Jak naprawić błąd "System nie może odnaleźć określonej ściezki"?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd "System nie może odnaleźć określonej ściezki"?

Niestety, nie jestem w stanie korzystać z uTorrenta. Za każdym razem gdy próbuję pobrać plik Torrent, otrzymuję błąd „System nie może odnaleźć określonej ścieżki”. Próbowałem już uruchomić program ponownie – nie pomaga to jednak. Czy macie jakieś rozwiązania?

Rozwiązany problem

uTorrent to aplikacja korzysta z metadanych na temat folderów i plików rozpowszechnianych w sieci peer-to-peer BitTorrent. osoba może utworzyć plik torrent z metadanymi i trackerem. Jeśli inny użytkownik chce pobrać folder udostępniony w taki sposób, musi najpierw zdobyć plik torrent.

Później, tracker załączony w pliku torrent identyfikuje, od kogo użytkownik powinien pobrać pozostałe komponenty udostępnianego pliku. Podobnie do błędu “System nie może odnaleźć określonego pliku”, użytkownicy mogą natknąć się na błąd „System nie może odnaleźć określonej ścieżki” w systemie Windows 10.

Zazwyczaj błąd „System nie może odnaleźć określonej ścieżki” może pojawić się po wprowadzeniu błędnej ścieżki pobierania. W niektórych wypadkach ścieżka może zawierać losowe kropki bądź błędnie umieszczone inne znaki. Dlatego też użytkownikom zaleca się sprawdzać to bardzo ostrożnie.

How to fix „The system cannot find the path specified?”

W innych wypadkach, błąd „System nie może odnaleźć określonej ścieżki” może być wywoływany przez inne aplikacje wpływające na system udostępniające pliki. Podobnie, powinieneś przeskanować komputer zaufanym optymalizatorem w celu sprawdzenia go pod kątem błędów. Zalecamy skorzystać z Reimage.

Co więcej, jeśli problem pozostał, możesz nauczyć się, jak naprawić błąd „System nie może odnaleźć określonej ścieżki” w systemie Windows 10 poprzez zastosowanie się do poniższych instrukcji. Istnieje wiele sposobów, które mogą okazać się przydatne z problemami związanymi z uTorrentem. Sprawdź każdy z nich – niektóre sposoby mogą być bardziej użyteczne niż inne.

Napraw błąd uTorrent „System nie może odnaleźć określonej ścieżki” w systemie Windows 10

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Najprostszym sposobem na naprawę błędu „System nie może odnaleźć określonej ścieżki” jest restart klienta uTorrent. Możesz w ciągu kilku sekund zamknąć całkowicie aplikacje i ponownie ją uruchomić. Nawet, jeśli rozwiązanie to nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej, może okazać się użytecznej.

Dodatkowo, czasem mogą pojawić się kropki bądź spacje w ścieżce pobierania powodujące błąd uTorrenta „System nie może odnaleźć określonej ścieżki”. Upewnij się, że wyeliminujesz wszystkie niezwiązane znaki, które sprawiają problem procesowi pobierania.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogło naprawić błędu „System nie może znaleźć określonej ścieżki” w Windowsie 10, zapoznaj się z poniższymi instrukcjami. Przeprowadzą Cię one przez zaawansowaną procedurę, która wyeliminuje wszystkie problemy związane z pobieraniem poprzez uTorrenta.

Metoda 1. Sprawdź właściwości folderu doceloweg

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Kliknij drugim przyciskiem myszy na folder docelowy;
Wybierz Właściwości;
How to fix „The system cannot find the path specified?”
Przejdź w zakładkę Ogólne, i znajdź Atrybuty;
Jeśli zaznaczone jest pole Tylko do odczytu, odznacz je i wciśnij Zatwierdź.

Metoda 2. Usuń błędnie pobrany plik torrent

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Kliknij drugim przyciskiem myszy na uszkodzony plik torrent;
Znajdź Usuń i;
Error: The system cannot find the path specified Windows 10
Wyybierz Usuń plik .torrent wraz z danymi.

Metoda 3. Ręcznie zmień lokalizację pobierania

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Kliknij drugim przyciskiem na uszkodzone pobieranie;
Znajdź zakładkę Zaawansowane i wybierz Wybierz lokalizację pobierania;
How to fix „The system cannot find the path specified?”
Rozpocznij pobieranie ponownie.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

snapshot
 snapshot
O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Badacz ds. bezpieczeństwa

Lucia Danes jest edytorem newsów na WyleczPC. Jest zawsze w ruchu, gdyż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd "System nie może odnaleźć określonej ściezki"?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *