Jak naprawić błąd NET::ERR_CERT_DATE_INVALID na Chrome?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd NET::ERR_CERT_DATE_INVALID na Chrome?

Dzisiaj Google Chrome zaczęło wyświetlać mi wiadomość błędu “Twoje połączenie nie jest prywatne” ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID. Co dziwne, wiadomość ta pokazuje się, gdy próbuję wejść na takie strony, jak google.com, youtube.com, Facebook.com i inne. Błąd ten pojawia się losowo – co dziwne, wciąż mam dostęp do „zablokowanych” stron. Czy to problem?

Rozwiązany problem

NET::ERR_CERT_DATE_INVALID to błąd systemowy znany także jako „Twoje Połączenie nie jest prywatne”. Zazwyczaj, ludzie trafiają na niego na Google Chrome próbując wejść na określone strony nawet, jeśli są one zaufane. Przez to, ludzie nie mogą cieszyć się z przeglądania sieci i odwiedzać ich ulubionych witryn.

Błąd Net::ERR_CERT_DATE_INVALID oznacza że połączenie internetowe urządzenia samo uniemożliwia przeglądarce załadowanie strony na podstawie informacji, że strona nie jest bezpieczna oraz, że wejście na nią stanowi zagrożenie dla prywatności użytkownika. Dlatego też, użytkownicy nie mogą wejść na takie witryny jak YouTube, Google, Amazon, Facebook, itd.

Użytkownicy, którym pojawia się wiadomość błędu „Twoje Połączenie nie jest prywatne” zwykle próbują zamknąć okno/kartę i otworzyć przeglądrkę ponownie. Czasem może zaś pomóc prosty trik. Jeśli jednak błąd NET::ERR_CERT_DATE_INVALID jest powodowany przez potencjalnie niepożądaną aplikację, a nawet cyberzagrożenie typu malware, sposoby te będą nieefektywne.

Niestety, po uszkodzeniu systemu przez złośliwy program, osoba musi natychmiast skontaktować się z informatykiem. Choć sugerujemy na początek wykonanie pełnego skanu systemu zufanym programem do usuwania malware, który także może pomóc pozbyć się błędu „Twoje Połączenie nie jest prywatne”.

Poniżej znajdziesz poradnik wyjaśniający, jak naprawić błąd NET::ERR_CERT_DATE_INVALID na przeglądarce Chrome i zablokować wiadomość „Your Connection is Not Private”. Prosimy o spróbowanie wszystkich sposobów – nie ma gwarancji, że tylko jeden jest w stanie Tobie pomóc.

Sposoby na naprawę błędu NET::ERR_CERT_DATE_INVALID oraz pozbycie się wiadomości „Twoje Połączenie nie jest prywatne” na Chrome'ie

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.

Niestety, przyczyna tego problemu nie została jeszcze zidentyfikowana – obeznani z komputerami entuzjaści mają jednak kilka porad, które często naprawiają błąd „Twoje Połączenie nie jest prywatne” na Chrome'ie. Na początku powinieneś spróbować następujących opcji:

 1. Jeśli jesteś połączony z hotspotem WiFi bądź korzystasz z innej sieci publicznej, twoje połączenie może rzeczywiście nie być prywatne. Dlatego, jeśli błąd net::ERR_CERT_DATE_INVALID pojawił się podczas przeglądania sieci publicznej, zalecamy przestać i rozłączyć się z obecnej sieci.
 2. Przeskanuj system profesjonalnym programem anty-malware. Zalecamy skorzystać z Reimage. Może się okazać, że złośliwa aplikacja bądź wirus zaatakował twoją przeglądarkę.
 3. Wyłącz podejrzane zewnętrzne rozszerzenia na zaatakowanej przeglądarce.
 4. Zreinstaluj Chrome'a lub inną zaatakowaną przeglądarkę.
 5. Sprawdź ustawienia daty i czasu. Błędne ustawienia daty i czacu często powodują ten problem – napraw je, jeśli konieczne.

Jeśli te proste kroki nie pomogły naprawić błędu net::ERR_CERT_DATE_INVALID, skorzystaj z następujących sposobów:

Metoda 1. Wyczyść cache przeglądarki w Chrome'ie

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Otwórz Chrome i kliknij na ikonę Menu.
  Clear browsing data to fix ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID issue
 2. Otwórz Historię i wybierz Wyczyść dane przeglądania.
 3. Upewnij się, że wyczyścisz historię przeglądania i cache.
  Get rid of ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID error on Chrome
 4. Poczekaj na wykonanie czyszczenia i otwórz przeglądarkę ponownie.

Metoda 2. Tymczasowo wyłącz Zaporę systemu Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Wciśnij przycisk Windows i wpisz Windows Firewall.
  Disable Windows Firewall to fix ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
 2. Kliknij na pierwszą opcję i otwórz sekcję Włącz lub Wyłącz Zaporę systemu Windows.
 3. Wybierz opcję Wyłącz Zaporę systemu Windows i sprawdź, czy błąd dalej istnieje.

Metoda 3. Zmień obecne serwery DNS na serwery DNS Google

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Kliknij drugim przyciskiem myszy na przycisk Windows i wybierz Panel Sterowania.
 2. Otwórz Centrum Sieci i Udostępniania.
 3. Kliknij drugim przyciskiem na swoją kartę sieciową i wybierz Właściwości.
 4. Wybierz Protokół Internetowy TCP/IPv4 i otwórz Właściwości.
  Stop ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID error by changing DNS settings
 5. Zaznacz opcję Użyj nstępujących dresów serwerów DNS: i wpisz następujące adresy:
  8.8.8.8
  8.8.4.4
 6. Potwierdź zmiany.
 7. Uruchom komputer ponownie.

Metoda 4. Zmodyfikuj ustawienia sieci i udostępniania

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Restoro Mac Washing Machine X9.
 1. Wejdź w Panel Sterowania -> Centrum Sieci i Udostępniania.
 2. Wybierz Zmień zaawansowane ustawienia udostępniania po lewej.
 3. Rozwiń sekcję Sieć domowa lub służbowa (obecny profil) i sieć publiczna.
 4. Wyłącz opcje Odkrywanie sieci, udostępnianie plików i drukarek oraz Udostępnianie folderu publicznego.
 5. Na koniec, włącz opcję Udostępnianie chronione hasłem.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja RestoroMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Restoro - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware RestoroBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Badacz ds. bezpieczeństwa

Lucia Danes jest edytorem newsów na WyleczPC. Jest zawsze w ruchu, gdyż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd NET::ERR_CERT_DATE_INVALID na Chrome?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *