Jak naprawić błąd "Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied" w systemie Windows?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd "Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied" w systemie Windows?

Cześć wszystkim. Gdy próbuję zainstalować oprogramowanie na moim nowym laptopie, wyświetla mi się powiadomienie „Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied”. Ponieważ nie jestem na tyle doświadczony, by sobie radzić z błędami systemu, nie zrobiłem nic, by go naprawić. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy! Dzięki z góry.

Rozwiązany problem

„Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied” to błąd pojawiający się, gdy osoba próbuje zainstalować oprogramowania bądź wprowadzić modyfikacjee w folderze, do którego nie ma uprawnień. Pierwszy raz błąd ten został zauważony w 2011 roku – użytkownicy systemu Windows 7 wciąż mogą na niego trafić.

Co, którzy nie są w stanie uruchomić plików w folderze tymczasowym zazwyczaj nie mogą zainstalować nowych aplikacji. Problem jest frustrujący – obniża on twoje wrażenia podczas korzystania z komputera. Jeśli natrafiłeś na problem, powinieneś zobaczyć następujące powiadomienie:

Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied.

Niestety, nie można zrobić nic, by kontynuować instalację. Okienko może zostać szybko zamknięte – jeśli użytkownik spróbuje uruchomić instalator kolejny raz, okienko błędu 5 pojawi się ponownie. Choć błąd ten nie jest prosty w rozwiązaniu, kilka sposobów okazało się użytecznych w walce z tym błędem.

How to fix „Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied” on Windows?

Pamiętaj, że możesz nie mieć możliwości do instalowania nowych aplikacji, jeśli Twój komputer jest zainfekowany poważnym cyberzagrożeniem, a nawet potencjalnie niepożądanym programem. Takie złośliwe aplikacje są stworzone do modyfikacji ustawień komputera,, by lepiej ukrywać swoją obecność bądź zapewnić pozostanie w systemie.

Twój komputer może ulec uszkodzeniom, jeśli został zainfekowany programami:

 • Adware;
 • Spyware;
 • Malware;
 • Ransomware;
 • Porywaczami przeglądarek, itd.

Dlatego, jeśli chcesz naprawić błąd „Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied”, powinieneś zdobyć profesjonalnego antywirusa i pozwolić mu na dogłębny skan komputera. Zauważ, że zainwestowanie w oprogramowanie ochronne zwraca się z czasem.

Sposoby rozwiązania problemu “Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied” w systemie Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli natrafiłeś na błąd „Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied”, program Reimage pomoże Ci go naprawić. Jest to optymalizator systemu, który nie tylko naprawi komputer po ataku malware, lecz także zastąpi uszkodzone bądź zaginione wpisy rejestru Windows, które mogą być przyczyną problemu.

W przeciwnym wypadku, możesz próbować naprawić błąd Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied ręcznie. W tym celu, skorzystaj z instrukcji zaprezentowanych poniżej.

Metoda 1. Uruchom jako Administrator

Run as Administrator

Większość ludzi ma problemy z instalacją z powodu tego błędu twierdzi, że zdołała obejść problem uruchamiając plik jako administrator. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, musisz kliknąć na plik, jaki chcesz uruchomić, a następnie wybrać Uruchom jako administrator. Tylko tyle. Jeśli te kroki nie pomogły, spróbuj poniższej, nieco bardziej rozbudowanej metody.

Metoda 2. Sprawdź uprawnienie zabezpieczeń

Może się okazać, że błąd Unable To Execute Files In The Temporary Directory jest wywoływany przez błędne ustawienia zabezpieczeń. By sprawdzić to i naprawić:

 1. Wejdź w folder C:\\Users\\[Username]\\AppData\\Local.
 2. Kliknij drugim przyciskiem na folder Temp i wybierz Właściwości.
  Double-check security rights
 3. Wybierz Zabezpieczenia i kliknij Zaawansowane.
 4. W części Uprawnienia zobaczysz trzy opcje:
  1. ‘SYSTEM‘ z Pełną kontrolą zastosowaną do 'Tego folderu, podfolderów i plików’
  2. ‘Administratorzy‘ z Pełną kontrolą zastosowaną do 'Tego folderu, podfolderów i plików’
  3. ‘Twój użytkownik‘ z Pełną kontrolą zastosowaną do 'Tego folderu, podfolderów i plików’
 5. Wszystkie te uprawnienia są dziedziczone z folderu C:\\Users\\[Username]\\. Dlatego, jeśli opcja Załącz dziedziczone uprawnienia nie jest zaznaczona, kliknij na Zmień uprawnienia.
  Get rid of
 6. Zaznacz ‘Załącz dziecziczone uprawnienia od rodzica’, a następnie kliknij OK.
 7. Wybierz Kontynuuj i usuń odziedziczone uprawnienia.

Metoda 3. Utwórz nowy folder Temp

 1. Przejdź na dysk C: i utwórz nowy folder nazwany Temp.
 2. Następnie, kliknij drugim przyciskiem na Ten komputer (bądź Mój komputer) i wybierz Właściwości.
 3. Znajdź Zaawansowane Ustawienia Systemu po lewej stronie i kliknij na nie.
  How to fix „Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied” on Windows?
 4. Kliknij na zakładkę Zaawansowane i wybierz Zmienne Środowiskowe.
 5. Kliknij podwójnie na TMP.
 6. Zmień wartość z %USERPROFILE%\\AppData\\Local\\Temp na C:\\Temp.
 7. Zamknij okno i spróbuj zainstalować preferowane oprogramowanie.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd "Unable To Execute Files In The Temporary Directory. Setup Aborted. Error 5: Access Is Denied" w systemie Windows?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *