Jak naprawić błąd "AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać"?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd "AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać"?

Cześć, mam mały problem. Nie mogę otworzyć pewnych plików w programie Adobe Illustrator CC 2018. Pojawił mi się błąd “'AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać”, choć inne funkcje programu działają odpowiednio. Nie działa tylko otwieranie plików.

Rozwiązany problem

“AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać” to błąd, jaki może pojawić się na systemie Mac OS X podczas korzystanie z różnych produktów Adobe, takich jak Adobe Illustrator, Adobe Bridge, Adobe Creative Cloud i inne. Jest to raczej typowy problem, który przeszkadza użytkownikom przynajmniej od 2015 roku.

W niektórych przypadkach problemem są uszkodzone aktualizacje Adobe. Deinstalacja ich i korzystanie ze starszych wersji aplikacji może pomóc rozwiązać problem. Korzystanie jednak z przedawnionego oprogramowania także może prowadzić do błędu “AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać”. Z tego powodu powinieneś zastanowić się na temat instalacji możliwych aktualizacji.

Część użytkowników mówi też, że reinstalacja programu i aktualizacji nie pomaga w rozwiązywaniu błędu “AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać”. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że byli w stanie pozbyć się błędu wyłączając ustawienia Akceleracji GPU w Adobe Illustratorze.

W drugiej części artykułu znajdziesz sposoby, które pomogą pozbyć się błędu “AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać” na Macu oraz kontynuować pracę z Illustratorem.

Metody naprawy błędu “AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać” error w systemie Mac OS X

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

W 2017 roku, pewne aktualizacje Adobe Illustratora spowodował wielu użytkownikom błąd AIGPUSniffer. Przywrócenie programu do wcześniejszej wersji pomogło jednak rozwiązać problem. Dlatego też te opcje mogą być użyteczne i dziś.

Opcja 1. Wyłącz akcelerację GPU

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Pierwszym sposobem na naprawę błędu “AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać” to wyłączenie akceleracji GPU. Wiele użytkowników mówi, że wyłączenie tej funkcji w Adobe Illustratorze wytarczy, by móc korzystać z otwierania aplikacji. Jeśli sposób ten jednak nie działa, spróbuj kolejnej opcji.

Opcja 2. Zmień ustawienia asocjacji plików

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Błąd “AIGPUSniffer nieoczekiwanie zakończył działanie” może się pojawić, gdy pliki .AI są ustawione na otwieranie poprzez AIGPUSniffera. Możesz jednak zmienić te ustawienia:

 1. Wejdź w Preferencje Mostka.
 2. Wybierz Asocjacja typów plików.
 3. Zamień domyślny na Adobe Illustrator.

Opcja 3. Zainstaluj dostępne aktualizacje

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Aktualizacje oprogramowania zazwyczaj zawierają rozwiązania na wspomniane problemy. Dlatego też powinieneś sprawdzić, czy istnieją jakieś dostępne aktualizacje dla Adobe Illustratora bądź innych produktów. Możesz tego dokonać automatycznie lub z pomocą następujących kroków:

 1. Wejdź na stronę Adobe Product Updates.
 2. Znajdź Adobe Illustrator (lub inny program, który chcesz zaktualizować).
 3. Kliknij na nazwę aktualizacji, by ją pobrać.
 4. Zastosuj się z instrukcji na ekranie.

Opcja 4. Zreinstaluj aplikację

Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Mac Washing Machine X9.

Jeśli żadna z wcześniejszych metod nie pomogła pozbyć się błędu “AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać”, możesz spróbować zreinstalować program. By go odinstalować, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Findera i wejdź w Aplikacje.
 2. Znajdź program na liście i wybierz go.
 3. Kliknij menu Plik bądź kliknij drugim przyciskiem myszy na program i wybierz Przenieś do kosza.
 4. Kliknij drugim przyciskiem na ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.
 5. Potwierdź usunięcie plików w wyświetlonym oknie.

Następnie, wejdź na stronę oficjalną i zainstaluj program ponownie. Jeśli to nie pomoże, możesz też zainstalować poprzednią wersję aplikacji. Niektóre z aktualizacji są znane z zawieszania aplikacji bądź uszkadzania części z jego funkcji.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja Mac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Badacz ds. bezpieczeństwa

Lucia Danes jest edytorem newsów na WyleczPC. Jest zawsze w ruchu, gdyż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd "AIGPUSniffer niespodziewanie przestał działać"?"