Jak naprawić Błąd Aktywacji systemu Windows o kodzie 0xC004F074?

Pytanie

Problem: Jak naprawić Błąd Aktywacji systemu Windows o kodzie 0xC004F074?

Właśnie zaktualizowałem swój system Windows i nie mogę go aktywować.Gdy próbuję, otrzymuję kod błędu 0xC004F074. Posiadam Windows 10. Czy możecie mi pomóc z tym problemem?

Rozwiązany problem

Błąd 0xC004F074 wskazuje, że podczas procedury aktywacyjnej nie udało się skontaktować z Usługą Zarządzania Kluczem (KMS) Dzieje się to, gdy użytkownik próbuje zaktualizować Windows 7 lub 8 do wersji 10. W efekcie, użytkownicy nie są w stanie korzystać z ich komputerów i widzą następującą wiadomość:

Windows is unable to reach your company's activation service. Please connect to your corporate network. If you are connected and continue to see the error, contact your system administrator. You can also click on the error detail to find the exact error. Error code: 0xC004F074.

Nieudana aktywacja systemu Windows 10 z błędem 0xC004F074 jest szeroko znanym problemem, który pojawił się tuż po wydaniu systemu Windows 10 w 2015 roku. Podczas, gdy Microsoft natychmiastowo wydał łatkę i naprawił błąd, ten nawraca podczas Aktualizacji Zbiorczych systemu.

How to Fix Windows 10 Activation Error Code: 0xC004F074?

Użytkowników informuje się także, że błąd 0xC004F074 może także się pojawić, jeśli pobrało się spreparowaną aktualizację systemu ze stron pirackich. Strony te są niezwykle niebezpieczne i mogą permanentnie uszkodzić Twój system. Dlatego też zalecamy zdobywanie aktualizacji tylko i wyłącznie z autoryzowanych stron..

Zauważ też, że mogłeś nie tylko wejść w pułapkę oszustów, lecz także zainfekować komputer malware. Przestępcy w sieci często podszywają się pod znane przedsiębiorstwa i próbują nakłonić ludzi do pobrania fałszywych aktualizacji bądź nieświadomej instalacji programów powiązanych ze spyware.

Jeśli jednak posiadasz prawdziwą aktualizację i otrzymałeś błąd 0xC004F074 podczas jej instalacji, zapoznaj się z poniższą instrukcją, by ją ręcznie naprawić. Ważnym jest też uważnie zastosować się do instrukcji, by uniknąć potencjalnych szkód..

Sposoby na naprawę błędu o kodzie 0xC004F074 w systemie Windows 10

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

Nawet jeśli możesz naprawić błąd 0xC004F074 ręcznie, zalecamy Ci polegać na automatycznej eliminacji problemu. By tego dokonać, możesz skorzystać z niżej wymienionych programów optymalizacyjnych. Po instalacji i uruchomieniu skany, aplikacja pomoże Ci rozwiązać problemy.

Możesz też spróbować aktywować system telefonicznie korzystając z instrukcji krok po kroku. Znajdziesz je poniżej. Istnieje też dodatkowa metoda, by pozbyć się błędu 0xC004F074, uruchamiając Kontrolę Plików Systemowych.

1szy Sposób. Użyj ulepszonego Wiersza Poleceń w systemie Windows 10

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.

 1. Wciśnij przyciski Windows + R, wpisz slui 4, i wciśnij Enter.
 2. Następnie, Wciśnij Windows + S, by otworzyć Ustawienia.
 3. Wybierz Aktualizacje i Bezpieczeństwo i kliknij na Aktywacja.
 4. Jeśli twój komputer nie został aktywowany, zobaczysz opcję Aktywuj telefonicznie.
 5. Następnie, uruchom Aktywację Produktu.
 6. Otwórz menu i wybierz Ustawienia.
 7. Przejdź w Zmień ustawienia komputera i kliknij Aktywuj Windows.
 8. Kliknij na jedną z dostępnych opcji, np. Aktywuj, Aktywuj telefonicznie bądź Skontaktuj się z wsparciem technicznym w celu pomocy.
 9. Zastosuj się do instrukcji na ekranie, by aktywować system z pomocą telefonu.

2gi Sposób. Skorzystaj z Kontroli Plików Systemowych, by naprawić problem

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect.
 1. Wciśnij przyciski Windows + X i wybierz Wiersz Poleceń (Administrator).
 2. Wpisz sfc/scannow i wciśnij Enter, by rozpocząć pracę Kontroli Plików Systemowych.
 3. Proces ten może trochę potrwać – uzbrój się w cierpliwość i poczekaj na jego ukończenie.
 4. Po ukończeniu, uruchom ponownie komputer i spróbuj aktywować system Windows 10. Jeśli błąd pozostaje, wykonaj kroki podane w pierwszym sposobie, by aktywować system z pomocą telefonu.

Jeśli to nie zadziałało, naszym ostatnim zaleceniem będzie kontakt z wsparciem technicznym Microsoftu oraz szczegółowe wyjaśnienie konsultantowi sytuacji. Bez względu na to, czy udało się rozwiązać błąd 0xC004F074 oraz aktywować system, nie zapomnij o odpowiednich programach, które pomogą utrzymać komputer w najwyższej sprawności. M do tego celu zalecamy Fortect.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja Fortect nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Fortect

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić Błąd Aktywacji systemu Windows o kodzie 0xC004F074?"