Jak naprawić błąd Sklepu Windows o kodzie 0x80073cf9?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd Sklepu Windows o kodzie 0x80073cf9?

Otrzymuję błąd o kodzie 0x80073CF9 przy próbach instalacji aplikacji na Sklepie Windows. Nie każda aplikacja nie daje rady się pobrać z powodu błędu. Jest to powodem, dla którego nie potrafię sobie wyobrazić, czemu się to dzieje i jak to naprawić.

Event Viewer nie pomaga. Próbowałem instalować Fears of War, Carcassonne, Candy Crush i kilka innych aplikacji, więc Event Viewer po prostu wskazuje fakt, o którym już od dawna wiem, na przykład: “Błąd Instalacji: System Windows nie może zainstalować następującej aplikacji z błędem 0x80070490: Gears of War.”

Rozwiązany problem

Windows Store to wiodące źródło pobierania aplikacji ina system Windows. Podczas, gdy pierwotnie sklep był nakierowany na dystrybucję aplikacji Uniwersalnej Platformy Windows, teraz zawiera ponad 669000 aplikacji na Windows NT, Phone oraz aplikacji uniwersalnych. Ludzie mogą znaleźć zarówno darmowe, jak i płatne aplikacje, w cenach od 1 do 1000 dolarów.

How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?

Od 2015 roku, Sklep Windows obniżył prowizję, wynoszącą obecnie 20%. W konsekwencji, coraz więcej twórców aplikacji dołącza do społeczności Sklepu Windows.

Ponieważ zewnętrzne źródła są często podejrzewane o rozpowszechnianie malware i oszustw, ludzie lubią polecać na źródłach takich, jak Sklep Windows ponieważ korzystają one z filtrów i współpracują z zaufanymi producentami. Niestety, błędy Sklepu Windows są bardzo pospolite. Jest to powodem czasowej niedostępności aplikacji.

Jednym z obecnych błędów Sklepu Windows jest 0x80073cf9. Zwykle pojawia się on, gdy ludzie próbują pobierać aktualizacje Windows, lecz może sie on też pojawić przy pobieraniu losowych aplikacji.

Wiele różnych powodów tego błędu było tematem dyskusji na różnych forach online – przykładowo, cache Sklepu, błędy rejestru, infekcje wyrusowe i podobne problemy. Z tego powodu przedstawiamy sposoby na naprawę błędu 0x80073cf9, uznane przez użytkowników Windowsa 10 za użyteczne.

How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?

Sposób 1. Reinstalacja Sklepu Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Wiele osób poinformowało, że reinstalacja aplikacji Sklepu Windows pomogła im obejść błąd 0x80073cf9. Jeśli chcesz spróbować z tej opcji, możesz potrzebować aplikacji 10AppsManager. Po usunięciu aplikacji, zainstaluj ją ponownie z pomocą PowerShella, co może być zrobione w następujący sposób:

 • Naciśnij Windows + R, wpisz PowerShell i wciśnij Enter.
 • Kliknij drugim przyciskiem na wyniki i wybierz opcję Uruchom jako Administrator.
  How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?
 • Wpisz Get-AppxPackage *windowsstore* w oknie dialogowym i poczekaj na wykonanie komendy

Sposób 2. Skan systemu antywirusem

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli poprzedni sposób nie da rady naprawić błędu Sklepu Windows 0x80073cf9, spróbuj poszukać w komputerze malware. Zauważ, że infekcje PC mogą blokować dostęp do różnych stron pozwalających na pobieranie plików, w tym Sklepu. Z tego powodu ludzie mogą nie być w stanie pobrać narzędzi anty-malware.

Zalecamy więc instalację Reimage i wykonanie skanu tym programem. Narzędzie to poszuka malware, a także naprawi błędy rejestru, uszkodzone pliki systemowe i inne obecne problemy Windowsa 10.

Sposób 3. Czyszczenie cache Sklepu Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wciśnij Windows + R, wpisz WSReset.exe w oknie Uruchamiania i wciśnij Enter.
 • Następnie powinny się pojawić okna Wiersza Poleceń oraz Sklepu Windows. Oznaczać to będzie, że cache Sklepu zostało wyczyszczone.
  How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?

Sposób 4. Zrestartuj usługi Windows Update

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli próbujesz pobierać aktualizacje Windowsa poprzez Sklep, lecz każda próba prowadzi do Błędu 0x80073cf9, możesz także spróbować uruchomić ponownie funkcję Windows Update w systemie:

 • Wciśnij Windows + R i naciśnij Enter.
 • Wpisz services.msc w oknie Uruchamiania i potwierdź przyciskiem Enter.
 • Kliknij drugim przyciskiem na Windows Update.
 • Komenda ta wymusi start Windows Update, jesli usługa przestała działać z jakiegoś powodu.
 • Następnie uruchom komputer ponownie.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

snapshot
 snapshot
O autorze
Alice Woods
Alice Woods - Dzieli się wiedzą o ochronie komputerów

Alice Woods jest ekspertem specjalizującym się w analizie i badaniu cyberzagrożeń. Jej zadaniem na WyleczPC jest szerzenie wiedzy i niesienie wsparcia użytkownikom potrzebującym ochrony ich komputerów przed złośliwymi aplikacjami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd Sklepu Windows o kodzie 0x80073cf9?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *