Jak naprawić błąd brakującej biblioteki MSVCP140.dll na systemie Windows?

Problem: Próbowałem uruchomić aplikację EpicGames, ale za każdym razem wyświetla mi się błąd o brakujący pliku MSVCP140.dll. Doradźcie proszę, czy powiniene instalować ten .dll oddzielnie? Dzięki!

Rozwiązany problem

Plik MSVCP140.dll jest częścią składową pakietu Visual C++ Redistributable dla Visual Studio 2015. Cały pakiet jest odpowiedzialny za uruchamianie aplikacji języka C++ napisanych z pomocą Visual Studio 2015.

Ostatni jednak ludzie zaczynają raportować o błędzie pojawiającym się podczas uruchamiania gier online, WordPressa i innych, losowych aplikacji, który informuje o braku pliku MSVCP140.dll i – przez to – braku możliwości uruhomienia aplikacji.

How to Fix MSVCP140.dll is Missing Error on Windows?

Zauważono, że błąd brakującego pliku MSVCP140.dll najczęsciej pojawia się w pzypadku korzystania ze Skype'a – szczególnie z wersji 7.33.0.104. Powodem tego błędu jest aktualizacja Skype'a, który od teraz wymaga paczki bibliotek DLL z Microsoft Visual С++ 2015 Redistributable.

Jeśli więc system nie posiada zainstalowanego Visual C++ Redistributable dla Visual Studio 2015, Skype bądx też inne aplikacje nie mogą dostać się do biblioteki MSVCP140.dll.

Program nie może się uruchomić z powodu brakującego na komputrze pliku MSVCP140.dll.
Spróbuj zreinstalować program, aby naprawić problem.

W kilku przypadkach sprawdzą błędu mogą być uszkodzone pliki, a nawet infekcja malware. Zgodnie z ekspertami, błąd MSVCP140.dll jest odmianą błędów “vcruntime140.dll” oraz “api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing”. Jeśli spotkałeś się z jakimś z tych błędów po uruchomieniu aplikacji Windows, spróbuj jednego z poradników przygotowanych poniżej.

Jak naprawić błąd brakującego pliku MSVCP140.dll na systemie Windows?

Jest kilka powodów, przez które występuje błąd brakującego pliku MSVCP140.dll. Jako, że jednym z możliwych powodów jest brak lub uszkodzenie plików – które może być spowodowane przez wirusa lub malware – proponujemy instalację programu Fortect i kompletny skan systemu za jego pomocą.

Jedną z cennych funkcji Reimage'a jest wbudowany skaner Avira AntiVir. Przez to program ten nie tylko zoptymalizuje system czyszcząc rejestr i uzupełniając biblioteki plików, ale także skasuje malware/wirusy. Jeśli to oprogramowanie nie pomoże naprawić błędu brakującego pliku MSVCP140.dll, spróbuj wykonać następujące kroki:

1. Sprawdź Kosz

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

W wypadku przypadkowego skasowania pliku MSVCP140.dll, otwórz Kosz i wyszukaj w nim podany plik. Jeśli jest tutaj, kliknij na niego i wybierz opcję Przywróć.

2. Zreinstaluj oprogramowanie sprawiające problemy

How to Fix MSVCP140.dll is Missing Error on Windows?

Jeśli natykasz się na błąd pliku MSVCP140.dll przy uruchamianiu Skype'a czy innej aplikacji, lecz nie na ich większośi w systemie, spróbuj zreinstalować określoną aplikację. Jeśli jest nią Skype, zainstaluj tymczasowo jego wersję 7.32.0.104 dla Windows.

3. Zainstaluj aktualizację Windowsa

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

How to Fix MSVCP140.dll is Missing Error on Windows?

Wciśnij Przycisk Windows + I, wybierz Aktualizacje i Bezpieczeństwo, a następnie Sprawdź w poszukiwaniu Aktualizacji. Po wyszukaniu zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje i uruchom komputer ponownie. Na koniec sprawdź, czy problem związany z MSVCP140.dll zniknął.

4. Uruchom komendę sfc /scannow

How to Fix MSVCP140.dll is Missing Error on Windows?

Uruchom wiersz poleceń jako administrator. Wpisz tam sfc /scannow i uruchom komendę. Funkcja ta sprawdza pliki systemowe i naprawia ich uszkodzenia, jeśli system posiada ich kopie. Funkcja ta może więc zamienić uszkodzony pik MSVCP140.dll na nowy, jeśli jeg wersja została zapewniona przez Microsoft.

5. Zainstaluj plik MSVCP140.dll oddzielnie
How to Fix MSVCP140.dll is Missing Error on Windows?

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Eksperci zalecają instalację pliku msvpc140.dll oddzielnie i zapisanie go w tej samej lokalizacji, co aplikacja sprawiająca problemy. WAŻNE – instalacja plików .dll wiąże się wysokim ryzykiem infekcji malware.

Jeśli więc żaden z wcześniejszych sposobów nie okazał się skuteczny, pobierz ten plik korzystając z zamieszczonego przez nas linku.

W przeciwnym wypadku możesz utknąć na nieznanej stronie, która może być powiązana z dystrybucją wirusów.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Fortect

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd brakującej biblioteki MSVCP140.dll na systemie Windows?"