Jak naprawić BSOD EasyAntiCheat.sys w systemie Windows?

Problem: Dzień dobry. Czasami, gdy uruchamiam Apex Legends, mój komputer ulega awarii, wyświetla niebieski ekran i odwołuje się do EasyAntiCheat.sys. Domyślam się, że problem jest spowodowany przez Easy AntiCheat, ale nie jestem pewny, jak to naprawić. Korzystam z systemu Windows 10. Dzięki za pomoc.

Rozwiązany problem

Apex Legends, Fornite i Far Cry 5 to jedne z kilku bardzo popularnych tytułów korzystających z EasyAntiCheat – większość graczy prawdopodobnie widziała, jak działa w tle, za każdym razem, gdy włączają określoną grę. Niemniej jednak niektórzy nie są do końca pewni czy świadomi, do czego to właściwie jest i zauważają jego obecność dopiero, gdy zaczyna powodować problemy. W takim przypadku mówimy o problemie awarii niebieskiego ekranu EasyAntiCheat.sys, która występuje w różnych okolicznościach.

W większości przypadków użytkownicy twierdzili, że awarie są stosunkowo losowe i mogą wystąpić w dowolnym momencie, gdy uruchomiona jest gra zależna. W niektórych ekstremalnych przypadkach gracze mówili, że awaria EasyAntiCheat.sys pojawia się, gdy tylko uruchomią grę, przez co w ogóle nie da się w nią grać.

Co więc powoduje te awarie? EasyAntiCheat to narzędzie zaprojektowane przez niezależnego developera i wykorzystywane przez wielu twórców gier do uniemożliwiania użytkownikom oszukiwania w środowisku gier online, co mogłoby dać im nieuczciwą przewagę. Może powstrzymać aktywację kodów, choć nie zawsze działa, ponieważ boty i inne kody i tak zostały zauważone w grach, których dotyczy problem .

Jego niespójne działanie to niejedyny problem, który nęka aplikację, ponieważ użytkownicy zgłaszali również takie problemy jak „Nie można uruchomić gry” w Battlefield 2042 czy Wykryto naruszenie bezpieczeństwa gry. Jeżeli więc trafiłeś na niebieski ekran EasyAntiCheat.sys, to nie jesteś sam.

How to fix EasyAntiCheat.sys BSOD in Windows?

Aby naprawić problem, możliwe, że będziesz musiał naprawić lub ponownie zainstalować EasyAntiCheat. W niektórych przypadkach awarie mogą być spowodowane przez działające w tle oprogramowanie, które powoduje konflikt, np. narzędzia anty-malware (aplikacja jest instalowana w jądrze systemu, dlatego niektóre antywirusy mogą uznać ją za rootkita ).

W każdym razie wszystkie rozwiązania zapewniamy poniżej. Zanim z nich skorzystasz, zalecamy skan za pomocą zaawansowanego narzędzia do naprawy i konserwacji komputera, FortectMac Washing Machine X9, ponieważ może to zaoszczędzić Twój czas i wykonać za Ciebie wiele kontroli automatycznie, ostatecznie naprawiając podstawowy problem, który powoduje BSOD EasyAntiCheat.sys.

Rozwiązanie 1. Zaktualizuj swoje sterowniki GPU

Sterowniki są jednym z elementów składowych Twojego systemu operacyjnego i są niezwykle istotne. Z tego względu upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są zaktualizowane:

 • Wpisz Aktualizacja w wyszukiwaniu Windows i wciśnij Enter
 • Kliknij Sprawdź aktualizacje
 • Kliknij Wyświetl opcjonalne aktualizacje
 • Znajdź sekcję Aktualizacje sterowników, zaznacz pola wyboru i kliknij Pobierz i zainstaluj How to fix EasyAntiCheat.sys BSOD in Windows?
 • Uruchom ponownie swój PC.

Windows nie zawsze znajduje wszystkie najnowsze sterowniki dostępne dla Twojego sprzętu. Z tego względu zalecamy sprawdzenie stron internetowych producentów sprzętu lub skorzystanie z DriverFix , by upewnić się, że na Twoim komputerze zainstalowane są najnowsze sterowniki dla wszystkich komponentów.

Rozwiązanie 2. Wyłącz lub odinstaluj oprogramowanie innych firm

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Oprogramowanie zabezpieczające jest jednym z głównych powodów, dla których mogą występować awarie. Dlatego też zalecamy tymczasowe wyłączenie lub odinstalowanie oprogramowania zabezpieczającego innych firm z komputera, by zobaczyć, czy pomoże to rozwiązać sytuację.

Jeśli okaże się, że tego typu program jest przyczyną problemu, to powinieneś dodać EasyAntiCheat i grę do listy wyjątków. Zapoznaj się z instrukcjami podanymi przez dostawcę Twojego oprogramowania zabezpieczającego na jego oficjalnej stronie internetowej.

Rozwiązanie 3. Usuń plik easyanticheat.sys ręcznie

Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że ręczne usunięcie powiązanego pliku pomogło im rozwiązać problem. Będziesz musiał mieć do tego celu uprawnienia administratora:

 • Wciśnij Win + E, by otworzyć Eksplorator plików
 • Idź do karty Widok i upewnij się, że opcja Ukryte pozycje jest zaznaczona
 • Przejdź do następującej lokalizacji i usuń plik:

C:\Program Files(x86)\Easy Anti Cheat\easyanticheat.sys How to fix EasyAntiCheat.sys BSOD in Windows?

 • Powinien zostać odtworzony po ponownym uruchomieniu gry.

Rozwiązanie 4. Napraw lub ponownie zainstaluj ponownie EasyAntiCheat

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Aby zlokalizować folder EasyAntiCheat, musisz przejść do folderu, w którym zainstalowana jest gra, która go używa. Jeśli używasz Steam, możesz kliknąć grę prawym przyciskiem myszy i wybrać Zarządzaj > Przeglądaj pliki lokalne.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy EasyAntiCheat_Setup.exe i wybierz Uruchom jako administrator
 • Tutaj wybierz z listy grę, która powoduje awarie komputera i kliknij Napraw usługę
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i uruchom ponownie swój system
 • Jeśli to nie pomogło, możesz zamiast tego użyć przycisku Odinstaluj w tym samym oknie. How to fix EasyAntiCheat.sys BSOD in Windows?

Rozwiązanie 5. Spróbuj naprawić uszkodzone pliki systemowe

Uszkodzone pliki systemowe mogą być przyczyną awarii. Zazwyczaj można je naprawić, uruchamiając polecenia za pomocą podwyższonego Wiersza polecenia.

 • Wpisz cmd w wyszukiwaniu Windows
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy Wiersz polecenia i wybierz Uruchom jako administrator
 • Kiedy pojawi się Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak
 • Użyj następujących poleceń, wciskając Enter po każdym z nich (poczekaj, aż każde z poleceń zostanie poprawnie wykonane):

sfc /scannow

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

 • Uruchom ponownie system. How to fix EasyAntiCheat.sys BSOD in Windows?

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić BSOD EasyAntiCheat.sys w systemie Windows?"