Jak naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie''?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie''?

Cześć. Potrzebuję wskazówek jak naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' na komputerze Mac i urządzeniu z systemem Windows. Otrzymuję go na moim laptopie z systemem Windows, ale moja dziewczyna widzi to samo na swoim Macu. Nie wiem, co robić. Próbowałem ponownie zainstalować program, który wywołuje to na jej urządzeniu, ponieważ myślę, że był to Teams dla komputerów Mac, ale to nie zadziałało. Jakieś pomysły?

Rozwiązany problem

Jak wspomniałeś, błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' pojawia się na obu urządzeniach, a problem jest powiązany w szczególności z programami. Użytkownicy mówią o aplikacji Slack, programie Discord i Microsoft Teams , jako o tych, które są problematyczne i wywołują problemy powodujące wyświetlanie się wyskakującego komunikatu o błędzie.

Ten konkretny błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' pojawia się, kiedy użytkownicy próbują uruchomić jeden z wyżej wspomnianych programów. Okno zawiera dalsze informacje dotyczące błędu, ale zwykli użytkownicy nie potrafią odpowiednio zinterpretować tego komunikatu, więc szczegóły nie są przydatne.

Błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' w Discord lub Microsoft Teams i innych programach może zostać naprawiony za pomocą obejść. Czasami pobranie aplikacji z innego źródła także rozwiązuje problem ze stale powracającym wyskakującym okienkiem.

W zasadzie bez znaczenia jest to, czy wyskakujące okienko z komunikatem ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' pojawiło się jako błąd w Slack, czy podczas uruchamiania innej aplikacji – powód może być ten sam. Konkretne przyczyny, które zgłaszane są częściej niż inne, to uszkodzone ustawienia samego programu, wymagane lub wyłączone uprawienia administratora, stare instalacje.

Jak naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie''

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Najlepszym sposobem na naprawienie błędu ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' byłoby ustalenie w pierwszej kolejności który konkretnie program powoduje wyskakujące okienka. Oczywiście powinniśmy od razu wspomnieć, że malware nie jest odpowiedzialne za żadne z tych problemów. Takie błędy nie są powodowane przez aktualizacje systemów Windows lub Catalina nawet mimo tego, że niektóre błędy w tych aktualizacjach mogą wywoływać nieznane problemy z wydajnością. Możesz sprawdzić, czy nie występują problemy związane z uszkodzeniem danych za pomocą narzędzi do naprawy lub optymalizatorów, takich jak FortectMac Washing Machine X9, by mieć pewność, że możesz dokładniej zbadać problem i rozwiązać go raz na zawsze.

Napraw błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' na komputerze Mac

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Możesz usunąć program, który wywołał ten błąd i zainstalować go ponownie z innego źródła, aby instalacja była poprawna i bezpieczna. App Store to źródło, które powinno dostarczyć bezpieczną aplikację bez powodujących problemy bugów.

Sprawdź kompatybilność, aby naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie'' na komputerze Mac

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Możesz sprawdzić, czy program powinien działać na systemie twojego urządzenia. Programy są dostępne w wersji 64- i 32-bitowej.
 • Kliknij logo Apple.
 • Następnie przejdź do Ten Mac i Raport systemowy.
 • Kliknij Oprogramowanie i znajdź Aplikacje.
 • Sprawdź kolumnę informacyjną programu, by uzyskać potrzebne informacje.

Usuń foldery, aby naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie''

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Usunięcie niektórych folderów, które są powiązane z takimi aplikacjami jak Discord, może zresetować ustawienia i pomóc rozwiązać problem.
 • Zlokalizuj C:\\Users\\YOURUSERNAME\\AppData\\Discord przez Eksploratora Windows.
 • Jeśli nie widzisz folderu AppData, kliknij Widok i zaznacz okienko obok Ukryte elementy.
 • Usuń folder Discord.

Zmień typ uruchamiania, by naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie''

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Otwórz okno Uruchom i wpisz services.msc. Wciśnij OK.
 • Znajdź usługę Quality Windows Audio Video Experience i kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, aby znaleźć Właściwości w menu.
 • Przejdź do zakładki Ogólne.
 • Upewnij się, ze typ uruchamiania jest ustawiony na Automatyczny.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd ''Wystąpił błąd JavaScript w głównym procesie''?"