Jak naprawić błąd "Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa" podczas ładowania się prawidłowych stron internetowych?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd "Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa" podczas ładowania się prawidłowych stron internetowych?

Cześć. Stale widzę błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” na swoim komputerze, gdy próbuję wejść na popularne – i co ważniejsze, bezpieczne strony. Nie powinno się to zdarzać, gdy strona jest bezpieczna. Mam racją? Czy ktoś może mi z tym pomóc?

Rozwiązany problem

Czy trafiłeś na błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” przy ładowaniu takich stron, jak Twitter, Facebook, eBay lub innych? Jest to typowy błąd napotykany przez użytkowników systemu Windows 10 i starszych. Problem ten nie jest definiowany przez określoną przeglądarkę – użytkownicy zgłaszają ten problem na Google Chrome'ie, Firefoksie, Microsoft Edge i innych.

Niektórzy nie mogą uruchomić jednej konkretnej strony – inni zaś nie są w stanie wejść na wiele rzeczywistych domen. Według specjalistów Microsoft, błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” może wystąpić, gdy certyfikat strony nie jest poprawnie zainstalowany bądź, gdy nie ma zainstalowanego certyfikatu przeznaczonego dla tego urzędu certyfikacji (Certification Authority, CA).

Dlatego też, by naprawić problem, powinieneś skontaktować się z właścicielem problematycznej strony bądź zainstalować odpowiedni certyfikat. Jeśli problem nie jest jednak powiązany z certyfikatami, powinieneś sprawdzić, czy zegar w komputerze działa poprawnie. By naprawić błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” w przeglądarce Edge czy innej, powinieneś rzucić okiem na nasze poradniki i spróbować kilka z opisanych metod, by upewnić się, że to zadziała.

How to fix “There is a problem with this website’s security certificate” error while loading legitimate web pages?

Sposoby naprawy błędu „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa”

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Zalecamy sprawdzić system pod kątem malware zanim spróbujesz jakiejkolwiek innej metody. Błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” może być też spowodowany przez złośliwą aplikację bądź uszkodzone pliki systemowe. By je naprawić, skorzystaj z Fortect bądź podobnego narzędzia do naprawy komputera.

Błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” może pojawić się na każdej przeglądarce – możesz przez to spróbować przywrócić przeglądarkę tworzącą błąd do ustawień domyślnych. Akcja ta może zmienić błędne ustawienia bądź wyłączyć funkcje wpływające na wydajność przeglądarki.

Usuń sprawiającą problemy aktualizację Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Często najnowsze aktualizacje są wydawane z błędami, które potrzebują dodatkowych napraw. Jeśli natrafisz więc na błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” po aktualizacji systemu, sprawdź, czy jest dostępna kolejna aktualizacja bądź cofnij się do poprzedniej wersji systemu, na której działała strona.

Wyłącz okienko „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” instalując wymagane certyfikaty

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Ponieważ błąd ten pojawia się zwykle na Microsoft Edge, wyjaśnimy, jak instalować certyfikaty na tą przeglądarkę.

 1. Gdy pojawia się wiadomość błędu, kliknij na opcję Kontynuuj (nie zalecane).
 2. Następnie naciśnij na przycisk Błąd certyfikatu znajdujący się przy pasku adresowym.
 3. Gdy pojawi się okno informacyjne, kliknij na opcję Zobacz certyfikaty.
  How to fix “There is a problem with this website’s security certificate” error while loading legitimate web pages?
 4. Wybierz opcję Zainstaluj certyfikat i zastosuj się do instrukcji.
 5. Jeśli pojawi się okno potwierdzenia, wciśnij Tak, aby kontynuować.

UWAGA: NIE wykonuj tych kroków na stronach o niskiej, bądź nieznanej reputacji. W przeciwnym wypadku możesz pobrać złośliwy certyfikat.

Sprawdź, czy data i czas są poprawne

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Specjaliści Microsoftu informują, że okienko „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” może być wywoływane przez błędne ustawienia daty i czasu w systemie. Ustawienia te mogą być modyfikowane bez Twojej wiedzy przez malware bądź zewnętrzne aplikacje. By to sprawdzić:

 1. Kliknij drugim przyciskiem myszy na widżet daty i czasu znajdujący się na pasku narzędzi, a następnie wybierz Ustaw datę/godzinę.
  How to fix “There is a problem with this website’s security certificate” error while loading legitimate web pages?
 2. Ostrożnie sprawdź ustawienia i zmodyfikuj je, jeśli potrzeba.
 3. Po sprawdzeniu, kliknij na OK i zamknij wszystko.

Wyłącz opcję „Ostrzegaj o problemach z certyfikatami”

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Błąd „Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa” może tez wystąpić z powodu włączonej opcji “Ostrzegaj o problemach z certyfikatami”. By sprawdzić to i wyłączyć opcję:

 1. Kliknij drugim przyciskiem na Windows i otwórz Panel sterowania.
 2. Wybierz Opcje internetowe i otwórz zakładkę Zaawansowane.
 3. Znajdź sekcję Bezpieczeństwo i otwórz ją.
 4. Znajdź opcję Ostrzegaj o problemach z certyfikatami i odznacz ją.
 5. Kliknij Zatwierdź oraz OK, by zapisać zmiany.
 6. Na koniec, uruchom komputer ponownie.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd "Istnieje problem z certyfikatem bezpieczeństwa" podczas ładowania się prawidłowych stron internetowych?"