Jak naprawić błąd Reference by Pointer niebieskiego ekranu śmierci w systemie Windows 10?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd Reference by Pointer niebieskiego ekranu śmierci w systemie Windows 10?

Cześć, wyświetla mi się błąd REFERENCE_BY_POINTER, będący BSOD. Nie wiem jak to naprawić i nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Ten błąd zdarzył się już kilka razy i pojawia się znikąd. Czy możecie pomóc mi rozwiązać ten problem?

Rozwiązany problem

Błąd Reference by Pointer w systemie Windows 10 to błąd, który może również pojawiać się jako błąd REFERENCE_BY_POINTER lub 0x00000018. To konkretny problem, który wskazuje liczbę odwołań obiektu, która jest nieprawidłowa dla określonego stanu obiektu. Ten BSOD jest powodowany głównie przez problem ze sterownikiem lub oprogramowaniem.

Jest możliwe, że problemy sprzętowe prowadzą do tego konkretnego problemu, gdy dany element jest uszkodzony i nie działa prawidłowo. Błąd może pojawić się w formie niebieskiego ekranu z konkretnym kodem lub pełnym komunikatem. W większości przypadków system można zrestartować, a błąd zostanie naprawiony ręcznie. Jednak użytkownicy zgłaszają zwykle, że z powodu tego błędu dostępny jest tylko Tryb awaryjny.

Osoby, które napotykają problem Reference by Pointer BSOD w systemie Windows są sfrustrowane z powodu awarii systemu. W większości przypadków ten błąd powoduje awarię systemu i dzieje się to w systemie Windows 10 oraz w innych, starszych wersjach systemu operacyjnego. Nie jest to problem spotykany wyłącznie w Windows 10, ale może być wywołany przez wadliwą aktualizację .

Ten błąd sprawia, że zbyt ciężko jest obsługiwać system operacyjny, więc im szybciej naprawisz problem, tym lepiej. Z czasem komputer może przestać w ogóle ładować się prawidłowo. Rozwiązania dla tego problemu mogą obejmować aktualizację starych sterowników i przygotowanie określonych starych plików w systemie. Uruchom więc FortectMac Washing Machine X9, by szybko naprawić błąd BSOD Reference by Pointer w systemie Windows 10. Możesz sprawdzić konkretne uszkodzone lub dotknięte problemem elementy i rozwiązać ten problem samodzielnie.

Metoda 1. Zaktualizuj sterowniki graficzne

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wciśnij klawisz Windows + R, by otworzyć okno dialogowe Uruchamianie.

 • Wpisz devmgmt.msc w pole tekstowe i wciśnij Enter, by otworzyć Menedżera urządzeń.

 • Znajdź Karty graficzne i rozwiń listę.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na sterownik.

 • Kliknij Aktualizuj sterownik.

 • Kliknij Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika, by wymusić wyszukiwanie zaktualizowanej wersji sterownika.


Metoda 2. Usuń problematyczne oprogramowanie

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wciśnij klawisz Windows + R i wpisz msconfig.

 • Wciśnij Enter lub kliknij OK, by uruchomić.

 • Kiedy otworzy się okno Konfiguracja systemu, wybierz Uruchamianie selektywne i odznacz Załaduj elementy startowe.

 • Idź do karty Usługi i zaznacz okienko Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft.

 • Teraz kliknij przycisk Wyłącz wszystkie.

 • Przejdź do karty Uruchamianie i kliknij Otwórz Menedżera zadań.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na każdy element na liście i wybierz z menu Wyłącz.

 • Po wyłączeniu wszystkich elementów startowych wróć do okna Konfiguracja systemu i kliknij Zastosuj oraz OK.

 • Sprawdź czy komputer działa poprawnie po ponownym uruchomieniu.

Metoda 3. Uruchom Kontroler plików systemowych

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wpisz CMD w wyszukiwarce.

 • Wybierz Wiersz polecenia z uprawnieniami administratora.

 • Kiedy otworzy się czarny ekran, wpisz sfc /scannow i wciśnij ENTER.

 • SFC rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu problemów.

 • Postępuj zgodnie z poleceniami, by ukończyć proces.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd Reference by Pointer niebieskiego ekranu śmierci w systemie Windows 10?"