Jak naprawić błąd Instagrama ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem''?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd Instagrama ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem''?

Cześć, mam problem z moim kontem na Instagramie na moim Samsungu Galaxy S9. Mogę bez problemu zalogować się na moje konto na dowolnym innym urządzeniu, także na moim komputerze. Jednak nie mogę tego zrobić w aplikacji na moim telefonie i ciągle pojawia mi się komunikat z błędem ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem''. Czy istnieje jakiś sposób, aby to naprawić? Docenię każdą pomoc.

Rozwiązany problem

Istnieje znany bug, który polega na tym, że użytkownicy zostają losowo odłączani od swojego konta na Instagramie na wszystkich platformach. Kiedy próbują z powrotem zalogować się do swojego instagramowego konta, wyświetla im się komunikat o błędzie ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem'' (EN – Sorry there was a problem with your request). W większości przypadków ludzie myślą, że na ich urządzeniach wystąpił problem z połączeniem. Jednak, po próbach wykorzystania różnych połączeń, wkrótce zauważają, że nie to jest problemem.

Mimo że Instagram jest jedną z największych platform sieci społecznościowych na świecie, nie zapewnił on jeszcze rozwiązania dla błędu ''ç''. Niemniej jednak, w przypadku większości użytkowników, ten problem może zostać rozwiązany za pomocą wielu różnych rozwiązań i opiszemy w tym poście wszystkie znane sposoby naprawy.

Komunikat o błędzie ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem'' (Sorry there was a problem with your request) nie zawiera żadnych szczegółowych informacji na ten temat i użytkownicy są pozostawieni sami sobie. Jednak w większości przypadków powodem tego dziwnego zachowania jest fakt, że Instagram blokuje określony adres IP , co uniemożliwia użytkownikom dostęp do ich kont na zdalnym urządzeniu.

Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniemBłąd Instagrama 'Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem'

Na poniższej liście rozwiązań powinieneś znaleźć sposób, by naprawić błąd Instagrama ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem'' i zalogować się do swojego konta. Zanim jednak zaczniesz przeglądać te rozwiązania, upewnij się, że prawidłowo wpisałeś swoją nazwę użytkownika i/lub hasło, ponieważ to również może spowodować pojawianie się tego błędu.

Rozwiązanie 1: Usuń konto Facebook z Instagrama

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Wydaje się, że ta metoda działa najlepiej w przypadku większości użytkowników i pomogła im naprawić błąd ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem''. Oto, co robić:

 • Wejdź na Instagram.com na dowolnej przeglądarce i zaloguj się ręcznie na swoje konto.
 • Przejdź do Ustawień i usuń swoje konto Facebook połączone z Instagramem.
 • Następnie musisz utworzyć nowe konto na Facebooku – dane nie mają żadnego znaczenia, ponieważ jest to konto zastępcze.
 • Wejdź z powrotem na Instagrama i użyj opcji Połącz przez Facebook.
 • Tym razem skorzystaj z konta alternatywnego, które właśnie utworzyłeś.
 • Idź do aplikacji Instagram na swoim telefonie i wyczyść dane Instagrama (Aplikacje > Instagram > Pamięć > Wyczyść dane).
 • Otwórz aplikację na swoim telefonie i zaloguj się ponownie za pomocą Facebooka.

Te działania powinny pomóc ci zalogować się do Instagrama bez ponownego napotkania błędu ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem''.

Rozwiązanie 2. Ponownie zainstaluj aplikację

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Niektórzy użytkownicy twierdzili, że usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji pomogło im rozwiązać problem. Oto co robić:

 • Na swoim telefonie lub innym urządzeniu przejdź do Ustawienia > Aplikacje i dotknij Instagram.
 • Kliknij Odinstaluj, a po wyświetleniu komunikatu kliknij OK.
 • Po zakończeniu, wyłącz i włącz telefon.
 • Pobierz aplikację ze Sklepu Play/App Store i zainstaluj ją ponownie.
 • Spróbuj zalogować się na swoje konto.

Rozwiązanie 3. Tymczasowo wyłącz swoje konto na Instagramie

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Ta metoda pomogła niektórym użytkownikom naprawić błąd ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem'' na Instagramie. Przejdź do wykonywania następujących kroków:

 • Zaloguj się do swojego konta na Instagramie na komputerze, przejdź do swojego profilu i kliknij Edytuj profil.
 • Kliknij na Wyłącz tymczasowo konto.
 • Wybierz powód, np. ''Inny powód'' i wprowadź swoje hasło.
 • Kliknij na Wyłącz tymczasowo konto.
 • Odczekaj przynajmniej 4 godziny, zanim spróbujesz ponownie wejść na swoje konto na Instagramie.

Rozwiązanie 4. Przywróć telefon do ustawień fabrycznych

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Ta metoda jest jedną z najbardziej drastycznych, ale pomogła użytkownikom pozbyć się błędu Instagrama ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem'' (pamiętaj, że wszystkie twoje dane, w tym zdjęcia i filmy, zostaną usunięte, więc wykonaj ich kopię zapasową w usłudze chmury lub na innym urządzeniu):

Na iPhonie:

 • Przejdź do Ustawienia > Ogólne.
 • Stuknij na Resetuj.
 • Następnie wybierz Wymaż zawartość i ustawienia.
 • Kliknij na wszystkie ostrzeżenia i na koniec wybierz Wymaż iPhone. Sorry there was a problem with your request

Sposoby resetowania telefonu na Androidzie mogą się różnić w zależności od używanego systemu operacyjnego, jak również rodzaju urządzenia. Powinieneś jednak przejść do Ustawień i poszukać Kopie zapasowe i Resetowanie, Prywatność, Opcje Resetowania lub Zarządzanie ogólne. Poszukaj Ustawień fabrycznych i kontynuuj działanie do momentu wymazania wszystkiego z telefonu.

Rozwiązanie 5. Wykorzystaj Centrum Pomocy Instagrama, by zweryfikować swoje konto na Instagramie

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Otwórz aplikację Instagram i zamiast wpisywać swoje dane, kliknij na Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania się.
 • Na następnym ekranie wprowadź swój numer telefonu.
 • Na twój telefon wysłany zostanie link do resetowania hasła. Błąd Instagrama
 • Kliknij na link z SMSa.
 • Wprowadź 6-cyfrowy kod zabezpieczający, który otrzymałeś na telefon.
 • Kliknij Zweryfikuj swoje konto.
 • Spróbuj ponownie wejść na swoje konto.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd Instagrama ''Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem''?"