Jak naprawić błąd OpenGL Error 1281?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd OpenGL Error 1281?

Cześć. Za każdym razem, gdy otwieram Minecrafta, pojawia się błąd OpenGL Error 1281. Ciągle wyskakuje w czacie i nie wiem co robić, ani jak się go pozbyć. Nie wiem co w ogóle robi Minecraft OpenGL. Czy jest jakiś konkretny problem, który powinien zostać naprawiony w grze? A może to ja robię coś nie tak?

Rozwiązany problem

Błąd OpenGL Error 1281 jest powszechny, a użytkownicy na różnych platformach i różnych forach online kwestionują problem i sam proces. OpenGL to ustawienie wewnątrz gry, dzięki któremu gra jest szybsza i które próbuje sprawić, by działała płynniej na komputerze. Działając w grze Minecraft, proces powinien zmniejszyć obciążenie podczas renderowania bezpośrednio w systemie operacyjnym.

Błąd Minecrafta, OpenGL Error 1281, jest wyzwalany przez opcję, która powinna gwarantować, że gra renderuje GPU tylko wtedy, kiedy zastosowany jest bezpośredni widok gracza. To dlatego błąd frustruje użytkowników, którzy napotkali wyskakujące okienko. Istnieją inne kody, które mogą pojawić się wraz z błędem OpenGL i wszystkie z nich można naprawić.

Błąd OpenGL Error 1281 (nieprawidłowa wartość) pojawia się w Minecrafcie i ludzie nie wiedzą co się dzieje, ani od czego zacząć. Sama opcja jest włączona domyślnie, by gracze mogli mieć zwiększoną wydajność. Głównym powodem, dla którego pojawia się błąd, są działające zmienne lub moduły innych firm.

Te problemy z niezgodnością lub zbieżnością mogą zostać naprawione, więc nie panikuj myśląc, że twoja gra została zainfekowana, bo na ekranie wyświetla się błąd Minecrafta OpenGL Error 1281. Powodem wyskakującego błędu nie jest nic tak niebezpiecznego jak malware.

Błąd OpenGL Error 1281 może być powiązany z modułami cieniującymi – ustawieniami, które są importowane głównie przez użytkownika w zmodowanym Minecrafcie. Błąd wywołują uszkodzone lub błędne ustawienia. Wyzwalać błąd mogą też problemy z synchronizacją, aktualizacje i stare pliki. Nie zapominaj o wykorzystaniu skryptów Java w aplikacji gry. Jeśli te wymagania Javy zostaną instalowane automatycznie, możliwe, że zostaną pominięte pliki i pokaże się błąd 1281.

Jak naprawić błąd OpenGL Error 1281

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Błąd Minecrafta OpenGL Error 1281 jest błędem, z którym użytkownicy spotykają się często. Często pojawia się, gdy ludzie grają we w pełni zmodowanego Minecrafta. To dlatego jest szansa na to, że moduły modów mogą kolidować z twoją aplikacją gry. Zanim zaczniesz wyszukiwać sposoby na naprawienie błędu OpenGL Error 1281 powinieneś upewnić się, że problem i dodatkowe zakłócenia nie są wywoływane przez pliki ani problemy z systemem. W tym celu uruchom FortectMac Washing Machine X9. Następnie upewnij się, że jesteś zalogowany na komputerze jako administrator i masz aktywne otwarte połączenie internetowe. Teraz możesz przejrzeć rozwiązania poniżej.

Usuń wszystkie moduły cieniujące

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Te dodatki do gry Minecraft pozwalają graczom na ustawianie terenu i innych ustawień. Są to mini-mody, które mogą zmienić niektóre opcje, shadery korzystają z zasobów aplikacji, więc mogą wchodzić w konflikt z innymi modułami modów. Możesz spróbować je wyłączyć lub wyciąć i wkleić do innej lokalizacji, jeśli myślisz, że będziesz chciał ponownie z nich skorzystać.

Zaktualizuj sterowniki, by naprawić błąd OpenGL Error 1281

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli nie masz czasu lub cierpliwości, to możesz zrobić to automatycznie za pomocą aplikacji innych firm, ale ryzykujesz wtedy, że zamiast odpowiedniego narzędzia do aktualizacji sterowników natkniesz się na narzędzie nieuczciwe bądź na potencjalnie niechciany program.

Ręczna aktualizacja sterowników wymaga przejścia na stronę internetową producenta twojej karty graficznej i znalezienie najnowszego prawidłowego sterownika dla urządzenia. Pobierz i zainstaluj sterownik na komputerze. Zwracaj uwagę na szczegóły.

Wyłącz opcję Pokazuj błędy GL

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wejdź w Minecrafta i otwórz Opcje.

 • Znajdź Ustawienia wideo, a następnie przejdź do Inne.
  Showing GL errors option

 • Kliknij Pokazuj błędy GL i WYŁĄCZ tę opcję.

 • Zapisz ustawienia przez ponowne uruchomienie gry.

Zaktualizuj OptiFine, by naprawić błąd OpenGL Error 1281

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

OptiFine to jedna z aplikacji innych firm, która może wywoływać problemy i błąd OpenGL Error 1281. Aby zaktualizować program:

 • Idź do Centrum pobierania OptiFine.

 • Znajdź najnowszą wersję i pobierz ją.
  Third-party application update

 • Podążaj za instrukcjami na ekranie i zakończ instalację.

 • Uruchom ponownie komputer, by zagwarantować zmiany.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd OpenGL Error 1281?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *