Jak naprawić błąd o kodzie 0xc000007b w Windows 10?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd o kodzie 0xc000007b w Windows 10?

Cześć. Czy moglibyście pomóc mi naprawić błąd 0XC000007b? Komunikat wciąż wyskakuje, gdy próbuję uruchomić grę lub aplikację. Często pokazuje pełną wiadomość ''Aplikacja nie została właściwie uruchomiona'' lub po prostu kod błędu. Używam systemu Windows 10 V1709. Z góry dzięki!

Rozwiązany problem

Błąd o kodzie 0xc000007b jest powszechnym problemem systemu Windows, który pojawił się wraz z wydaniem aktualizacji rocznicowej Windows 10 . Zazwyczaj pojawia się on zaraz po zainstalowaniu aktualizacji lub aktualizacji funkcji i uniemożliwia ludziom uruchamianie określonych aplikacji.

Lista aplikacji dotkniętych błędem 0xc000007b zazwyczaj się różni. Dlatego może on blokować dostęp do Skype'a, Messenger'a, pakietu Microsoft Office, niektórych gier lub innych aplikacji, z których ludzie byli przyzwyczajeni wcześniej korzystać. Błąd zazwyczaj oznaczony jest powiadomieniem ''Aplikacja nie została właściwie uruchomiona''. Niemniej jednak takie wyjaśnienie nie jest wystarczające dla zwykłych użytkowników komputerów, aby mogli podejść do problemu z właściwej perspektywy.

Wielu osobom udało się naprawić błąd 0xc000007b poprzez ponowną instalację aplikacji, która zgłaszała błąd. To dobry pomysł, jeśli błąd dotyka wyłącznie jednej lub kilku aplikacji, których usunięcie nie spowoduje utraty danych lub innych niedogodności.

Jednak problem dotyka zwykle całego pakietu aplikacji. To dlatego, że błąd o kodzie 0xc000007b często pojawia się z powodu brakującego lub uszkodzonego .NET Framework 3.5 lub Pakietów Visual C++ Redistributable .

Metody naprawy błędu o kodzie 0xc000007b

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Ten błąd zazwyczaj pojawia się, kiedy 32-bitowa wersja Windowsa miesza się z 64-bitowym systemem operacyjnym lub aplikacjami. Czasami zrestartowanie Windowsa może pomóc naprawić ten problem, więc możesz wypróbować to jako pierwszy krok. Aktualizacja systemu operacyjnego także może naprawić problem, ponieważ różne wersje Windowsa miały różne bugi .

Jednak przed jakimikolwiek rozwiązaniami manualnymi dla komunikatu błędu o kodzie 0xc000007b, należy przeskanować urządzenie narzędziem do naprawy komputera, takim jak Fortect. Ten program wskazuje problemy, które wymagają naprawy i może je rozwiązać. To konkretne narzędzie może przywrócić pliki Windows, a nawet wyeliminować potencjalnie niechciane programy.

Rozwiązanie 1. Zainstaluj Windows Updates i napraw błąd o kodzie 0xc000007b

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Windows Updates ''łata'' wiele problemów i błąd 0cx000007b może być jednym z nich. To rozwiązanie dotyczy szczególnie tych, którzy wyłączyli automatyczną usługę Windows Updates i przez długi czas nie instalowali nowych aktualizacji.

 1. Wciśnij kombinację klawiszy Windows + I i wybierz Aktualizacja i zabezpieczenia.

 2. Teraz kliknij przycisk Sprawdź aktualizacje.

 3. System powinien automatycznie wykryć i zainstalować wszystkie brakujące aktualizacje Windows Update.

 4. Aby zakończyć instalację, uruchom ponownie system i sprawdź czy problem nadal występuje.

Rozwiązanie 2. Uruchom dotkniętą problemem aplikację przy użyciu uprawnień administratorskich

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Jeśli z powodu buga 0xc000007b nie możesz uruchomić tylko jednej aplikacji, powinieneś spróbować włączyć ją przy użyciu uprawnień administratora. W tym celu kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji i wybierz Uruchom jako administrator. Jeżeli otrzymałeś powiadomienie ''Aplikacja nie została właściwie uruchomiona'' z kodem błędu 0cx000007b, spróbuj zresetować aplikację.

