Jak naprawić błąd "Ta wersja WhatsApp wygasła" w systemie Android?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd "Ta wersja WhatsApp wygasła" w systemie Android?

Cześć. Kiedy próbuję otworzyć WhatsApp na moim telefonie z systemem Android, pojawia się komunikat „Ta wersja WhatsApp wygasła”. Wyświetla się również informacja, że należy pobrać aktualizację ze sklepu Google Play, ale kiedy na nią klikam, żadnych aktualizacji nie ma. Jak to naprawić?

Rozwiązany problem

WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości, która pozwala użytkownikom na komunikowanie się z innymi użytkownikami za pomocą wiadomości tekstowych, połączeń głosowych i wideo oraz udostępniania plików multimedialnych. Ma kilka zalet, w tym to, że jest darmowa oraz że posiada szyfrowanie end-to-end oraz jest dostępna na wielu platformach.

Błąd „Ta wersja WhatsApp wygasła” na urządzeniach z systemem Android to problem, który dotyka użytkowników korzystających z WhatsApp w wersji Beta APK v2.23.7.14. Nawet jeśli niektórzy użytkownicy zainstalowali najnowszą wersję ze sklepu Play Store (2.23.7.12), fałszywe powiadomienia się utrzymują, powodując u użytkowników dezorientację i frustrację.

Problem „Ta wersja WhatsApp wygasła” może mieć szereg negatywnych konsekwencji. Może całkowicie uniemożliwić użytkownikom korzystanie z aplikacji, co może być znaczącym problemem dla tych z nich, dla których WhatsApp stanowi główny sposób komunikacji z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami. Użytkownicy, którzy nie mogą uzyskać dostępu do aplikacji, mogą przegapić ważne wiadomości, połączenia lub powiadomienia, co może powodować niedogodności i zakłócać ich codzienne życie.

Po drugie, kiedy użytkownicy próbują zaktualizować aplikację, ale nie mogą znaleźć żadnych aktualizacji w sklepie Google Play, komunikat o błędzie może powodować dezorientację i wywoływać frustrację. Użytkownicy mogą poczuć się bezsilni, nie rozumiejąc, dlaczego nie są w stanie zaktualizować aplikacji lub rozwiązać problemu.

Możliwe rozwiązania tego problemu to np. poczekanie aż nowa aktualizacja WhatsApp naprawi błąd, odinstalowanie wersji Beta i zainstalowanie zwykłej wersji ze sklepu Google Play lub korzystanie z WhatsApp na komputer. Te metody mogą jednak nie zadziałać we wszystkich przypadkach i mogą też nie być praktyczne dla wszystkich użytkowników. W tym przewodniku znajdziesz 3 kroki, które powinny pomóc naprawić błąd „Ta wersja WhatsApp wygasła” w systemie Android.

Jak naprawić błąd „Ta wersja WhatsApp wygasła” w systemie Android?

Rozwiązanie 1. Zainstaluj ponownie WhatsApp

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Odinstaluj WhatsApp:

 • Naciśnij i przeciągnij ikonę WhatsApp na ikonę Odinstaluj i zostaw ją.
 • Potwierdź odinstalowanie.

Zainstaluj WhatsApp:

 • Uruchom Cleaner dostępny na Twoim telefonie komórkowym.
 • Kliknij dwukrotnie ikonę Sklepu Play.
 • Po otwarciu Sklepu Google Play wpisz WhatsApp w pasku wyszukiwania i wybierz tę aplikację na rozwijanej liście wyników.
 • Kliknij Zainstaluj przy komunikatorze WhatsApp.
 • Za chwilę aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana.

Zweryfikuj numer telefonu:

 • Następnie uruchomi się skaner bezpieczeństwa, jeśli na Twoim urządzeniu zainstalowana jest aplikacja Zabezpieczenia. Po jego ukończeniu dotknij Otwórz.
 • Wybierz swój język i dotknij znak strzałki.
 • Dotknij Zgadzam się i kontynuuj.
 • Wprowadź swój numer telefonu i wybierz Dalej.
 • Zweryfikuj numer kontaktowy, wypisując kod, który otrzymasz na swój telefon.

Przyznaj uprawnienia:

 • Po zakończeniu weryfikacji dotknij Kontynuuj, aby przyznać aplikacji dostęp do Kontaktów i multimediów na Twoim urządzeniu.
 • Na następnym ekranie wybierz Zezwalaj.
 • Ponownie dotknij Zezwól.

Przywróć kopię zapasową:

 • Na koniec aplikacja poprosi Cię o przywrócenie kopii zapasowej. Dotknij Przywróć.
 • Błąd „Ta wersja WhatsApp wygasła” zostanie rozwiązany po przywróceniu kopii zapasowej.

Jak naprawić błąd „Ta wersja WhatsApp wygasła” w systemie Android?

Rozwiązanie 2. Zaktualizuj WhatsApp

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli użytkownicy zainstalują aplikację WhatsApp w wersji Beta APK v2.23.7.14 i uruchomią aplikację bez wymuszania zatrzymania, mogą napotkać nowy komunikat o błędzie wskazujący, że ich wersja jest nieaktualna od 28 maja 2023 roku.

 • Pobierz WhatsApp Beta APK v2.23.7.14 ze sklepu Play.
 • Otwórz APK i wybierz opcję Aktualizuj.
 • Idź do Ustawienia > Aplikacje > Wszystkie aplikacje > WhatsApp.
 • Wybierz Wymuś zatrzymanie, a następnie kliknij OK.
 • Uruchom aplikację, a komunikat o błędzie nie powinien się już pojawiać.

Rozwiązanie 3. Zainstaluj pakiet APK zamiast Instalatora

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wejdź na https://www.whatsapp.com/android/.
 • Kliknij Instalator pakietu.
 • Po pobraniu dotknij WhatsApp.apk.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie, aż pakiet zostanie zainstalowany.
 • Następnie przejdź do Ustawienia > Aplikacje > Wszystkie aplikacje > WhatsApp.
 • Dotknij Wymuś zatrzymanie, a następnie OK.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd "Ta wersja WhatsApp wygasła" w systemie Android?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *