Jak naprawić błąd Sklepu Windows o kodzie 0x80131500?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd Sklepu Windows o kodzie 0x80131500?

Witajcie. Wiele aplikacji nie działa na mojej poprzedniej wersji systemu Windows, dlatego zaktualizowałem go. Teraz mam problem ze Sklepem Windows. Jak mogę naprawić błąd 0x80131500 w Sklepie Windows? Nie pozwala on mi na pobieranie aplikacji takich, jakie potrzebuję. Docenię każdą pomoc.

Rozwiązany problem

Błąd o kodzie 0x80131500 pojawiający się w Sklepie Windows jest niestety jednym z wielu błędów, który wpływa na wykorzystanie sklepu i powstrzymuje przed pobieraniem i aktualizacją aplikacji. Użytkownicy trafiają na ten błąd w systemach Windows 8, 8.1 oraz 10.

Ciężko wybrać najlepsze aplikacje, najświeższe nowinki i inne komponenty kompatybilne ze swoim systemem operacyjnym bez Sklepu Windows. Niestety, system Windows 10 często tworzy błędy Sklepu Windows – to jest powodem użytkowników niezadowolonych najnowszymi aktualizacjami.

Tym razem użytkownicy informują obłędzie 0x80131500, co uniemożliwia pobieranie aplikacji przez użytkowników bądź też blokuje Sklep Windows kompletnie. Choć właśnie najnowszy system Windows najczęściej pokazuje ten błąd, inne systemy – Windows 7, 8, 8.1, XP i Vista – także są na niego podatne.

Ponieważ Microsoft jeszcze nie potwierdził błędu i nie przygotował jego łatki, ludzie już pewien czas szukają jakiegoś dobrego rozwiązania. Błąd o kodzie 0x80131500 może być naprawiony – ponieważ jednak pojawia się w różnych wersjach i różnych sytuacjach, pierwszą rzeczą powinno być zbadanie przyczyny błędu. Pomyśl o istnieniu cyberinfekcji lub problemów ze sprzętem i sprawdź nasze metody naprawy błędu Sklepu Windows.

Sposoby Naprawy błędu Sklepu Windows o kodzie 0x80131500

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.

Naszą pierwszą rekomendacją będzie instalacja zaufanego optymalizatora PC typu Reimage, a następnie wykonanie skanu z jego pomocą. Może się okazać, że błąd 0x80131500 jest spowodowany uszkodzonym rejestrem, malware, zaginionymi bibliotekami dll lub innym niedopasowaniem systemowym. Dlatego też optymalizator PC może pomóc w naprawie tego błędu. Jeśli nie jest to przyczyną, skorzystaj z poniższych poradników i spróbuj kilku metod – przynajmniej bądź pewien, że błąd ten nie pojawi się ponownie.

Sposób 1. Oczyść cache Sklepu Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Kliknij na Windows + R, wpisz WSReset.exe w oknie dialogowym i naciśnij Enter.
  Launch the Run wondow
 2. Gdy pojawią się okna Wiersza poleceń oraz Sklepu Windows, oznacza to udane wyczyszczenie cache.
 3. Now you just have to restart your PC, navigate to Windows Store, and try to download/update a preferred app.

Sposób 2. Zresetuj ustawienia regionalne

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Otwórz Ustawienia i wybierz Język i czas.
 2. Następnie, wybierz Region i język i kliknij Dodaj język w zakładce Język.
  Language and country settings
 3. Wybierz Angielski (Stany Zjednoczone)/(Wielka Brytania).
 4. Następnie, kliknij na Opcje i naciśnij przycisk Pobierz.
 5. Gdy to już wykonasz, przejdź do wcześniejszej strony i wybierz Mowa.
 6. W dziale Język mowy, wybierz język (Angielski (Stany Zjednoczone)/(Wielka Brytania)), który wybrałeś wcześniej, i zamknij wszystko.
 7. Na koniec, uruchom komputer ponownie.

Najlepiej jako region ustawić Stany Zjednoczone, Kanadę lub Wielką Brytanię. Jeśli z jakiegoś powodu twój region został zmieniony, upewnij się, by go zresetować.

Sposób 3. Utwórz nowe konto użytkownika

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Przejdź do UstawieniaKontaRodzina i inni użytkownicy.
  User settings on Windows
 2. Przewiń na dół i znajdź opcję Inni użytkownicy.
 3. Kliknij na dodaj kogoś innego do komputera.
 4. Wybierz opcję Nie posiadam informacji tej osoby, a następnie Dodaj użytkownika bez konta Microsoft.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja RestoroMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Restoro - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware RestoroBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Julie Splinters - Specjalista ds. optymalizacji komputerów.

Jeśli chodzi o optymalizację komputerów, Julie Splinters jest w tym ekspertem. Nie ważne, czy chodzi o powolny smartfon, system Windows, Mac czy Linux - znajdzie ona rozwiązanie w parę minut.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd Sklepu Windows o kodzie 0x80131500?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *