Jak naprawić „Operacja nie powiodła się z błędem 0x00004005” podczas korzystania z drukarki?

Pytanie

Problem: Jak naprawić „Operacja nie powiodła się z błędem 0x00004005” podczas korzystania z drukarki?

Cześć. Mój komputer nie może drukować, a problemem jest połączenie z drukarką. To nie drukarka ani nie moja wina. Coś jest nie tak z Windows 10 i połączeniami, ponieważ pojawia się wyskakujące okienko z kodem błędu: „operacja nie powiodła się z kodem błędu 0x00004005”. Czy mogę to naprawić i jaka jest przyczyna błędu?

Rozwiązany problem

Otrzymywanie błędów podczas korzystania z konkretnych funkcji może być powszechne. Wyskakujące okienko „Operacja nie powiodła się z błędem 0x00004005” pojawia się przy próbie dodania drukarki sieciowej do komputera podczas drukowania przy użyciu drukarki, która została wcześniej dodana do sieci. Dzieje się tak głównie z powodu zatrzymania usługi bufora wydruku lub może być spowodowane przez nieaktualne/dotknięte sterowniki.

Nie jest to problem związany z podatną na ataki usługą bufora wydruku, co może często wystraszyć ludzi. . Te problemy mogą się również pojawiać z powodu błędnych konfiguracji w ustawieniach sieci. Istnieją jednak rozwiązania i sposoby na obejście tego problemu. Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić, jest sprawdzenie podłączenia drukarki i upewnienie się, że przyczyną niepowodzenia procesu nie jest problem fizyczny.

To problem, który pojawia się na urządzeniach z systemem Windows 10 i niepokoi również użytkowników systemu Windows 11 . Problem „Operacja nie powiodła się z błędem 0x00004005” podczas korzystania z drukarki może pojawić się na komputerach i wywołać awarię drukowania, co frustruje użytkowników i uniemożliwia im prawidłowe korzystanie z urządzeń. Problem może rozwiązać zmiana niektórych ustawień i wprowadzenie kilku modyfikacji.

Nie jest to problem związany z infekcjami malware lub wirusami, ale czasami to cyberinfekcje powodują uszkodzenia i zmiany w określonych plikach systemowych, co prowadzi np. do problemu z procedurami i drukowaniem. Te infekcje często pozostawiają pliki nawet po ich usunięciu.

How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?

Uruchomienie Kontrolera plików systemowych do sprawdzenia plików lub narzędzia takiego jak FortectMac Washing Machine X9 może znaleźć zmienione dane i naprawić je, a nawet pomóc rozwiązać problem „Operacja nie powiodła się z błędem 0x00004005” podczas korzystania z drukarki, jeśli uszkodzone pliki mają wpływ na ten problem na komputerze. Inne metody mogą obejmować bezpośrednią ingerencję w ustawienia, więc postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

Krok 1. Rozwiąż problemy z drukarką

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Naciśnij klawisz Windows.
 • Wpisz Rozwiązywanie problemów.
 • Wciśnij Enter.
 • W nowym oknie kliknij Dodatkowe narzędzie do rozwiązywania problemów. How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?
 • Kliknij Drukarka.
 • Teraz wybierz Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów.
  How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami.

Krok 2. Zaktualizuj sterowniki

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Naciśnij Windows + R.
 • Wpisz devmgmt.msc.
 • Kliknij OK.
 • Kiedy pojawi się Menedżer urządzeń, znajdź drukarkę na liście i kliknij ją dwukrotnie.
 • Wybierz Aktualizuj sterownik.
 • Kliknij Wyszukaj sterownik automatycznie.
 • Zrestartuj komputer.

Krok 3. Odinstaluj i zainstaluj ponownie sterownik

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Prawym przyciskiem myszy kliknij Start.
 • Wybierz Menedżer urządzeń.
 • Przejdź do Drukarki i kliknij ją dwukrotnie, aby rozwinąć.
 • Na urządzeniu kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz – Odinstaluj urządzenie.
 • Kliknij – Odinstaluj.
 • Uruchom ponownie komputer i miejmy nadzieje, że problem zostanie rozwiązany.

Krok 4. Skonfiguruj poziom uwierzytelniania LAN Manager

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Otwórz Uruchamianie.
 • Wpisz gpedit.msc w pole tekstowe i wciśnij OK.
 • Gdy otworzy się okno Lokalnych zasad grupy, przejdź do ścieżki: Konfiguracja komputera> Ustawienia systemu Windows > Ustawienia zabezpieczeń > Zasady lokalne > Opcje zabezpieczeń
 • Przejdź do prawego okienka i znajdź politykę – Bezpieczeństwo sieci: Poziom uwierzytelniania LAN Manager.
 • Kliknij go dwukrotnie, by edytować tę zasadę.
 • Użyj rozwijanego menu, by wybrać Wyślij LM & NTLM – w przypadku negocjacji użyj zabezpieczeń sesji NTLMv2.
 • Wciśnij Zastosuj, a następnie OK, by potwierdzić powyższe zmiany.
 • Uruchom ponownie komputer.

Krok 5. Dodaj drukarkę ręcznie

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Przejdź do Panelu sterowania.
 • Przejdź do Sprzęt i dźwięk, a następnie do Urządzenia i drukarki.
  How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?
 • Następnie kliknij opcję – Dodaj drukarkę. How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?
 • W oknie Dodaj urządzenie kliknij łącze – Drukarki, której szukam, nie ma na liście. How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?
 • Zaznacz pole Dodaj drukarkę lokalną lub drukarkę sieciową z ustawieniami ręcznymi i naciśnij Dalej.
 • Wpisz numer swojego Portu lokalnego w polu Użyj istniejącego portu i naciśnij OK.
 • Możesz też wybrać opcję Utwórz nowy port.
  How to fix „Operation failed with error 0x00004005” when using printer?
 • Wciśnij Windows Update i pozwól, by system dodał Twoją drukarkę do komputera.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić „Operacja nie powiodła się z błędem 0x00004005” podczas korzystania z drukarki?"