Jak naprawić błąd kompilacji skryptów w Wiedźminie 3?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd kompilacji skryptów w Wiedźminie 3?

Cześć. Niedawno kupiłem na wyprzedaży Wiedźmina 3 i bardzo mi się spodobał. Moduję moje gry, więc w tym przypadku też od razu to zrobiłem. Problem w tym, że po pewnym czasie zaczęły pojawiać się błędy Kompilacji skryptów, co uniemożliwiło mi uruchomienie gry. Zastanawiam się, czy można to jakoś naprawić? 

Rozwiązany problem

Wiedźmin 3: Dziki Gon to doceniana gra RPG z otwartym światem wydana przez CD Projekt Red w 2015 roku. Choć początkowo zawierała błędy i inne problemy techniczne (podobnie jak w przypadku ostatniej wydanej przez to studio gry, Cyberpunk 2077), na przestrzeni lat gra została poprawiona i otrzymała mnóstwo nagród, w tym nagrodę Gry Roku. Do dziś jest chwalona za opowiadaną historię, wciągające budowanie świata i realistyczne postaci.

Od momentu wydania gra przez lata cieszyła się społecznością modujących, która była niezwykle wspierana przez developera. Modowanie to rodzaj modyfikacji, który pozwala graczom zmieniać grę według własnych upodobań. Te zmiany mogą być niewielkie, np. nowe stroje dla postaci, lub ogromne, jak np. zmiany tekstur 4K. Mogą one również wpłynąć na wiele sposobów na samą rozgrywkę. Ze względu na tę różnorodność wiele osób decyduje się na modowanie swoich gier.

Niestety, gracze napotykają problemy z modami. Wiele osób korzystających w grze z modów zauważyło błąd Kompilacji skryptów w Wiedźminie 3. Może to być szczególnie frustrujące, ponieważ pozostawia tylko dwie możliwości: usunięcie wszystkich modów i granie w grę bez nich albo niegranie w grę wcale.

How to fix Script Compilation error in Witcher 3?

Głównymi przyczynami błędów są konflikty modów lub zawierające bugi, przestarzałe wersje modów. Aby naprawić błędy kompilacji skryptów w Wiedźminie 3, użytkownicy muszą się najpierw upewnić, że wersje modów odpowiadają ich wersji gry, np. edycja GOTY to V1.31, podczas gdy niektóre mody mogły zostać stworzone dla wersji V1.30.

Poniżej przedstawiamy kilka metod naprawy tego problemu. Zanim przejdziesz dalej, zalecamy wypróbowanie FortectMac Washing Machine X9 – narzędzia do naprawy komputera, które potrafi rozwiązać podstawowe problemy na komputerach z systemem Windows i naprawić problemy związane z BSOD , uszkodzeniami rejestru, błędami DLL i nie tylko.

1. Zainstaluj poprawkę ujednolicającą

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Możesz pobrać oficjalną poprawkę, która sprawia, że wersje GOTY i inne są identyczne pod względem plików, co mogłoby rozwiązać napotkany przez Ciebie problem z modami. Jest to najprostsze rozwiązanie, które pomogło wielu graczom, więc zacznij od niego:

 • Pobierz oficjalną Poprawkę ujednolicającą.
 • Po jej pobraniu wyodrębnij zarchiwizowany folder (kliknij prawym przyciskiem myszy > Wyodrębnij).
 • Wybierz zawartość i folder Mody, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz kopiuj. How to fix Script Compilation error in Witcher 3?
 • Otwórz Steam, GOG lub inną platformę, z której korzystasz do tej gry.
 • Na Steamie kliknij tytuł prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.
 • Przejdź do sekcji Pliki lokalne i wybierz Przeglądaj
 • Wciśnij Ctrl + V, aby wkleić i zastąpić pliki w odpowiednich folderach. How to fix Script Compilation error in Witcher 3?

2. Zainstaluj ponownie swoje mody

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

To może zająć znacznie więcej czasu, ale powinno Ci pomóc naprawić błąd.

 • Otwórz Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy Wiedźmin 3 i wybierz Właściwości.
 • Kliknij Pliki lokalne i wybierz Przeglądaj.
 • W tym miejscy powinieneś zobaczyć folder Mody, jeśli utworzyłeś go w tej lokalizacji.
 • Usuń folder lub jego zawartość. How to fix Script Compilation error in Witcher 3?
 • Przejdź do Nexusmods lub innej godnej zaufania strony z modami i pobierz mody jeszcze raz, upewniając się, że są przeznaczone do najnowszej wersji gry.

Jeśli w dalszym ciągu występują u Ciebie błędy Kompilacji skryptów, mody mogą powodować konflikt. W takiej sytuacji przejdź do następnego kroku.

3. Sprawdź mody za pomocą Script Merger

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Choć użycie Script Merger w przypadku już istniejących modów może być rozwiązaniem, mody, które wymagają manualnej interwencji, mogą być irytujące. Poniżej podajemy instrukcje.

Jeśli jednak nie używasz dużej liczby modów, możesz po prostu usunąć te, które masz zainstalowane, a następnie uruchomić Script Merger za każdym razem, kiedy instalujesz nowy moc, aby wiedzieć, który z nich powoduje błąd.

 • Pobierz i zainstaluj Script Merger dla gry Wiedźmin 3.
 • Uruchom program i kliknij trzy kropki, aby znaleźć właściwą lokalizację plików gry. How to fix Script Compilation error in Witcher 3?
 • W obszarze Konflikty kliknij Odśwież.
 • Wybierz swoje mody i kliknij Scal wybrany skrypt (ang.Merge Selected Script).
 • Zostanie Ci podana lista konfliktów modów z podziałem na te, które można naprawić automatycznie i te, które muszą być naprawione manualnie. Kliknij OK. How to fix Script Compilation error in Witcher 3?
 • Teraz możesz zobaczyć kolumny A, B i C na górze oraz kolumnę Output na dole. Mody, które należy naprawić ręcznie, są oznaczone na żółto w górnych kolumnach.
 • W kolumnie Output znajdź wiersz Merge Column – kliknij go dwukrotnie i zobacz, która kolumna na górze jest z nim powiązana – tekst również powinien zostać oznaczony na żółto.
 • Kliknij Wybierz wiersze z A (lub innej kolumny, która jest tą powiązaną w Twoim przypadku) – konflikt powinien zostać rozwiązany.
 • Kliknij Plik > Zapisz na górze i powtórz działanie dla każdego z żółtych wierszy.
 • Po zakończeniu zamknij okno. Następnie powinno pokazać Ci się okno Scalanie zakończone (ang. Merge Finished) – kliknij OK.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd kompilacji skryptów w Wiedźminie 3?"