Rozwiązanie 3. Zresetuj aplikację i w ten sposób napraw błąd o kodzie 0xc000007b

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Jeśli program, którego nie możesz otworzyć, jest jedną z domyślnych aplikacji Microsoftu, powinieneś spróbować go zresetować:

 1. Wciśnij kombinację klawiszy Windows + I i wybierz Aplikacje.

 2. Znajdź aplikację dotkniętą problemem i kliknij na nią.

 3. Kliknij na link Opcje zaawansowane.

 4. Kliknij przycisk Resetuj i ponownie Resetuj, by potwierdzić polecenie.

Rozwiązanie 4. Zainstaluj ponownie aplikację

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Jeśli poprzednie metody nie zadziałały, konieczne może być ponowne zainstalowanie problematycznej aplikacji. Możesz to zrobić wykonując następujące kroki:

 1. Wciśnij kombinację klawiszy Windows + I i wybierz Aplikacje.

 2. Znajdź problematyczną aplikację i kliknij na nią.

 3. Wciśnij przycisk Odinstaluj i ponownie Odinstaluj, by potwierdzić polecenie.

 4. Na koniec uruchom ponownie swój komputer i zainstaluj aplikację z oficjalnej strony internetowej.

Rozwiązanie 5. Zainstaluj ponownie Microsoft Visual C++ Redistributable

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Jeśli żadna z poprzednich metod nie zadziałała lub jeśli problem dotknął wielu aplikacji zainstalowanych na twoim komputerze, spróbuj ponownie zainstalować Microsoft Visual C++ Redistributable:

 1. Kliknij prawą myszą na przycisk Windows i wybierz Panel sterowania.

 2. Otwórz sekcję Programy i funkcje i usuń wszystkie pozycje Microsoft Visual C++ Redistributable.

 3. Następnie przejdź na oficjalną stronę internetową Microsoftu i zainstaluj Pakiet Visual C++ Redistributable manualnie.

Rozwiązanie 6. Zainstaluj ponownie Microsoft .NET Framework 3.5, by zakończyć alerty o błędzie 0xc000007b

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Przed ponowną instalacją Microsoft .NET Framework 3.5 spróbuj uruchomić skan przy pomocy Fortect lub innego podobnego profesjonalnego narzędzia do optymalizacji. Może to naprawić problemy związane z Microsoft .NET Framework 3.5, co być może pozwoli ci uniknąć ręcznej ingerencji w pakiet. Jeśli skan nie pomógł, powinieneś wykonać te działania:

 1. Otwórz Panel sterowania i wybierz Programy i funkcje.

 2. Kliknij na pozycje Microsoft .NET i wybierz Odinstaluj/Zmień.

 3. Podążaj za instrukcjami na ekranie, by całkowicie odinstalować te elementy.

 4. Na koniec przejdź do strony pobierania Microsoft .NET Framework i manualnie zainstaluj Framework ponownie.

Rozwiązanie 7. Uruchom skan CHKDSK, by sprawdzić dysk twardy

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.
 1. Uruchom Wiersz polecenia jako administrator.

 2. Wpisz chkdsk /f /r i wciśnij Enter. .

 3. Potwierdź skan przy następnym uruchomieniu i Uruchom ponownie komputer.

 4. CHKDSK automatycznie przeskanuje komputer i naprawi możliwe problemy.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Fortect

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Profesjonalny informatyk

Linas Kiguolis to kwalifikowany ekspert informatyczny, który uwielbia dzielić się swoją niebywałą wiedzą na temat problemów w Windowsie i Macu. Rozeznanie Linasa często pomaga innym członkom zespołu znaleźć szybkie rozwiązania dla użytkowników strony WyleczPC.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd o kodzie 0xc000007b w Windows 10?"