrywkę baterii i sprawdź, czy mysz dalej się rozłącza.
 5. Jeśli problem występuje nadal, spróbuj kolejnej sztuczki. Weź kawałek papieru i wytnij z niego mały prostokąt. Są dwa sposoby na to, jak możesz zagiąć ten kawałek papieru – możesz zasłonić baterie i wsunąć papierek za nimi, możesz zgiąć go w pół i umieścić pomiędzy bateriami.
 6. Sprawdź, która z opcji zadziała lepiej. Po zastosowaniu tych rozwiązań, nie powinieneś natrafić na kolejne problemy związane z Magic Mouse.

Metoda 2. Upewnij się, że masz włączony Bluetooth

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Jeśli twoja mysz Magic Mouse nagle przestała działać, sprawdź, czy jest ona włączona i sprawdź też, czy Bluetooth został włączony na twoim komputerze.

 1. Odwróć mysz i sprawdź, czy widzisz zielony kolor przy włączniku.
 2. Skorzystaj teraz z myszy przewodowej i kliknij na ikonę Bluetooth na górnym pasku narzędzi.
 3. Wybierz opcję Włącz Bluetooth, jeśli jest wyłączona.

Metoda 3. Sparuj mysz z Mac'iem

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Czasem urządzenie doświadcza problemów z rozpoznawaniem – możesz to naprawić z pomocą myszy przewodowej. Podłącz myszkę do komputera i wykonaj następujące kroki, by sparować Maca ze swoją Magic Mouse.

 1. Otwórz Ustawienia systemu.
 2. Przejdź do sekcji Mysz. Kliknij na Ustaw mysz Bluetooth… i poczekaj, aż komputer wykryje mysz Magic Mouse.
 3. Wybierz mysz i kliknij Połącz.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja Mac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Badacz ds. bezpieczeństwa

Lucia Danes jest edytorem newsów na WyleczPC. Jest zawsze w ruchu, gdyż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić problemy z rozłączaniem się Magic Mouse na Macu?"