Jak naprawić "Błąd NSPOSIXErrorDomain" w przeglądarce Safari?

Pytanie

Problem: Jak naprawić "Błąd NSPOSIXErrorDomain" w przeglądarce Safari?

Cześć, kiedy próbuję wejść na stronę internetową na moim serwerze z Safari 11, pojawia się komunikat „Operacja nie może być zakończona”, a następnie błąd protokołu NSPOSIXErrorDomain:100. Moje pozostałe przeglądarki działają świetnie, ale na Safari strona się nie ładuje. Jak mogę naprawić ten błąd?

Rozwiązany problem

Błąd NSPOSIXErrorDomain jest powszechnym komunikatem o błędzie protokołu, który pojawia się w przeglądarce Safari. Informacja o tym błędzie może być szczególnie frustrująca podczas przeglądania sieci, ponieważ uniemożliwia dotarcie do interesujących cię domen. Na szczęście, istnieje kilka powodów, dla których możesz napotykać ten błąd, ale też kilka sposobów, by go naprawić.

Jak już wspomnieliśmy, błąd NSPOSIXErrorDomain pojawia się w przeglądarce Safari na urządzeniach MacOS . W większości przypadków ten komunikat wyświetlany jest tylko w Safari, podczas gdy inne przeglądarki działają perfekcyjnie. Wielu użytkowników zgłasza, że ten problem występuje po aktualizacji systemu lub że dostęp do Internetu zostaje ograniczony na wszystkich przeglądarkach jednocześnie.

Kiedy następuje ten błąd, na ekranie zobaczyć możesz ten lub podobny komunikat:

Safari nie może otworzyć strony Safari nie może otworzyć strony. Błąd to: „Operacja nie może być zakończona. Błąd protokołu” (NSPOSIXErrorDomain:100)

Błąd NSPOSIXErrorDomain może wystąpić za każdym razem, gdy próbujesz wejść do Internetu na swojej przeglądarce, ale istnieje tego kilka różnych przyczyn. Głównym problemem jest prawdopodobnie problem z połączeniem, ale może istnieć inny powód dla którego ten błąd wyświetla się na twoim ekranie.

Istnieje również możliwość, że jeden z pakietów oprogramowania na twoim urządzeniu blokuje dostęp do Internetu lub uniemożliwia wybranym aplikacjom dostęp do sieci. Błąd może być także powiązany z zaporą sieciową (ang. firewall) zewnętrznej firmy lub aplikacją bezpieczeństwa dla Internetu na twoim urządzeniu. Ten błąd może powodować także jedna z aplikacji Intego na Maca (np. Net Nanny lub VirusBarrier).

Sposoby na pozbycie się błędu NSPOSIXErrorDomain

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Kod błędu NSPOSIXErrorDomain może dotyczyć jednej z twoich przeglądarek, kilku z nich lub może nawet ogólnie uniemożliwić połączenie z Internetem. By rozwiązać konkretny problem i móc prawidłowo korzystać z aplikacji, sprawdź swój firewall lub aplikacje bezpieczeństwa. Pamiętaj, że malware także może być powiązane z tym problemem, więc zalecany jest również pełny skan za pomocą Reimage. Jeżeli skan nie przyniesie żadnych cennych informacji, skorzystaj z poniższych metod. Możliwe, że będziesz musiał wypróbować je wszystkie lub przynajmniej kilka z nich, by pozbyć się błędu NSPOSIXErrorDomain całkowicie.

Metoda 1: Usuń aplikacje bezpieczeństwa i firewall zewnętrznej firmy

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Różne aplikacje zewnętrznych firm mogą blokować wybranym aplikacjom dostęp do Internetu. Należy usunąć programy zabezpieczające komputer i inne produkty, by upewnić się, że ten błąd nie występuje ponownie. Powinieneś jednak znaleźć alternatywne oprogramowanie zabezpieczające, by zachować bezpieczeństwo w Internecie .

How to fix „Error NSPOSIXErrorDomain” on Safari browser?

Odinstaluj firewalle, programy antywirusowe i inne programy zabezpieczające Internet pochodzące od zewnętrznych firm.

 1. Otwórz Finder i przejdź do Aplikacje, wybierz konkretny program, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i zaznacz Przenieś do kosza

 2. Następnie opróżnij Kosz

 3. Użyj aplikacji odinstalowujących zalecanych przez twórców aplikacji i całkowicie usuń z systemu program wraz z powiązanymi plikami.

Po odinstalowaniu uruchom ponownie swój komputer przechodząc do logo Apple w górnym pasku menu i wybierając Uruchom ponownie. Następnie spróbuj uruchomić przeglądarkę i odwiedź ponownie stronę, z którą miałeś wcześniej problemy. Czasami zamiana oprogramowania zabezpieczającego na alternatywną aplikację jest wystarczająca, by móc zapomnieć o ponownym wyświetlaniu się błędu NSPOSIXErrorDomain.

Metoda 2: Odinstaluj aplikacje Intego z komputera Mac

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Określone aplikacje opracowane dla komputerów Mac, znane jako Intego, także mogą powodować problemy związane z kodem błędu NSPOSIXErrorDomain. W większości przypadków błąd pojawia się po aktualizacji systemu. Błąd może wystąpić jeżeli używasz aplikacji Intego związanych z kontrolą rodzicielską lub bezpieczeństwem internetowym. Net Nanny czy Virus Barrier to najbardziej powszechne aplikacje związane z tym błędem.

Aby naprawić problemy, musisz usunąć te aplikacje. Jeśli napotkałeś błąd NSPOSIXErrorDomain, a na urządzeniu masz zainstalowane aplikacje Intego, odinstaluj istniejące programy i powiązane pliki z MacOS.

How to fix „Error NSPOSIXErrorDomain” on Safari browser?

 1. Uruchom Finder.

 2. Kliknij Idź w pasku menu na górze ekranu.

 3. Kliknij Idź do folderu i wpisz ścieżki wymienione poniżej.

 4. Sprawdź każdy folder pod kątem plików powiązanych z Intego.

Wyszukaj następujące ścieżki:

 • /Library/Extensions

 • /Library/LaunchDaemons

 • /System/Library/Extensions

 • /System/Library/LaunchDaemons

Metoda 3: Zmień bezpośrednie ustawienia Safari

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli w twoim przypadku problem NSPOSIXErrorDomain dotyczy tylko jednej, wybranej domeny, ta metoda może być dla ciebie najbardziej pomocna:

 1. Przejdź do przeglądarki Safari i Preferencji.

 2. Wybierz Prywatność i Szczegóły/Więcej danych.

 3. Znajdź odpowiednią domenę i wyczyść pliki cookies klikając Usuń.

How to fix „Error NSPOSIXErrorDomain” on Safari browser?

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Profesjonalny informatyk

Linas Kiguolis to kwalifikowany ekspert informatyczny, który uwielbia dzielić się swoją niebywałą wiedzą na temat problemów w Windowsie i Macu. Rozeznanie Linasa często pomaga innym członkom zespołu znaleźć szybkie rozwiązania dla użytkowników strony WyleczPC.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić "Błąd NSPOSIXErrorDomain" w przeglądarce Safari?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *